Verilen 20 kilodan sonra 15 kilo vermek için yeni bir başlangıç

mavinokta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2022
5
11
26
Merhabalar hanımlar. Daha önce de açtığım başlığı inceleyenler görecektir, aralıklı oruç ile 20 kilo verdim. Şu an 78 kiloyum. 15 kilo daha vermek istiyorum ama gereken motivasyonu bulamıyorum aylardır. Öğlen yediklerime dikkat etsem bile akşam tamamen saçma sapan şeyler yiyorum. Artık şu kalan kiloları da verip hayatımdaki diyet defterini kapatmak istiyorum. Benim gibi motivasyon sorunu yaşayan arkadaşlar varsa beraber bir şeylere başlayabiliriz. Ben aynı zamanda kpss çalıştığım için zayıflama grubu vs işlerine girişemiyorum. Eğer grup oluşturmak isteyen olursa beni de dahil ederse sevinirim.

Merhabalar hanımlar. Daha önce de açtığım başlığı inceleyenler görecektir, aralıklı oruç ile 20 kilo verdim. Şu an 78 kiloyum. 15 kilo daha vermek istiyorum ama gereken motivasyonu bulamıyorum aylardır. Öğlen yediklerime dikkat etsem bile akşam tamamen saçma sapan şeyler yiyorum. Artık şu kalan kiloları da verip hayatımdaki diyet defterini kapatmak istiyorum. Benim gibi motivasyon sorunu yaşayan arkadaşlar varsa beraber bir şeylere başlayabiliriz. Ben aynı zamanda kpss çalıştığım için zayıflama grubu vs işlerine girişemiyorum. Eğer grup oluşturmak isteyen olursa beni de dahil ederse sevinirim.
Daha önceki başlığınizi okudum 4 ayda vermişsiniz ben nasıl dayanırım 4 ay bilmiyorum bende iki öğün besleniyorum artık aslında erkenden yemeği bırakıyorum ama sürekli kilom değişiyor bir iki kilo alıp veriyorum ekmek yemek etkili ama arada durum yediğim zaman direk 1 kiloya yakın veriyorum hergun yürüyüş yaptınız mi bir saat

mrb bu paylasimi yeni gordum bende if yapmak istiyorum ve motivasyon arkadasi ariyorum maasallah 20 kilo vermissiniz ve tekrar devam edeceginizi soylemissiniz su dn ne durumdasiniz acaba

X