Aralıkta transfer olanlar

Tüpbebek oldugu için ve ilk doğum oldugu için, riske atmak istemiyorum kıymetli bebek diyerek sezeryana katar verildi. Ağustos’un ilk yada 2. Haftası doğum olucak kısmetse.
normal doğumda olsa sezeryan da olsa korkuyorum vallahi nasıl olucak bilmiyorum hiç 🥺🥺
Bende bende yaaa korkuyorum çok. Erken gelirse bebek diye korkuyorum. Planlı sezaryenden de korkuyorum. Bi kucağımıza alsak sağlıkla, havalarda ısındı bebekte büyüdü zorlamaya başladı ☺️

Benimki makat geliş.32.haftada düzdü sonradan ters döndü. Artık doğum pozisyonu alması da çok düşük bi ihtimalmiş.mecburi sezeryan olcak sanırım. Özele mi gidiyosunuz devlete mi.özelde fiyatlarla ilgili bilgi vermeniz mümkün mü

Benimki makat geliş.32.haftada düzdü sonradan ters döndü. Artık doğum pozisyonu alması da çok düşük bi ihtimalmiş.mecburi sezeryan olcak sanırım. Özele mi gidiyosunuz devlete mi.özelde fiyatlarla ilgili bilgi vermeniz mümkün mü
Bazen son haftada dönen bebekler oluyor çevremde duymuştum canım. Hakkında hayırlısı olsun, sağlıkla gelsin. Ben özele gidiyorum 3750₺ normal ve sezaryen aynı fiyat. Bizim indirimimiz var 3350₺ vericez.

Benim de özel 4000 lira sezeryan

Bizim 4 haftalık oluyor heralde. Internette hesaplama yaptırıyorum ben arada da 🤗😊tup bebek hamilelik hesaplama diye öyle çıkıyor haftaya 5.haftamız olur . Ayni gunuz ya sana da bir sorayim dedim 🤗😊
Merhaba bende Şahin bey hastasym kac tane yumurta toplandı sizde ve kaçı dollendi benden 7 tane toplandı da korkuyorum cok az sanki

Merhaba bende Şahin bey hastasym kac tane yumurta toplandı sizde ve kaçı dollendi benden 7 tane toplandı da korkuyorum cok az sanki
Merhaba benimde 7 toplanmıştı 3 u sağlam çıktı. 3 u Dollendi 2 yuklettik. 1 kalmıştı. Kalan 1 i sakliycaktik ilerlemesi iyi değil dediler. O bir öyle gitti. (Çöp oldu) yüklenen 2 ile ikiz hamile kaldım. 2 ay devam ettik 1 inin kalbi durdu. Şuan 35. Haftadayım canim tek genişle problemsiz bir şekilde ilerliyoruz. Doktorumuz cok iyi memnunduk .

X