Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Sen bence koruma döneminde spor ile dengeleyebileceksin yine de tüm bu durumları. En çok yediğin günde bile çok güzel spor yaptın

Korkuyorum Kilo verdikten sonra zaten verdim diyip sporu da birakmaktan . Yapmadigim sey degil . Amacim hayatim boyunca az da olsa sporu hayatimda tutmak ama yapamazsam diye korkmuyorum desem yalan olur .

Korkuyorum Kilo verdikten sonra zaten verdim diyip sporu da birakmaktan . Yapmadigim sey degil . Amacim hayatim boyunca az da olsa sporu hayatimda tutmak ama yapamazsam diye korkmuyorum desem yalan olur .
En çok dikkat etmemiz gereken şey bence koruma döneminde spordan uzaklaşmamak
Bende eski kilo alıp vermelerinde çok yaptım bi bıraktım yürüyüşleri hop bir anda çıktı yine kilolar 😞
Aman buradan hep yazılıp konuşalım bu noktada birbirimize destek olalım 🙏🥰

Slm kızlar.. beymin zonkluyor desem yeridir.. pztsi büyük ve küçük kızlarım hafif grip gibilerdi,akşamına ortancam çok ağır grip gibi bişi oldu.. grip gibi diyorum çünkü daha ne olduğunu bilmiyoruz.. birazdan test yapılacak, şimdilik odasında karantinada.. saatini dakika geçirmeden veriyorum ilaçlarını haala anne etlerimi kopartıyolar, anne tüm kemiklerim kırık gibi diye ağlıyo gece gündüz.ateşi tam olarak hiç düşmedi daha. şu 3 günde 10 yıl yaşlandım desem yeri.. Allah herkesin evladına sağlık versin, küçük yada büyük dertle imtihan etmesin.. herşey düzelsinde inşallah, kaldığım yerden katılırım aranıza.

Slm kızlar.. beymin zonkluyor desem yeridir.. pztsi büyük ve küçük kızlarım hafif grip gibilerdi,akşamına ortancam çok ağır grip gibi bişi oldu.. grip gibi diyorum çünkü daha ne olduğunu bilmiyoruz.. birazdan test yapılacak, şimdilik odasında karantinada.. saatini dakika geçirmeden veriyorum ilaçlarını haala anne etlerimi kopartıyolar, anne tüm kemiklerim kırık gibi diye ağlıyo gece gündüz.ateşi tam olarak hiç düşmedi daha. şu 3 günde 10 yıl yaşlandım desem yeri.. Allah herkesin evladına sağlık versin, küçük yada büyük dertle imtihan etmesin.. herşey düzelsinde inşallah, kaldığım yerden katılırım aranıza.
İnşallah kötü bir şey yoktur. Siz olabildiğince içinizi ferah tutun. Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

Allahım tez vakitte şifa versin.. inşallah kötü bişey çıkmaz bir an önce evinize dönersiniz.. çok çok geçmiş olsun acil şifalar... :dua: :dua: :dua:

çok yararlı bir paylaşım olmuş canım bende araştırma falan değilde bir gün çaok yediğimde ertesi gün 24 saat oruç yapıyorumm oda en azından korumada etkili oluyor tabi bnm bünyemde bu bol bol sy yeşil çay soda mümkünse sporla destekliyorum
rica ederim canim.biseyler buldukca paylasiriim burda.herkes faydalansin.
bu arada nacizane bi fikir belirtmek isterim yanlis anlamazsan.
dün uzun oruc tuttun.ama acilisi karbonhidratla actin.vücut ac kalinca yag yakiyor evet ama acilista yag veya protein alirsan sanki yemrk yememis gibi yağ yakmaya devam edersin.bu da senin icin bi arti olur.bide uzun süreli tokluk sağlar.börek de karpuz da aradan 1 saat gecince aciktiran seyler.bunu göz önünde bulundur canim benim.
Günaydın güzel hanımlar 😍😍
Dün çok yoğundum pek giremedim
Herkes iyidir umarım 🙏

Canım çok tebrikler gayet istikrarlı vermişsin muhteşem bir başarı 👏🤩🏆
devamı gelecek inşallah 😍

