­ččîŞ Aral─▒kl─▒ oru├ž yapal─▒m ­ččîŞ

Pelusayicik

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 ┼×ubat 2021
11
13
27
Merhabalar.. Aral─▒kl─▒ oru├ž ser├╝venime ortak olmak isterseniz ben ba┼čl─▒yorum..

1.65 kg ve 64.5 kiloyum bu sabah itibariyle..

Ge├žen y─▒l aral─▒kl─▒ oru├žla 8kg kadar verip 58.8e d├╝┼čm├╝┼čt├╝m.. Sonra ger├žekten a┼č─▒r─▒ yiyerek tekrar 68-70 civarlar─▒na ├ž─▒kt─▒m dola┼čt─▒m.. Yak─▒n zamanda tekrar ba┼člad─▒m.. Siteye yeni kaydoldum.. ├ľnceden beri girip okurdum.. Art─▒k ben de kullanmak istiyorum.. ├ľ─č├╝nlerimi foto─črafl─▒ atmay─▒ tercih ederim becerebilirsem ­čśů Benimle ba┼člamak isteyenler ya da devam etmek isteyenler olursa sevinirim.. Hedefim 54 bu arada..

Ni┼čanl─▒y─▒m ve ni┼čanl─▒mla s├╝rekli kilomla alakal─▒ iddialara gireriz ­čśé Mesela yar─▒n sabahki kilomu tahmin etmeye ├žal─▒┼č─▒r─▒z.. Yakla┼čan kazan─▒r ve di─čerinin istedi─či bi ┼čeyi yapar ­čśé Ya da belirli bi zaman ve kilo belirleriz kazanana hediye olur.. Ge├žen y─▒l mesela DerimodÔÇÖdan ├žanta alm─▒┼čt─▒ ben kazan─▒nca ­čśů

Ben her g├╝n tart─▒l─▒r─▒m bu arada ama buraya haftada 1 yazar─▒m diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.. ├çar┼čambalar─▒ tart─▒ g├╝n├╝m olsun ­čĺľ

├ľ─člen 12-Ak┼čam 6 aral─▒─č─▒nda yiyorum genelde.. Hastane eczac─▒s─▒y─▒m.. ├ľ─čle yeme─či hastanede olanlardan se├žiyorum.. Ak┼čam yeme─čimi ┼čimdilik annem yap─▒yor ama yakla┼č─▒k 10 g├╝n sonra yaln─▒z ya┼čamaya ba┼člayaca─č─▒m.. Yemeklerimi kendim yapaca─č─▒m..

Bir de d├╝n ko┼ču band─▒ ald─▒m.. Yar─▒n gelecek.. En sevdi─čim ┼čey y├╝r├╝mek o y├╝zden ko┼ču band─▒ ald─▒m.. ­čĆâ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

S├Âyleyeceklerim ┼čimdilik bu kadar san─▒r─▒m.. Bu ilk konum desteklerinizle motive olabilirim beni yaln─▒z b─▒rakmay─▒n ­čîŞ

Pelusayicik

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 ┼×ubat 2021
11
13
27
8CDA4CD0-1F6F-4D31-8DA3-531992BC85D0.jpeg

10.02.2021

10 gibi T├╝rk kahvesi i├žtim.. ÔśĽ´ŞĆ
11.30 ye┼čil ├žay+kiraz sap─▒yla bitki ├žay─▒ yapt─▒m ­čźľ
12.00 ├çorban─▒n yar─▒s─▒n─▒ i├žtim.. 1 k├Âfte daha yedim
15.00 1 k─▒rm─▒z─▒ elma ­čŹÄ

Denp

Denp 2 ­ččîŞ 2 ­čÉ×­čÉ× annesi ÔŁĄÔŁĄ
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Kas─▒m 2020
1.911
10.349
30
Azm─▒n bol olsun can─▒m

Pelusayicik

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 ┼×ubat 2021
11
13
27

Denp

Denp 2 ­ččîŞ 2 ­čÉ×­čÉ× annesi ÔŁĄÔŁĄ
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Kas─▒m 2020
1.911
10.349
30
te┼čekk├╝r ederim :KK200: 1 marta kadar 60 kg olmam laz─▒m ├Ânerileriniz var m─▒d─▒r? :KK54:
Ben son 10 kusur kiloyu aralikli orucla verdim dikkat ettigim tek ┼čey oru├ž sonras─▒ ilk ogunde yemege abanmamak oldu kucuk porsiyonlar halinde beslenme saati i├žerisine yayd─▒m birde ak┼čam son ogunden sonra sadece sade su i├žtim cunki ak┼čam i├žilen kahveyi v├╝cut yakmak i├žin u─čra┼č─▒rken asil ya─č yakma zamanindan aliyor suresi

