Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

asliogretmen

🐝 Güçlü Kadınlar Zayıflıyor!!! 🐝
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
2.448
12.534
İyi akşamlar canlar 💐
Menüm

sabah 11.00
Menemen, zeytin, peynir , 1 elma , 5 ceviz , bir avuç beyaz leblebi

akşam 19.00
Tavuk şiş, salata, ayran

Su : 3 litre

Spor : Birazdan Leslie boosted 30 dakikalığını yapacağım .
🥰

-DOLUNAY-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
332
1.284
27
Selam canlar 🥰
18:00 4 patlıcan dolması, 6 tane sarma
19:00 tarçınlı karanfilli çay, 2 tane halley😋
Gün içinde bol su

mn5822

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2019
754
3.061
39
Iyi aksamlar kızlar
11 sucuklu yumurta klasik kahvalti
Salatalik 2dilim ekmek

18 2 kaşık ıspanak
4 kaşık bulgur pilavi yoğurt

Spor yapamadım
Kızlar ben kiloyu yazarken araya nokta koyamiyorum tamam teknolojiden uzağım da bu kadarda komik olmuş 😀
Nasıl yaptınız

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :80900 Kg. Şimdiki Kilom :78500 Kg.

mavikara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
4.374
4.021
İyi geceler bugünkü bir ana bir ara öğünüm
Sabah
5yumurta sarısı
2tam haşlanmış yumurta
1salatalk
1yk fıstuk ezmesi

ara
2bardak siyah çay
4kuru kayısı
Bir avuç kaju

4lt su bi saat yürüyüş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-10-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 163 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bebeğinizin gelişimi aminosentez veya AFP (alfa feto protein) tarama testi ile değerlendirilebilir. Bu iki test ayrıca doğum kusurlarını incelemek için de kullanılır. Eğer AFP düzeyi yüksek çıkarsa, akabinde amniyosentez tavsiye edilir. AFP annenin kanına yapılan bir testdir. Amniyosentezde ise, karın ve rahim duvarından bir iğne sokularak amniyotik sıvıdan örnek alınır ve bu amniyotik sıvı örneği test edilir. Anneler hamilelik boyunca sırt ağrıları çekebilirler. Hamilelik için tasarlanmış kemerlerden kullanabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

asliogretmen

Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
2.448
12.534
İyi akşamlar canlar 💐
Menüm

sabah 11.00
Menemen, zeytin, peynir , 1 elma , 5 ceviz , bir avuç beyaz leblebi

akşam 19.00
Tavuk şiş, salata, ayran

Su : 3 litre

Spor : Birazdan Leslie boosted 30 dakikalığını yapacağım .
🥰
Maalesef Leslie mi yapamadım . Televizyon , eşimden bana kalmadı . Sadece 8000 adım . İyi geceler canlarım ❤️

Ceyhans

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
931
4.351
Günaydın arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum kurallarınız neler,neler yapmam gerekiyor

M1601B

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
478
689
Gunaydin kizlar, bu kilo duraklamasi icin neler yaptiniz , spør yapiyorum yuruyorum bide yemiyorum cok bisey 400 500 en fazla ne yapicam bilmiyorum cok sinir oldum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 194 gün geçti.

birbeste

🌹🌻🌹🌻🌹🌻 Çiçeğin açtığı yerde umut vardır!!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Selam dostlar bir kac gündür yazamadım
Sali carsamba gercekten cok cozuttum. Pazartesi kilom 66.3 iken persembe sabahi 67.8 çıktım. Yediklerime gore inanin normaldi.
Perşembe günü aidin salihin su ile şifa oruvuna niyetlendim. Sifaya ve o dizginlige cok ihtiyacim vardi
Persembe günü disarda 1 buvuk saat yürüyüş yaptim sanirim üşüttüm. Persembe cuma istigfar ve inanilmaz bir migrenle gecti. Ama sifa oruvuma devam ettim. Birakmayacagim kararliyim.
Kimseye yanlis ornek olmak istemem. O yüzden ilk kilo bildirimimle haftaya donus yapmak istiyorum. Kaptancim haberin olsun canim.
Sadece su iciyorum kızlar. Kitaba ve aidin hanima cok güveniyorum. Allahin izniyle sifa bulacagimi düşünüyorum. En cokta şu migren belamdan kurtulurum inşallah.
Bugun baya kg.verdigimi gordum ve cok sevindim. Bakalım ne olacak gerisi.
Hepinizi öpüyorum

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Bu arada 7 güne niyetlendim kizlar. Bakalım ne kadarini becerebileceğim. Keske 10 gun yapsam

asliogretmen

Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
2.448
12.534
Bu arada 7 güne niyetlendim kizlar. Bakalım ne kadarini becerebileceğim. Keske 10 gun yapsam
Maşallah canım ya , bende haftaya en azından 24 saatliğini deneyim diyorum . Ah bir cesaret edemedim . ☹️