Karpuz iyiymiş 🙈
Şifa olsun canım 🧿

Çok teşekkürler canım inşallah 🙏🤩

Çok teşekkür canım 😍

Ya evet bende de dolap değişikliği oldu tabi sürekli ayıklıyorum eşyaları
Eskiden kotlarda 34 veya 36 giyiyordum pantolonlarda 46 bazen 48 🙈
Şimdi yeni kot aldım biri 31 biri 30 💪
Enerjim değişti daha mutluyum o kesin dolap maliyeti tek eksi yanı dediğin gibi 😂
kaptanim dolabin maliyeti azaliyor aslinda.buyük beden bulmak hem zor hemde pahali bi isti.
kücük bedenler hep daha ucuz ve bulunabilir oluyor.
bu arada tebrikler kaptanim.ins 30 bedene girersin.hoş bence simdi de oluyordur.baya minnoslaştın.
günaydın kızlar bol eksili gün olsun inşallah
dün akşam yediğim börek ve karpuz sonrası yeniden oruca başladım.
şükür bu sabah yeniden 60. yi gördüm 2 kilo fazla çıkmıştım pazartesi en azından kaldığım yerden devam edeceğim. tek öğünm beslenme ile ilerleyeceğim bir süre keşke oda akşam öğünü olmasa harika olurduda başka şansım yok
as canim.tebrikler.lutfen bu aksami proteinle gecir.yarina 59 u rahat görürsün.
Sadece bu aralar biraz motivasyonum düştü kızlar
Hem uzundur yapmaktan hem de okul açılışı evde çocuk düzen değişikliği hazırlık dışarda yapmam gereken işlet vs derken bir şaştım bir haftadır
Diyetimi düzenimi bozmuyorum ama bi bıkkınlık halim var umarım çabuk geçer 🙏
sen bizden önce basladin bidr hic ara vermedin ondan yoruldun kaptanim.biz boşuna parti yapmiyoruz :KK50:@Amanedenolmuyo ile 😅
sende 70 de bi parti yap sonra yeniden sımsıkı asıl diyetine.sonra birakmak istemiceksin.arada dinlenmek diyet stresinden uzaklasmak iyi geliyor.mesela ben 65 e ulasinca da devam etmek istiyorum.bi enrji geliyor insana.diyeti sevmeye hayatina yerlestirmeye alisiyorsun.

cok gecmis olsun canim.umarim kötü bisey yoktur.
evlatlar cok kıymetli.onlara bisey olsa biz paralaniriz.tırnaklarina tas değmesin.
simdilik diyeti filan düsünme.zaten stresten bosey de yiyemezsin.ama kendine iyi bak.bağisikligini dusürme.cocuklari söylemiyorum bile.bi anne canıni feda eder onlara.
tekrar gecmis olsun canim.Allah şifa versin.

Merhaba

Sabah klasik kahvaltım. Yumurta , peynir,domates,salatalık,zeytin ,şekersiz çay

Ara : Mürdüm erik , kefir,kuru kayısı

Saat 13:00 kapanış öncesi ; 1 tabak çorba,1 etli biber dolması,az közlenmiş kırmızı biber.

Ancak orucu kapattım saat 15:30 da bana göre can erikten sonra en muhteşem meyve olan 1 adet incir yedim.

Afiyet olsun hepinize

İyi aksamlar
Sabah 1 tabak kısır
50gr Çiğ fıstığı

Ara
Türk kahvesi
10gr bitter çikolata

Aksam
2 dilim ekmek
5tane karper

Tam iyileşemedm hala halsizlik iştahım yk hiç sadece canımın istediği mideme iyi gelecek şeyler yiyorum

Canım çok üzüldüm hay Allah. Allah şifa versin bir an önce inşallah hızlıca iyileşirler ne diyeceğimi bilemedim inan 😞🙏
Allahım sana da güç kuvvet versin dualarım sizinle inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz 🙏💐

slm canlar.bugünku menum
saat 11 de
2 ceviz+sekersiz türk kahvesi

saat 12 de
1 dilim karisik tost (tost makinesi aldik.denemek icin yaptim evdekilere)
sekersiz cay

saat 14.15 de
yarim tabak kavurma
1 bardak ayran.

bolca su.yesil cay ve aksama yurüyüs.
Afiyet olsun 🥰
70 de Parti yapma fikrini düşünebilirim A Amanedenolmuyo iyi toparlıyo valla ben parti sonrası toparlayamamaktan korkuyorum 🙈
Merhaba

Sabah klasik kahvaltım. Yumurta , peynir,domates,salatalık,zeytin ,şekersiz çay

Ara : Mürdüm erik , kefir,kuru kayısı

Saat 13:00 kapanış öncesi ; 1 tabak çorba,1 etli biber dolması,az közlenmiş kırmızı biber.

