Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın kızlar 😍
Mesajımda düzeltme yaptım unuttum geçen hafta 76 olduğumu uzun oruç sonrası tartılıp 0,5 vermiştim sanki onu geçen hafta bası sonucu gibi okumuşum 🙈
Hafta içi tartılınca karıştı

Geçen hafta :76
Bu hafta;75.5
Fark 0,5

Sizlerin sonuçlarını çok merak ediyorum umarım güzel sonuçlar geliyordur hemen bi bakayım 😍🤩🥰

Kizlar bir süredir kilo aldigimi hissediyordum ama tartiya cikmamistim. Simdi ciktim birde ne göreyim 100ü bile gecmis 101 olmusum😭 ilk önce yazmaya bile utandim. Ama sonrasinda zararin neresinden dönersen kardir dedim kendime. Desteklerinize cok ihtiyacim var...
burda 100 den dusen arkadaslar var hic uzulme ama kacamak bile yapma artik. ilk once 90 lar hedefin olsun sonra 80 ler, zaten kilo verdikce birakmak istemeyeceksin🌹🌹🌹

Cok haklisin cnm. Bende yenidogan hemsiresiyim bu islerim cok icindeyim. Bende hep söylüyorum saglikli cocuk en büyük nimetlerden biri. Kötü durumda olan bircok evlat var haklisin. Rabbim hepsine sifalar versin. Nörolojik bir sorunu olmamasi cok güzel ama.

Allah sana da kolayliklar versin canim guzel ama zor bi is 😊

burda 100 den dusen arkadaslar var hic uzulme ama kacamak bile yapma artik. ilk once 90 lar hedefin olsun sonra 80 ler, zaten kilo verdikce birakmak istemeyeceksin🌹🌹🌹
Bu halde olmayi asla istemiyorum cnm. Bu gercek ben deilim ve mutlaka kilo verecegim. Ilk hedefim 9 lu rakamlar haklisin👍

Kizlar bir süredir kilo aldigimi hissediyordum ama tartiya cikmamistim. Simdi ciktim birde ne göreyim 100ü bile gecmis 101 olmusum😭 ilk önce yazmaya bile utandim. Ama sonrasinda zararin neresinden dönersen kardir dedim kendime. Desteklerinize cok ihtiyacim var...

Nasil ki sacin gozun renginden utanmiyorsak kilodan da utanmuyoruz . Olabilir 101 de olabilirsin. Ama 1 ay diyet ve sporla 8 -10 Kilo arasi verebilirsin . Uzulme canim hep birlikte vericez bu kilolari ❤❤❤❤

günaydin,
Geçen haftaki kilo 78.2 kg
bu haftaki kilo 76.9 kg
aradaki fark -1.3 kg
herkese tartıda bol eksiler......
:halay:Gunaydin kizlar
Gecen hafta 70.6
Bugün 69.4
Fark 1200
Günaydın kızlar
Bayramda tartılamamıştım
Geçen hafta 66.7
Bugün 63.8
Aradaki fark 2.9
Günaydın kızlar

Hafta ici 50.1 bile görmüştüm.ama şimdi 50.7 cıktı

Gece n hafta 51.2.
Bu hafta 50.7
Fark 500
Günaydın 🌞☀️
Bütün partileyebilirim 🥳🥳
Çünkü kilo 65 olmuş
Fark 900 gram
En son kilo 65.9 du :)

Tebrikler kızlar 🤩 masallah çok güzel gitmiş süpersiniz 😍👏
Günaydın arkadaşlar
Benim kilom sabit 64
Canım bu hafta biraz dikkatle sen inişe geçersin inşallah ❤️🥰
günaydın arkadaşlar kilom 74.9 bugün bismillah :) saat 10-18 arası besleneceğim bugün.
Haydi hayırlısı sağlıkla ver 🥰🤩
Canım utanacak ne var aşkolsun rahat ol burada 🥰
Sadece istikrarla devam et, ilk günden herseyi
Disipline sok demiyorum ama hayatında ufak ufak ama Sürekli iyiye gidecek değişiklikler yap
Yürümüyorsan 15 dakika ile başla, porsiyonları küçült abur cubur vs çıkart😊
Ay buralarda ol bir haftaya iki haneli rakamlardasın merak etme 🥰❤️
Günaydın kızlaaaaar :KK200::KK200:
Geçen hafta: 54.4
Bu hafta: 53.1
Fark: 1.3 :dondurma::dondurma:
Canım çok tebrikler 👏🤩
Şişkinlik konusu bende de var regl haftası boyu oluyor çok gıcık
Haftaya esas sonuç çıkar 😍

