Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugün 21 saat sürdü oruç.. inanmıyacaksınız ama yine vakit bulamadım 😂 ee tabi vakit bulunca içim geçiyor cnm istemiyor.. madem yemedim 24 saat yapayım dedim.. yemekleri hazırladım , en son kısır.. ah o kısır beni yoldan çıkarttı :)
3 yemek kaşığı kısır ve melemen ile bozdum bugünkü açlığı.. 2 saat sonra yemek vakti 😂😂 o zamanda bir yumurta ve domates salatalık ile kapatırım akşamı
Ağzım boş kalamıyor onu fark ettim 😂 yemeyince içmeye verdim kendimi , iyide oldu.. valla 1 en fazla 2 bardak su içen ben , elimde şişeyle geziyorum.. süper oldu ❤️
Afiyet olsun canım 2 yemek kaşığı Kısır 1 dilim ekmek yerine geçer yani sen 1.5 dilim ekmek yemişsin gibi hadi dolu dolu koy 2 ekmek olsun
Diğerleri yumurta vs sorun olmaz bugün başka ekmek grubu tüketmezsen 🥰

Sagol cnm ❤yalnız sunu da soylim kolayv erdiğim gibi hemen alıyorum ama gecen sonbaharda 54 kg düştüm sonuç yine burdayım sayet 53 kg inersem bu sefer korumak adına elimden gelen herşeyi yapacagım
inaşllah canım bende aynıyım kaç kere aldım verdim bilmiyorum inan sonuc bende burdayım bana bu sefer hatayımda aldıgım en yüksek kilodayım inşallah bu sefer zayıflayıp geri almayacagım 56 bana yeter

53 e İnersem değil, 53 e indiğimde 😊
Beynimizi ona şartlayalım 🥰
53 e indiğinde bence bu sistemi biraz daha devam ettirirsin porsiyonların kalorin artar ama yine kaçınmak gereken şeylerden kaçınırsan bence olur 👍

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz İçin 🥰
Bekleriz spor konusunda tavsiyeleriniz için 🥰
Tartı yerine sıkı görüntü hedef olmalı adlında da hepimiz rakam görmek istiyoruz 😂

Merhaba hoşgeldin asağıdaki bilgileri rica ediyorum ilk katılmak İçin. Kilonu bilmiyorum O sebeple biraz daha detay rica ederiz
Sabahları kahvaltı öncesi
60 dk eliptik yapıyorum
30 dk yürüyüş bandında yürüyorum.
15 dk step tahtasında step yapıyorum..

Akşamlarıda komşumla tempolu yürüyüş yapıyoruz .. buda kimi zaman 1 saat kimi zaman 2 saat yapıyoruz 🤗🤗

Kahvaltı öncesi yapılan spor çok yağ yakıyor .. daha önce ben bu yöntemle aralıklı oruçla 72.5 dan 57 ye düşmüştüm... 1 yılda 67 ye çıktım ama çok yedim şuursuzca yani .... şimdi tekrar başladım🤗🖒

Afiyet olsun canım 2 yemek kaşığı Kısır 1 dilim ekmek yerine geçer yani sen 1.5 dilim ekmek yemişsin gibi hadi dolu dolu koy 2 ekmek olsun
Diğerleri yumurta vs sorun olmaz bugün başka ekmek grubu tüketmezsen 🥰
Yok yok bitti :) aslında yumurtada yemesem olur ama protein için yemem gerek bir tane haşlanmış

Merhaba hanimlar,
Nicedir ilgi duydugum ve arastirdigim bir kilo verme yontemi ve burada basligi gorunce ben de araniza katilmak istedim.

Yas 31, boy: 169 cm, kilo: 66 kg. Hedefim 55 kg. Daha fazla verdigimde sagliksiz gorunuyorum cunku.

Gelelim hikayeme; 18 aylik bir oglum var. Sadece gece bir ve gunduz uyaninca bir kez olsa da hala emziriyorum ama kendisi yemek yemege basladigi icin IF yapmam bir sorun teskil etmeyecektir. Hamile kaldigimda 64 kilo idim, doguma 85 kilo girdim. Dogum sonrasi bugune kadar simdiki kiloma inebildim, diyet ve spor yapmadan ancak metabolizmam bu kadarina izin verdi demek ki.