Pelusayicik

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 ┼×ubat 2021
11
13
27
Ben son 10 kusur kiloyu aralikli orucla verdim dikkat ettigim tek ┼čey oru├ž sonras─▒ ilk ogunde yemege abanmamak oldu kucuk porsiyonlar halinde beslenme saati i├žerisine yayd─▒m birde ak┼čam son ogunden sonra sadece sade su i├žtim cunki ak┼čam i├žilen kahveyi v├╝cut yakmak i├žin u─čra┼č─▒rken asil ya─č yakma zamanindan aliyor suresi
te┼čekk├╝r ederim dar─▒s─▒ ba┼č─▒ma :KK15:

ayla_te

ÔŁĄ´ŞĆAral─▒kl─▒ oru├ž ba┼člang─▒├ž 15┼čubat
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Temmuz 2009
417
7
Merhaba bende 2 ayd─▒r diyetteyim arada aral─▒kl─▒ oruc arada kafam g├Âre tak─▒larak ama cok k─▒samadan ­čśę 80kilodan 75e d├╝┼čt├╝m bug├╝n tam olarak aral─▒kl─▒ oruca ba┼čl─▒yorum bakal─▒m in┼čallah burda daha cok motive olup veririm herkese bol eksiler ­čśŐ

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 49 Kg. ile 66 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.
Boyum : 163 cm. Ba┼člang─▒├ž Kilom :80.1 Kg. ┼×imdiki Kilom :74.4 Kg.

Safransari

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 A─čustos 2012
14.264
23.854
Bende aral─▒kl─▒ oru├ž yap─▒yorum
Sabah 10-11 kahvalt─▒
Ara ├Â─č├╝n
17-18 gibi ak┼čam yeme─či ┼čeklinde.

3.5 ayda 4 kilo verdim.
Az vermemim sebebi ideal kiloma yak─▒n olmam. 62.8 dim. ┼×imdi 58.5 oldum.

ayla_te

Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Temmuz 2009
417
7
te┼čekk├╝r ederim dar─▒s─▒ ba┼č─▒ma :KK15:
Per┼čembe g├╝n├╝nden sonra yazmam─▒┼čs─▒n─▒z merak ettim ­čśŐkilo verebildinizmi acaba
Bende aral─▒kl─▒ oru├ž yap─▒yorum
Sabah 10-11 kahvalt─▒
Ara ├Â─č├╝n
17-18 gibi ak┼čam yeme─či ┼čeklinde.

3.5 ayda 4 kilo verdim.
Az vermemim sebebi ideal kiloma yak─▒n olmam. 62.8 dim. ┼×imdi 58.5 oldum.
Bende o saatler aras─▒ yap─▒yorum sizin kilonuz s├╝per ma┼čallah ­čśŐ dar─▒s─▒ ba┼č─▒ma daha ├Ânce yap─▒yordum ama cok dikkat etmiyordum bug├╝nden itibaren dikkat edicem bakal─▒m ka├ž kilo gidecek

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 49 Kg. ile 66 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.

Safransari

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 A─čustos 2012
14.264
23.854
Per┼čembe g├╝n├╝nden sonra yazmam─▒┼čs─▒n─▒z merak ettim ­čśŐkilo verebildinizmi acaba

Bende o saatler aras─▒ yap─▒yorum sizin kilonuz s├╝per ma┼čallah ­čśŐ dar─▒s─▒ ba┼č─▒ma daha ├Ânce yap─▒yordum ama cok dikkat etmiyordum bug├╝nden itibaren dikkat edicem bakal─▒m ka├ž kilo gidecek
Benim boyum k─▒sa.
─░deal kilom 52.
Yani 62 ile ba┼člad─▒m 10 kilo vermem gerekiyordu. Ama ben 55 kiloya da raz─▒y─▒m.

ayla_te

Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Temmuz 2009
417
7
Benim boyum k─▒sa.
─░deal kilom 52.
Yani 62 ile ba┼člad─▒m 10 kilo vermem gerekiyordu. Ama ben 55 kiloya da raz─▒y─▒m.
Cok bir┼čey kalmam─▒┼č yapars─▒n─▒z zaten bol eksiler bize ­čśŹ

Feyzabb

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 ┼×ubat 2021
1
1
24
Merhabalar.. Aral─▒kl─▒ oru├ž ser├╝venime ortak olmak isterseniz ben ba┼čl─▒yorum..