Günaydın 5. Günden selam olsun
09.08.2020
Saat 11:30 Yeşilçay
Saat 12:00 kahvaltı 7 zeytin 1 haşlanmış yumurta domates salatalık iki dilim peynir yarım avuç çiğ badem ve dut kurusu
Türk kahvesi ve su aralarda
Saat16:00 yarım muz bir dilim elime 5 tane kiraz

Saat 19:00
Bir orta boy biber dolması ve 4 kaşık taze fasülye
Gece Yeşilçay çay ve su
11 bin adı m

Nasil ki sacin gozun renginden utanmiyorsak kilodan da utanmuyoruz . Olabilir 101 de olabilirsin. Ama 1 ay diyet ve sporla 8 -10 Kilo arasi verebilirsin . Uzulme canim hep birlikte vericez bu kilolari ❤❤❤❤
Cok tsk ederim. Bir anda sok oldum ama gecti. Bugüne kdr istedigim herseyi elde etmeyi basladim. Bunu da basaricam. Iyiki bulmusum sizi🥰

Tebrikler kızlar 🤩 masallah çok güzel gitmiş süpersiniz 😍👏

Canım bu hafta biraz dikkatle sen inişe geçersin inşallah ❤🥰

Haydi hayırlısı sağlıkla ver 🥰🤩

Canım utanacak ne var aşkolsun rahat ol burada 🥰
Sadece istikrarla devam et, ilk günden herseyi
Disipline sok demiyorum ama hayatında ufak ufak ama Sürekli iyiye gidecek değişiklikler yap
Yürümüyorsan 15 dakika ile başla, porsiyonları küçült abur cubur vs çıkart😊
Ay buralarda ol bir haftaya iki haneli rakamlardasın merak etme 🥰

Canım çok tebrikler 👏🤩
Şişkinlik konusu bende de var regl haftası boyu oluyor çok gıcık
Haftaya esas sonuç çıkar 😍
Istikrarimi bozmicam kaptanim emin olabilirsin. Bende inaniyorum haftaya ilk hedefime ulasicam. Yasasin🤩

ne güzel.dogru söyluyorsun haklısın.hasta olabiliyorlar.
onemli olan güçlu olabilmek.sorunlarin üstesinden gelebilmek.ben hic böyle düsünmemistim.şimdi anladim seni.
umarim bu hayat size hep güzelliklerle geri dönüs yapar.yavru kuşuna da hayatta hep kolaylıklar verir.
minnosum spor da yapiyor desene.onun o minik ellerini ayaklarini yerim.

belki de doğru söyluyorsun.ben en son 90 kilolarda yaptim.carpinti oldu.simdi daha hafif hissediyorum.belki de yaparim simdi.yarin bi deneyim bari kız:)
1 mil olandan başla kuzum. 1 hafta sonra 2 mile geçersin. 1 mil 15 dakika zaten. İyice alıştıktan sonra 2 mil ama 4 mil değerinde olan var, onlara geçersin. Yürüyüş de güzel ama bunlar kardiyo. Doğumdan sonra bile herhangi bir sarkmam vs olmadiysa geçmişimde spor yapmış olmaya bağlıyorum. Bir de yaptıkça alışırsın. 15 dk.oglusun seni takip eder ben. Yapmaya çalışır o da. Yazarsın yapinca🤩

Son düzenleme:
Günaydın:KK200:
Bugünkü kilom 76.1
Geçen pazartesi 76.8
1 haftalık fark 700 gram

Lakin if diyetine 4 Ağustos salı başladı m
Salı kilom 77.3
Bugün 76.1
6 günlük if farkı 1.200:KK71:

Hepinize teşekkür ederim destekleriniz için
EceZ EceZ canım ilk gün beni çok motive ettin takımda
Kaptanım etiketini bir türlu yapamıyor um sanada :KK60:

Kızlar en güzeli lezzetli yemekler yiyorum.
2 aydır yediğim tatsız tuzsuz yemeklerde n kurtuldum.

Umarım böyle devam eder .:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Günaydın kızlar 😍
Mesajımda düzeltme yaptım unuttum geçen hafta 76 olduğumu uzun oruç sonrası tartılıp 0,5 vermiştim sanki onu geçen hafta bası sonucu gibi okumuşum 🙈
Hafta içi tartılınca karıştı

Geçen hafta :76
Bu hafta;75.5
Fark 0,5

Sizlerin sonuçlarını çok merak ediyorum umarım güzel sonuçlar geliyordur hemen bi bakayım 😍🤩🥰
Kaptanim kilolarimiz yakın kapisalim mi? :KK8: :KK8: :KK8:

X