Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

günaydın kızlar herkese bol eksili bir hafta diliyorum. haftasonu çok yoğundum hiç bakamadım.
geçen hafta tekrar başladığımda 62,3 idim 2,5 kg gitti ama listede bozmadan önce yani 60,1 idim göre 300 gr gitti başkanım hangisini kabul edersen artık :KK64: :KK64:
geçen hafta 62,3 (listede 60,1 idim )
bu sabah 59,8
fark 2,5

artık 5 li rakamları gördüm kırdım şeytanın bacagını ilk kez kaçamaksız bir hafta sonum oldu gerisi gelir diye düşünüyorum.:halay::halay::halay:
yaaa sen harikasınnnnnnn:KK72:

İlk defa tartı günü isteksiz tartıldım😀 Artıda olduğuma emin olunca.

Geçen hafta: 53.7
Bu hafta: 54.8
Farkı siz bulun😂😂

Yine mi ödem demeyin ama bir kısmının ödem olduğuna eminim 3 gün falan kaçamakla bu kadar kilo alacağımı sanmıyorum.

Neyse 55i görmedim diye sevineyim bari 😀
ödem dediğin neki zaten bir tatlı bir tuzluya bakar gerisi şişlik:KK70:
sen sevin 55 i görmediğine biz üzülelim 55 i görmediğimize hayat böyle bir şey :KK48: :KK22::KK48:

Gecen hafta 67 700
Bu hafta 67
700 gram
Tebrikler canım süper 👏🤩
Merhaba

ara ara girebiliyorum. yediklerimin yazamadım aralarda ama kilo bildirimi yapayım geri dönüşümle aynı kilodayım 57,50 kg ama modum çok düşük . bu sebeble bende ne yaptığımı açıkcası tam olarak bilmiyorum. Sakıncası yoksa arar girip bilgi vereceğim . Teşekkürler kolaylıklar dilerim.
Tamamdır canım tümden kopma yeter dikkat et kendine 👍🥰
İlk defa tartı günü isteksiz tartıldım😀 Artıda olduğuma emin olunca.

Geçen hafta: 53.7
Bu hafta: 54.8
Farkı siz bulun😂😂

Yine mi ödem demeyin ama bir kısmının ödem olduğuna eminim 3 gün falan kaçamakla bu kadar kilo alacağımı sanmıyorum.

Neyse 55i görmedim diye sevineyim bari 😀
Olsun canım ufacık bir şey bile olsa şişkinlik vs yapıp yansıyor tartıya dert etme 🥰
Yaklaşık 7000 adım yürümüşüm inşallah 90,3 ün 0,3ü gitmiştir :dua: :sopa:
İnşallah 🙏😀

Korkuyorum Kilo verdikten sonra zaten verdim diyip sporu da birakmaktan . Yapmadigim sey degil . Amacim hayatim boyunca az da olsa sporu hayatimda tutmak ama yapamazsam diye korkmuyorum desem yalan olur .
Her zamansporu yapamasan da, akşam 6'da yeme olayını bitirmek yaşam tarzı haline gelirse en azından haftada 5-6 gün, kilonu sabitlemis olursun kuzum. Bir de sık sık tartilmani öneririm, istediğin kiloya indikten sonra. Geçen yıl bir arkadaşım, bir müddet tartılmadim 3-4 kg almisimdir, dedi, tartilinca 8 kg aldığını gördü. Kaçmamak ve zarardan dönmek lazım.

Tebrikler canım süper 👏🤩

Tamamdır canım tümden kopma yeter dikkat et kendine 👍🥰

Olsun canım ufacık bir şey bile olsa şişkinlik vs yapıp yansıyor tartıya dert etme 🥰

İnşallah 🙏😀
Üzülerek belirtmekteyim ki
Geçen hafta:64.8
Bu hafta:64.8
Fark 0
3-4 gün önce 64.1'i gördüm, çok sevinmiştim, bu hafta 3 gün spor da yapmıştım, ama bu sabah regl oldum, büyük ihtimalle vermisimdir ama yansımadı.