Ge├žen y─▒l aral─▒kl─▒ oru├žla 8kg kadar verip 58.8e d├╝┼čm├╝┼čt├╝m.. Sonra ger├žekten a┼č─▒r─▒ yiyerek tekrar 68-70 civarlar─▒na ├ž─▒kt─▒m dola┼čt─▒m.. Yak─▒n zamanda tekrar ba┼člad─▒m.. Siteye yeni kaydoldum.. ├ľnceden beri girip okurdum.. Art─▒k ben de kullanmak istiyorum.. ├ľ─č├╝nlerimi foto─črafl─▒ atmay─▒ tercih ederim becerebilirsem ­čśů Benimle ba┼člamak isteyenler ya da devam etmek isteyenler olursa sevinirim.. Hedefim 54 bu arada..

Ni┼čanl─▒y─▒m ve ni┼čanl─▒mla s├╝rekli kilomla alakal─▒ iddialara gireriz ­čśé Mesela yar─▒n sabahki kilomu tahmin etmeye ├žal─▒┼č─▒r─▒z.. Yakla┼čan kazan─▒r ve di─čerinin istedi─či bi ┼čeyi yapar ­čśé Ya da belirli bi zaman ve kilo belirleriz kazanana hediye olur.. Ge├žen y─▒l mesela DerimodÔÇÖdan ├žanta alm─▒┼čt─▒ ben kazan─▒nca ­čśů

Ben her g├╝n tart─▒l─▒r─▒m bu arada ama buraya haftada 1 yazar─▒m diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.. ├çar┼čambalar─▒ tart─▒ g├╝n├╝m olsun ­čĺľ

├ľ─člen 12-Ak┼čam 6 aral─▒─č─▒nda yiyorum genelde.. Hastane eczac─▒s─▒y─▒m.. ├ľ─čle yeme─či hastanede olanlardan se├žiyorum.. Ak┼čam yeme─čimi ┼čimdilik annem yap─▒yor ama yakla┼č─▒k 10 g├╝n sonra yaln─▒z ya┼čamaya ba┼člayaca─č─▒m.. Yemeklerimi kendim yapaca─č─▒m..

Bir de d├╝n ko┼ču band─▒ ald─▒m.. Yar─▒n gelecek.. En sevdi─čim ┼čey y├╝r├╝mek o y├╝zden ko┼ču band─▒ ald─▒m.. ­čĆâ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

S├Âyleyeceklerim ┼čimdilik bu kadar san─▒r─▒m.. Bu ilk konum desteklerinizle motive olabilirim beni yaln─▒z b─▒rakmay─▒n ­čîŞ
Merhaba ben internette ararken g├Ârd├╝m bu siteyi ├╝ye oldum. Yeni basladiniz galiba siz ka├ž g├╝nde kac kilo verdiniz ? Bende yarn baslamak istyorum

ayla_te

Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Temmuz 2009
417
7
g├╝nayd─▒n ben haftada bir tart─▒lam─▒yorum sab─▒rs─▒z─▒m ­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ D├╝n ba┼člad─▒m bug├╝n tart─▒ld─▒m 700gram gitmi┼č ­čĺâ­čĆ╗

blondeblond

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 ┼×ubat 2021
484
1.880

ba┼čar─▒larrrr... umar─▒m ula┼č─▒rs─▒n hedefine.
bende de hedef 51 kg in┼čallahhh :) gluten ve glukoz tamamen yasak ve hatta s├╝t ├╝r├╝nleri de :/
12 g├╝n oldu ama kararl─▒y─▒m pes etmicemm zay─▒f ve fit olmak istiyorumm

KaleMetek

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Eyl├╝l 2014
71
28
bende birka├ž g├╝nd├╝r bu diyeti ara┼čt─▒r─▒yorum ama kahvalt─▒ ile ├Â─čle aras─▒nda bile ├žok ├žabuk ac─▒k─▒yorum bi cesaret ba┼člasam diyorum gaza gelip

66 kiloyum hedefim 55