Ben de bugün tek öğün yaptım. ( Oruçluydum )

Menüm : 1 kase mercimek çorbası , hamsi, bol yeşillikli salata , bir lokma helva

Su : 2,5 litre içmişimdir . Sanırım yatana kadar 3 litre olur .
Spor : Leslie bir mile yaptım . ( şimdilik )

blondeaddict

Aralıklı Oruç ile 6 ayda -31 🤩 gncl 64.5🏆🥳
Pro Üye
5 Ağustos 2008
4.315
6.720
Selam kızlar
Nasılsınız?
bir kaç günlük beni affedin hiç ilgilenemedim hem yogunluklarım çok ,Dahası modum çok düşüktü Biraz karışık günler umuyorum kısa zamanda düzene girer
Pazartesş sabah tüm gücümle burada olmayı istiyorum 🙏
Kilo bildirimlerinizi bekliyorum 🥰❤️

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Maşallah canım ya , bende haftaya en azından 24 saatliğini deneyim diyorum . Ah bir cesaret edemedim . ☹️

Ben de bugün tek öğün yaptım. ( Oruçluydum )

Menüm : 1 kase mercimek çorbası , hamsi, bol yeşillikli salata , bir lokma helva

Su : 2,5 litre içmişimdir . Sanırım yatana kadar 3 litre olur .
Spor : Leslie bir mile yaptım . ( şimdilik )
Sanada masallah canim tek öğünde kolay degil. Nefislerimizle mucadele ile geciyir hep vaktimiz malesef. Allah kabul etsin orucunu. Hersey beyinde bitiyor gerçektende. Menü güzel :KK9::KK9:

asliogretmen

Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
2.448
12.534
Selam kızlar
Nasılsınız?
bir kaç günlük beni affedin hiç ilgilenemedim hem yogunluklarım çok ,Dahası modum çok düşüktü Biraz karışık günler umuyorum kısa zamanda düzene girer
Pazartesş sabah tüm gücümle burada olmayı istiyorum 🙏
Kilo bildirimlerinizi bekliyorum 🥰❤️
Canım , bizi çok yalnız bırakma e mi ?
Sanada masallah canim tek öğünde kolay degil. Nefislerimizle mucadele ile geciyir hep vaktimiz malesef. Allah kabul etsin orucunu. Hersey beyinde bitiyor gerçektende. Menü güzel :KK9::KK9:
Allah razı olsun canım . Amin inşallahhh . ❤️ Benim açlık yapmam şart ASLInda . Geçen gün bir yerde okudum . PKO’lu birisi yapmış adet düzensizliği vs kalmamış . Ben de iki aydır olamıyorum. Gerçekten çok sıkıldım ve bunaldım . Geçen gün de karşıma Ahmet Apa diye birisi çıktı Facebook ta . Aidin Salih Hoca’nın açlıklarını bir sisteme oturtturmuş . Çok güzel , çok şifa bulan kişiler var . Hayran kaldım . Gelgelelim bir niyet edemedim . 😕

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Canım , bizi çok yalnız bırakma e mi ?

Allah razı olsun canım . Amin inşallahhh . ❤️ Benim açlık yapmam şart ASLInda . Geçen gün bir yerde okudum . PKO’lu birisi yapmış adet düzensizliği vs kalmamış . Ben de iki aydır olamıyorum. Gerçekten çok sıkıldım ve bunaldım . Geçen gün de karşıma Ahmet Apa diye birisi çıktı Facebook ta . Aidin Salih Hoca’nın açlıklarını bir sisteme oturtturmuş . Çok güzel , çok şifa bulan kişiler var . Hayran kaldım . Gelgelelim bir niyet edemedim . 😕
Cok gecmis olsun canim. Allah sifa versin stresli dönem.
Ben normalde 40 saatler hatta 1 kere 60 saatte yaptim. Ama öyle niyetlenmistim. Simdi 7 güne niyetlendiğimden olduğunu düşünüyorum 75. Saatteyim hic acligim yok. Ara ara oluyo illaki o his sonra geciyo.
Ama hep aidin salihin kotabini okuyorum. Youtube den destek alıyorum. Tek basina zor. Yoksa zor is oyle kolaydegil. Tutan kimselerede kolay olmamıştır muhakkak.
21 gun 40 gun yapanlar var. Onlardada nefis var. Iste olay kararli olmak. Bide aksam olunca iyiki diyebilmek. Iyiki diyorum bozmadim bugünde. Gunduz hep aksami düşünüyorum iyiki diyecehim diye kendimi avutuyorum:) ama ilk hedefim kesinlikle sağlık. Güveniyorum açlığın sifasina ben.