Ancak orucu kapattım saat 15:30 da bana göre can erikten sonra en muhteşem meyve olan 1 adet incir yedim.

Afiyet olsun hepinize
Afiyet olsun 🥰
İyi aksamlar
Sabah 1 tabak kısır
50gr Çiğ fıstığı

Ara
Türk kahvesi
10gr bitter çikolata

Aksam
2 dilim ekmek
5tane karper

Tam iyileşemedm hala halsizlik iştahım yk hiç sadece canımın istediği mideme iyi gelecek şeyler yiyorum
Afiyet olsun bir an önce iyileş inşallah 🙏💐

Afiyet olsun 🥰
70 de Parti yapma fikrini düşünebilirim A Amanedenolmuyo iyi toparlıyo valla ben parti sonrası toparlayamamaktan korkuyorum 🙈

Afiyet olsun 🥰

saol.kaptanim.
bence de yap partiyi.ama o gün tek ögünle kalma.o gun canın ne istiyorsa ye.hatta bikacak kadar.korkma az yesen de cok yesende arti miktari degismiyor.aksine cok yiyince bagirsaklar daha cok calisiyor.ve o günün sonunda bi daha yemek yemek istemiyorsun.diyeti özlüyorsun.
hafta basina kadar 1 kilo rahat gider parti yapsan bile.
ama iste 1 günle sınırli kalmalisin kaptanim.
kolay gelsin afiyet olsun simdiden.

Günaydın güzel hanımlar 😍😍
Dün çok yoğundum pek giremedim
Herkes iyidir umarım 🙏

Canım çok tebrikler gayet istikrarlı vermişsin muhteşem bir başarı 👏🤩🏆
devamı gelecek inşallah 😍

Karpuz iyiymiş 🙈
Şifa olsun canım 🧿

Çok teşekkürler canım inşallah 🙏🤩

Çok teşekkür canım 😍

Ya evet bende de dolap değişikliği oldu tabi sürekli ayıklıyorum eşyaları
Eskiden kotlarda 34 veya 36 giyiyordum pantolonlarda 46 bazen 48 🙈
Şimdi yeni kot aldım biri 31 biri 30 💪
Enerjim değişti daha mutluyum o kesin dolap maliyeti tek eksi yanı dediğin gibi 😂
kaptanim ben 67 de olsam alt beden küçülmuyor leğen kemiklerim çok geniş.Armut tipliyim 🤣🤣Senin tipin nasilki ?
Sadece bu aralar biraz motivasyonum düştü kızlar
Hem uzundur yapmaktan hem de okul açılışı evde çocuk düzen değişikliği hazırlık dışarda yapmam gereken işlet vs derken bir şaştım bir haftadır
Diyetimi düzenimi bozmuyorum ama bi bıkkınlık halim var umarım çabuk geçer 🙏
Sonbahar geldi ondan havalar dengesiz.İstanbul dasin sanırım sende hava bı açık bir kapalı çok tuhaf.Motive edecek bir şeyler ile kendini mutlu et .Benim her hafta ödül öğün yapıyorum.
Canım çok üzüldüm.Allah acil şifa versin.İnsallah hemen atlatır.Sen kendini koru dikkat et.Vitamin filan kullan.Sen güçlü ol.Gececek öyle düşün.

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

Kaptanim hedefe çok az kalmış 😍 Bu ay tamam bu iş.Korumaya geçersin ay sonu 😍😍Benim de 3-5 kilo kaldı.Yeni hedefler koyuyorum artık😁