Selam güzel kadınlar🌺🌺
geçen hafta:74
Bu Hafta: 72
Fark:2
Haftaya inşallah 6 kata düşer 🤪
Tebrikler çok iyi canım 👏😍
Üzülerek belirtmekteyim ki
Geçen hafta:64.8
Bu hafta:64.8
Fark 0
3-4 gün önce 64.1'i gördüm, çok sevinmiştim, bu hafta 3 gün spor da yapmıştım, ama bu sabah regl oldum, büyük ihtimalle vermisimdir ama yansımadı.
Muhtemelen regl sonrası inişi göreceksin canım artı çıkmamışsın o da iyi regl döneminde 👍🥰

Her zamansporu yapamasan da, akşam 6'da yeme olayını bitirmek yaşam tarzı haline gelirse en azından haftada 5-6 gün, kilonu sabitlemis olursun kuzum. Bir de sık sık tartilmani öneririm, istediğin kiloya indikten sonra. Geçen yıl bir arkadaşım, bir müddet tartılmadim 3-4 kg almisimdir, dedi, tartilinca 8 kg aldığını gördü. Kaçmamak ve zarardan dönmek lazım.

Yemek olayi bende saat 16 da bitiyo zaten . Sorun abur cuburlardi onlari da almayarak cozdum 😂 ama bende bi metebolizma var spor yapmadigimda Kilo veremiyorum . Az yesem de Kilo aliyorum . Bi sure sonra sıkılıyorum spor yapmaktan . Yeni videolar falan deniyorum bazen de bu ara bi darlanma geldi insallah bu hafta toparlicam . Gerce spor her gun var simdi ama insan bi korkmuyo degil . Tarti takinti oldu zaten hemen hemen her gun tartiliyorum 😂😂 bazen gunde 3 kere falan tartiliyorum 😂😂

günaydın kızlar herkese bol eksili bir hafta diliyorum. haftasonu çok yoğundum hiç bakamadım.
geçen hafta tekrar başladığımda 62,3 idim 2,5 kg gitti ama listede bozmadan önce yani 60,1 idim göre 300 gr gitti başkanım hangisini kabul edersen artık :KK64: :KK64:
geçen hafta 62,3 (listede 60,1 idim )
bu sabah 59,8
fark 2,5

artık 5 li rakamları gördüm kırdım şeytanın bacagını ilk kez kaçamaksız bir hafta sonum oldu gerisi gelir diye düşünüyorum.:halay::halay::halay:
Bu hafta tek başına hepimizi yükselttin, Tebrikler arkadaşım.

Yemek olayi bende saat 16 da bitiyo zaten . Sorun abur cuburlardi onlari da almayarak cozdum 😂 ama bende bi metebolizma var spor yapmadigimda Kilo veremiyorum . Az yesem de Kilo aliyorum . Bi sure sonra sıkılıyorum spor yapmaktan . Yeni videolar falan deniyorum bazen de bu ara bi darlanma geldi insallah bu hafta toparlicam . Gerce spor her gun var simdi ama insan bi korkmuyo degil . Tarti takinti oldu zaten hemen hemen her gun tartiliyorum 😂😂 bazen gunde 3 kere falan tartiliyorum 😂😂
O zaman bu alışkanlık kilo sabitleme döneminde de devam eder, tartilmak yeniden kilo alımını engelleyici baya. Ya bir de sen istediğin kiloya inip güzel fiziğine sık sık bakinca, kaygı durumun azalacak, dolayısıyla yeme düzeyin de normale dönecek bence. Tiroid vs birşey yok inşallah,çabuk alıyorum, dedin ya.

14.09.2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Toplam Bildirim Sayısı :15

Toplam Verilen Kilo : 10.1 kg :KK9: :KK68:

Kilo veren tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum :halay:
Hedefe bir adım daha yaklaştınız.:nazar:

Benim gibi sabit ya da artıda olan arkadaşlar bu hafta basıyor muyuz gaza? :KK19::KK49:

Eylül'ü boş geçemeyiz tatil bitti hadi haftaya yeni rekor gelsin inşallah :sampiyon::KK200:

O zaman bu alışkanlık kilo sabitleme döneminde de devam eder, tartilmak yeniden kilo alımını engelleyici baya. Ya bir de sen istediğin kiloya inip güzel fiziğine sık sık bakinca, kaygı durumun azalacak, dolayısıyla yeme düzeyin de normale dönecek bence. Tiroid vs birşey yok inşallah,çabuk alıyorum, dedin ya.
Onceden vardi Doktor degerlerin normale donmus dedi troid ilacini kesti . Senede 1 kontrol olcakmisim. Biraz da Genetik galiba . Teyzem falan da tontik benim .

X