Yediklerimin miktarina pek dikkat ettigim soylenemez ancak temizligine ve saglikli olmalarina titizlenirim. Yemek ayirmam. Abur cubur tuketmem. Arada bir tatli kacamaklarim var yalniz:) Limonlu Cheesecake ❤️ Ben gibi :)

Hazir yeni bir aya giriyorken kendime yeni hedefler koydum. Sizden aldigim ilhamla da guzel bir yol alacagimi umuyorum:)

Merhaba hanimlar,
Nicedir ilgi duydugum ve arastirdigim bir kilo verme yontemi ve burada basligi gorunce ben de araniza katilmak istedim.

Yas 31, boy: 169 cm, kilo: 66 kg. Hedefim 55 kg. Daha fazla verdigimde sagliksiz gorunuyorum cunku.

Gelelim hikayeme; 18 aylik bir oglum var. Sadece gece bir ve gunduz uyaninca bir kez olsa da hala emziriyorum ama kendisi yemek yemege basladigi icin IF yapmam bir sorun teskil etmeyecektir. Hamile kaldigimda 64 kilo idim, doguma 85 kilo girdim. Dogum sonrasi bugune kadar simdiki kiloma inebildim, diyet ve spor yapmadan ancak metabolizmam bu kadarina izin verdi demek ki.

Yediklerimin miktarina pek dikkat ettigim soylenemez ancak temizligine ve saglikli olmalarina titizlenirim. Yemek ayirmam. Abur cubur tuketmem. Arada bir tatli kacamaklarim var yalniz:) Limonlu Cheesecake ❤ Ben gibi :)

Hazir yeni bir aya giriyorken kendime yeni hedefler koydum. Sizden aldigim ilhamla da guzel bir yol alacagimi umuyorum:)
Hoş geldinnn..:) bebişini sağlıcakla büyüt..❤️ umarım en yakın zamanda ulaşırsın istediğin kiloya

30/6 menü 18/6
12.30: 2 kibrit kutusu beyaz peynir, 2 dilim pastırma, 5 yeşil zeytin, yeşillik, domates salatalık çay
15: 2 haslanmış yumurta
17.30: 5 kaşık zeytinyağlı barbunya salata ve yarım kase yoğurt
6 kilometre yürüdüm
Çay,kahve, yeşil çay, form çay, maden suyu ve bol su içtim

:)) mesela bu sabah 2 yumurta kırdım yanına 3 çeri domates 3 kıl biber 5-6 zeytin
sonra gidiş geliş birkaç fındık attım bi tane incir attım bi süre sonra şeftali yedim bi tane bi kase yoğurt yedim yanına üç çeri domates yedim
evet baya yemişim dimi :)

Yok bayaa yememissin ama biraz karman corman

Yani benim diyetisyen ara ogunler ve ana öğün arasında da zaman farklı olmalı der

Sabah 9.00 kahvaltı
Yumurta domates biber zeytin güzel. Yanina peynir eklerim Yesillik eklerim

11.30 ara öğün
Fındık
Yeşil çay yaparım

Sonra yine ara öğün olacaksa 13.00 da
Meyve
Yoğurt yaparim

Yanı 9 da ye 9.30 ye 10 da ye 10.30 ye 11 de ye 11.30 da ye 11.45 te ye 12.00 da ye yapmam:) yediğim.bir findik da olabilir bir domates de fark etmez :)

Ay bugun beni aclik oldurdu :) acligimi bastircam diye 4 lt su ictim :) oglen goturdugum bugday ekmeginden beyaz peynirli tost da kesmedi :) arkadasimla disarida yiyecegiz onun isten cikmasini bekliyorum umarim menu beni kandirmaz salata ya da et falan yiyebilirim abur cubura dalmadan :) hala hastalanamadim da :KK43: felaket rahatsiz ediyor.

Bugün 18/6 if diyette ilk günüm olarak birazcık zorladı diyelim akşam 6 yemek saatimdi yarım tabak bulgur pilavı bir kase cacık bir közlenmiş biber ve 2 yemek kaşığı patlıcan yemeği 1 lt su şimdilik akşam 8 gibi bi maden suyuyla günü kapatırım inş

Regl olucam bugun yarin o yuzden tartida yusek citim bi hafta tartilmiycam

Kahvaltida 1 yumurta ile peynirli omlet zeyti domates salatalik 2 dilim bugday yedim

Ara ogun olarak kuru uzum le galeta

Aksam yemegi olarak bi kase ayran corbasi ve pazi kavurması su icmeye de dikjat ediyorum oldukca😊😊😊

Sunset in the mirror Sunset in the mirror ekledim listeye başarılar diliyorum 🥰

Sabahları kahvaltı öncesi
60 dk eliptik yapıyorum
30 dk yürüyüş bandında yürüyorum.
15 dk step tahtasında step yapıyorum..

