­ččîŞ Aral─▒kl─▒ oru├ž yapal─▒m ­ččîŞ

ayla_te

ÔŁĄ´ŞĆAral─▒kl─▒ oru├ž ba┼člang─▒├ž 15┼čubat
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Temmuz 2009
417
7
bende birka├ž g├╝nd├╝r bu diyeti ara┼čt─▒r─▒yorum ama kahvalt─▒ ile ├Â─čle aras─▒nda bile ├žok ├žabuk ac─▒k─▒yorum bi cesaret ba┼člasam diyorum gaza gelip

66 kiloyum hedefim 55
Hedefimiz ayn─▒ ama ben malesef 74┼čuan 80den d├╝┼čt├╝m dikkat ediyorum bakal─▒m bende iki ayda anca adapte oldum tam olarak al─▒┼č─▒rs─▒n─▒z bence ­čśŹ

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 49 Kg. ile 66 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.
Boyum : 163 cm. Ba┼člang─▒├ž Kilom :80.1 Kg. ┼×imdiki Kilom :74.4 Kg.

deniz90900

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 ┼×ubat 2021
326
-271
Bende aral─▒kl─▒ oru├ž yap─▒yorum
Sabah 10-11 kahvalt─▒
Ara ├Â─č├╝n
17-18 gibi ak┼čam yeme─či ┼čeklinde.

3.5 ayda 4 kilo verdim.
Az vermemim sebebi ideal kiloma yak─▒n olmam. 62.8 dim. ┼×imdi 58.5 oldum.
Bende d├╝n sabah baslad─▒m bir anda bunu okuyunca moralim bozuldu ki ideal kg das─▒n─▒z diye san─▒r─▒m dimi? Ben pek umutluyum da en az─▒ndan 1 ayda 5 kg vermek istiyorum eski Elbiselerim ├╝zerimde baskas─▒n─▒n elbisesi gibi duruyor bu beni cok ├╝z├╝yor.

Safransari

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 A─čustos 2012
14.264
23.854
Bende d├╝n sabah baslad─▒m bir anda bunu okuyunca moralim bozuldu ki ideal kg das─▒n─▒z diye san─▒r─▒m dimi? Ben pek umutluyum da en az─▒ndan 1 ayda 5 kg vermek istiyorum eski Elbiselerim ├╝zerimde baskas─▒n─▒n elbisesi gibi duruyor bu beni cok ├╝z├╝yor.
Kilonuz ka├ž ? Ve boyunuz ?
Ayda 5 kilo ├žok odeminiz varsa, ilk ay verilebilinir. Ama ├Âdem gittikten sonra 5 kilo ya─čdan vermek ├žok s─▒k─▒ diyet ve spor gerekir.

Safransari

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 A─čustos 2012
14.264
23.854

deniz90900

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 ┼×ubat 2021
326
-271
1 ayda 5 kg vermek zor dedi─čim gibi. Sizin de kilonuz ├žok de─čilmi┼č.
Yaaa bizi bu karantilar mahvetti her g├╝n pasta b├Ârek ├ž├Ârek mant─▒ ­čśé­čśé instagramda baz─▒lar─▒n─▒ g├Âr├╝yorum yahu 1 hafta da 3 kg veriyorlar nas─▒l veriyorlar anlam─▒yorum

volumess

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 May─▒s 2010
191
278
Bende 3 haftad─▒r yap─▒yorum
Ak┼čam 7 sabah 11. Ama ancak 1 kilo verdim. Kilom 62.5 hedef 57. Bakal─▒m bu hafta ├žok daha s─▒k─▒ yapmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Destek olal─▒m bir birimize

KaleMetek

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Eyl├╝l 2014
71
28
Hedefimiz ayn─▒ ama ben malesef 74┼čuan 80den d├╝┼čt├╝m dikkat ediyorum bakal─▒m bende iki ayda anca adapte oldum tam olarak al─▒┼č─▒rs─▒n─▒z bence ­čśŹ
Aral─▒kl─▒ oru├žta 2 haftam bitti ilk hafta 2.200gr verdim aman bi sevindim havalara girdim 2.hafta 300gr gidince yerlere ├žak─▒ld─▒m o kadar a├ž kald─▒m sonucu bu olmamal─▒yd─▒ diyorum ama b─▒rakmad─▒m yinede kulland─▒─č─▒m alerji ila├žlar─▒ etkiliyor tahminim. ben sabah 10 da kahvalt─▒ 15.30 gibi yemek yiyorum 17.00 da da bir ayva yiyip b─▒rak─▒yorum. ├žok ├╝zg├╝n├╝m ama devam edicem.