saol.kaptanim.
bence de yap partiyi.ama o gün tek ögünle kalma.o gun canın ne istiyorsa ye.hatta bikacak kadar.korkma az yesen de cok yesende arti miktari degismiyor.aksine cok yiyince bagirsaklar daha cok calisiyor.ve o günün sonunda bi daha yemek yemek istemiyorsun.diyeti özlüyorsun.
hafta basina kadar 1 kilo rahat gider parti yapsan bile.
ama iste 1 günle sınırli kalmalisin kaptanim.
kolay gelsin afiyet olsun simdiden.
Düşüneceğim iyi fikir bakalım bu hafta tartı ne gösterecek ona göre düşüneceğim 🥳
kaptanim ben 67 de olsam alt beden küçülmuyor leğen kemiklerim çok geniş.Armut tipliyim 🤣🤣Senin tipin nasilki ?
Sonbahar geldi ondan havalar dengesiz.İstanbul dasin sanırım sende hava bı açık bir kapalı çok tuhaf.Motive edecek bir şeyler ile kendini mutlu et .Benim her hafta ödül öğün yapıyorum.

Canım çok üzüldüm.Allah acil şifa versin.İnsallah hemen atlatır.Sen kendini koru dikkat et.Vitamin filan kullan.Sen güçlü ol.Gececek öyle düşün.
Kaptanim hedefe çok az kalmış 😍 Bu ay tamam bu iş.Korumaya geçersin ay sonu 😍😍Benim de 3-5 kilo kaldı.Yeni hedefler koyuyorum artık😁
Canım benim belim çok ince kum saati tipiyim ama göğüs var o sıkıntı
Karın bacak kalça sıkıntısı yok iyi gidiyor şimdilik
İstsnbuldayım evethavalardan da olabilir, 4 aydır diyetteyim demek de yordu psikolojik, korona okul vs çok stres yaptım biliyorum.
rabbim herkesi korusun tüm dünyada bitsin artık🙏
Düşünmemeye iyi şeyler başarıyoruz ekipçe ona konsantre olmaya çalışıyorum buraya gelince rahatlıyorum hedefe koşan başarılı kızlar var diyorum mutlu oluyorum ❤️🤩😍Şeninde Hedefe az kaldı benim de 🤩
Yeni hedefler koyalım insallah yaparız bu ekiple bence 🙏❤️
Herkese merhaba
Bugünün menüsü:~ 14:30 bir dilim peynir, 10 tane zeytin, domates, birer tane haşlanmış patates ve yumurta baharatlı yağlı 🤭
Spor: 45 dk Leslie, 25 mekik
Afiyet olsun 🥰

Düşüneceğim iyi fikir bakalım bu hafta tartı ne gösterecek ona göre düşüneceğim 🥳

Canım benim belim çok ince kum saati tipiyim ama göğüs var o sıkıntı
Karın bacak kalça sıkıntısı yok iyi gidiyor şimdilik
İstsnbuldayım evethavalardan da olabilir, 4 aydır diyetteyim demek de yordu psikolojik, korona okul vs çok stres yaptım biliyorum.
rabbim herkesi korusun tüm dünyada bitsin artık🙏
Düşünmemeye iyi şeyler başarıyoruz ekipçe ona konsantre olmaya çalışıyorum buraya gelince rahatlıyorum hedefe koşan başarılı kızlar var diyorum mutlu oluyorum ❤🤩😍Şeninde Hedefe az kaldı benim de 🤩
Yeni hedefler koyalım insallah yaparız bu ekiple bence 🙏

Afiyet olsun 🥰
Haklısın sen benden bir ay fazlan var.Odul yaptığım için aşırı sıkılmadim.Regl haftası oluyor mod düşmesi ama bir haftafa geçiyor seninde oyledir muhtemel.Ben tatlı ihtiyacini kuru incirle yatıştırıyorum .Aynaya bak bol bol müthiş mutluluk hormonu salgilatiyor.Sen birde geçen hafta pek yuruyemedin insan alisinca ve düzeni az bozulunca kendini kotu hissediyor.

Son düzenleme:
Bugünkü menüm 18/6
15:30 15 tane zeytin, orta boy domates, birkaç parça peynir, büyük bir bardak karpuz suyu
17:30 sütlü kahve
19:30 3-4 kaşık makarna, biraz kavurma ve bir kase yoğurt

2 litre su içtim bu zamana kadar. Yaklaşık bir saat evi süpürdüm, sildim, toz aldım. Hazır ısınmışken 30 dk egzersiz yaptım.

Annemler taşınıyor. Yarın onların yanında olacağız. Artık o telaşla ve eksikliklerle ne bulursak yiyeceğiz gibi duruyor. Bana ve nefsime şans dileyin lütfen 😂🤣

X