Aralıklı Oruç Serüvenim (Hadi Bana Katılın)

Menü veriyim

Sabah 2 sahan yumurta,3 zeytın,1 parça peynir ,1 parça kaşar,yarım salatalık,2 dilim ekmek

2 tane kalburbastı türk khvesi

4 çilek ,1 dılım kavun

Akşam ,3 yk patlucan begendı,3 yk kremalı sebze sote,1 dılım büftek,1 bardak gazoz

Su 1 lt

Bu ara dıyet modunda degılım bır ıkı gune evde kombı tadılatı olcak şimdiden stres yaptım hala adet olmadım onun sıkıntısı migde agrım saçma sapan günler geçiriyorum

Merhabalar
Sabah
Menemen
Peynir
Tam tahıllı ekmek

Frigola dondurma

Akşam
Sebze yemeği fasulye
Yogurt

Cok az su içtim 1 litre bile değil
Yoğun bir temizlik yaptım

İyi akşamlar 1 haftadır baya yiyorum. Bugün son yarın tartılıp tekrar devam 💃🏻 13 gün sonra nişanımız var ona odaklandım

Günaydın,

bu ara yoğunluktan menü paylaşamıyorum ama dikkat ediyorum

sabahki tarttım 88.1 aradaki fark 5.2 kg

herkese tartıda iyi sonuçlar...

mutlu haftalar...

1 haftada 2 kilo nasıl alınır 🙈
10 günde vermek dileği ile 😍

Eklentiler

• CEC3FDF2-8ACA-42D8-8C65-D6770D7B1ECA.jpeg
    CEC3FDF2-8ACA-42D8-8C65-D6770D7B1ECA.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba ben bu haftayı hiç yaşamadım sayıyorum yarından itibaren gene devam bu hafta ciddi çozuttum tartılmadım ama muhtemelen aldım bu hafta 65 in altına düşeceğim inşallah 🤷🏼‍♀️🍀
Bende 65 i göreyim bu hafta yeter 🙈 detoks yapmayı çok sevmiyorum. Daha sonra geri geliyo ya kilolar. Ama ne farkettim biliyo musun, saatlere dikkat ettiğimizde, diyet yemesek bile kilo olarak dönmüyo geri.

Bu grup aktif mi bende tekrar başlamak istiyorum ama aktif bi grupla başlamak istiyorum herkes düzenli geliyor mu?
Bende bugün başlıyorum.
68 kilo ile başlıyorum, hipotiroidim olduğu için biraz zor veriyorum.
Güne sirkeli su ile başladım daha sonra Yeşil çay

Herkese merhaba.
Yoğunluğum son gaz devam ediyor. 2 hafta daha cok yogun olucam. Okulun kapanmadi ile yogunlugum bitecek ancak o da 1 hafta surecek.
Sonrasında annemler yurtdışından 3 haftalığına bana geliyorlar ve yine yoğun olucam 🥰

Bende 65 i göreyim bu hafta yeter 🙈 detoks yapmayı çok sevmiyorum. Daha sonra geri geliyo ya kilolar. Ama ne farkettim biliyo musun, saatlere dikkat ettiğimizde, diyet yemesek bile kilo olarak dönmüyo geri.
Yediğimdede kilo verdiğimi görmek güzel ama az veriyorum detoksta daha hızlı gidiyor bugün gene kaytardım çiğ köfte yedim öğlen akşama kadar gevrek yiyecem sadece şu 60 ın altına düşmem lazım 😅

X