Lavantax

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Ocak 2021
33
21
30
Ben de bug├╝n ba┼člad─▒m.. 157 boyum 62 kilom hedef 56..sabah 10 ak┼čam 18.00 aras─▒ makarna pilav ekmek yemeden yiyorum yemekleri kahvalt─▒da ye┼čillik ve yumurta bir dilim tam bu─čday ekmek ve 45 dk leslie yap─▒yorum in┼čallah sonu├ž al─▒r─▒m

eagle26

nazl─▒ k─▒z─▒m & yak─▒┼č─▒kl─▒ pa┼čam
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Haziran 2010
277
28
Slm han─▒mlar, ben de aral─▒kl─▒ oru├ž diyetine ba┼člamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum...

ilk defa ba┼člayacaklar i├žin bir ├Âneriniz var m─▒d─▒r?

artsy

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Mart 2021
26
24
Slm han─▒mlar, ben de aral─▒kl─▒ oru├ž diyetine ba┼člamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum...

ilk defa ba┼člayacaklar i├žin bir ├Âneriniz var m─▒d─▒r?
Az kalori al─▒p t├╝m ├Â─č├╝nleri 5-6 saatlik bir aral─▒─ča s─▒k─▒┼čt─▒rmak laz─▒m. Ben 14.00-19.00 aras─▒ yiyorum ve g├╝nl├╝k 1000 hatta m├╝mk├╝nse 500 kaloriyi ge├žmiyorum.

Formyself

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 May─▒s 2015
175
48
24
A├žt─▒─č─▒m konuya beklerim diyet egzersiz y├╝r├╝y├╝┼č yap─▒yorum 32.g├╝n├╝m diyet arkada┼č─▒ olabilirsiniz yapt─▒klar─▒n─▒z─▒ payla┼čarak motive edebiliriz birbirimizi konu: ÔÇśSa─čl─▒kl─▒ beslenmede ilk ad─▒m ­č嬭čĆ╗ÔÇÖ

Melek6619

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Eyl├╝l 2021
138
322
33
Pesmi ettiniz ya d├╝zenli bir ┼čekilde yapsak bu diyeti

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 52 Kg. ile 70 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.
Boyum : 168 cm. Ba┼člang─▒├ž Kilom :94 Kg. ┼×imdiki Kilom :79.00 Kg.

newriyesw

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Eyl├╝l 2021
1
0
37
merhaba bende aral─▒kl─▒ oru├ž ara┼čt─▒rmas─▒ yaparken g├Ârd├╝m forumu ve kay─▒t oldum.
ay bas─▒nda aral─▒kl─▒ oruc denemelerime ba┼člam─▒st─▒m ve hevesle yap─▒yordum cunku bir diyet de─čil ve uyum cok kolay oluyor.
ancak sonras─▒nda covid pozitif oldum ve olduk├ža da a─č─▒r ge├žirdim, ba─č─▒┼č─▒kl─▒─č─▒m ├žok d├╝┼čm├╝┼č.
┼čimdi diyetisyen deste─či ile tekrar ba┼člayaca─č─▒m, 15 gun devam edebilmi┼čtim ben ve 98,9 kilodan 91 kiloya inmi┼čtim ve uzun zamand─▒r g├Ârd├╝─č├╝m en d├╝┼č├╝k kilo oldu─ču i├žinde ├žok mmotive oolmu┼čtum.
kan tahlillerime g├Âre bir d├╝zenleme alarak bende sizinle tekrar ba┼člamay─▒ ├žok isterim.
in┼čallah grup motivasyonu daha da g├╝zel sonu├žlar sa─člayacakt─▒r.