Akşamlarıda komşumla tempolu yürüyüş yapıyoruz .. buda kimi zaman 1 saat kimi zaman 2 saat yapıyoruz 🤗🤗

Kahvaltı öncesi yapılan spor çok yağ yakıyor .. daha önce ben bu yöntemle aralıklı oruçla 72.5 dan 57 ye düşmüştüm... 1 yılda 67 ye çıktım ama çok yedim şuursuzca yani .... şimdi tekrar başladım🤗🖒
merhaba oo bayağı güzel vermişsiniz önceden tebrik ederim. evet ben de genellikle kahvaltı öncesi planlıyorum hep sporu duymuştum
siz bayağı sor ypıyorsunuz maşallah başarılar diliyorum burada bizle oalcaksanız ilk sayfadaki bilgileri verirsiniz ekleyeyim🥰

Merhaba hanimlar,

Yediklerimin miktarina pek dikkat ettigim soylenemez ancak temizligine ve saglikli olmalarina titizlenirim. Yemek ayirmam. Abur cubur tuketmem. Arada bir tatli kacamaklarim var yalniz:) Limonlu Cheesecake ❤ Ben gibi :)

merhaba 🥰 ne kadar güzel anlatmışsınız hikayenizi. listeye ekledim. bu arada parfumkokusu parfumkokusu arkadaşımız da emziriyor ve menüleri çok güzel o da destek verecektir kolaylıklar diliyorum
Ay bugun beni aclik oldurdu :) acligimi bastircam diye 4 lt su ictim :) oglen goturdugum bugday ekmeginden beyaz peynirli tost da kesmedi :) arkadasimla disarida yiyecegiz onun isten cikmasini bekliyorum umarim menu beni kandirmaz salata ya da et falan yiyebilirim abur cubura dalmadan :) hala hastalanamadim da :KK43: felaket rahatsiz ediyor.
ay canım ya üzüldüm bunları o hain gofret yaptı dimi 😩

Son düzenleme:
Bugün 18/6 if diyette ilk günüm olarak birazcık zorladı diyelim akşam 6 yemek saatimdi yarım tabak bulgur pilavı bir kase cacık bir közlenmiş biber ve 2 yemek kaşığı patlıcan yemeği 1 lt su şimdilik akşam 8 gibi bi maden suyuyla günü kapatırım inş
ilk günler zordur... geçecek... tüm menünü yazarsa ona göre değerlendirelim 🥰
Regl olucam bugun yarin o yuzden tartida yusek citim bi hafta tartilmiycam

Kahvaltida 1 yumurta ile peynirli omlet zeyti domates salatalik 2 dilim bugday yedim

Ara ogun olarak kuru uzum le galeta

Aksam yemegi olarak bi kase ayran corbasi ve pazi kavurması su icmeye de dikjat ediyorum oldukca😊😊😊
Afiyet olsun canım bazı notlarım olacak ..Farkında olmadan karbonhidrat ağırlıklı bir menü olmuş. sabah 2 dilim buğday olabilir ama o zaman güniçi galeta, ayran çorbası na dikkat edelim onlar da ekmek hakkımız (1 kepçe corba 1 dilim ekmek ) galeta da var. birde kuru üzüm çok dikkatli olalım çünkü insan başlayınca kendini zor durduruyor ve normal yaş üzüme göre kalorisi çok yüksek(normal üzüm 100 gr da 70 kal, kuru üzüm 300 kalori) ve şekeri çok zıplatan bir meyve 😊🥰

Son düzenleme:
Sunset in the mirror Sunset in the mirror ekledim listeye başarılar diliyorum 🥰

merhaba oo bayağı güzel vermişsiniz önceden tebrik ederim. evet ben de genellikle kahvaltı öncesi planlıyorum hep sporu duymuştum
siz bayağı sor ypıyorsunuz maşallah başarılar diliyorum burada bizle oalcaksanız ilk sayfadaki bilgileri verirsiniz ekleyeyim🥰

merhaba 🥰 ne kadar güzel anlatmışsınız hikayenizi. listeye ekledim. bu arada parfumkokusu parfumkokusu arkadaşımız da emziriyor ve menüleri çok güzel o da destek verecektir kolaylıklar diliyorum

ay canım ya üzüldüm bunları o hain gofret yaptı dimi 😩
Sorma hain gofret :) bi daha agzima surersem :) neyse bol su icmis oldum bu vesileyle iki gundur az iciyordum:)

X