Aralıkta transfer olanlar

Gözün aydın canım ne mutlu sana kavuşmuşsun yavruna 😊 38+1 olduk hala beklemedeyim ben. Normal doğum görünüyor şimdilik bakalım 😊 Bende biran önce sağlıkla kavuşmak istiyorum ❤️
Sağol canım.bizim biraz erken oldu ya.37+3 te alındı sezeryanla.36. Haftaya kadar heo 10 12 g0n önde gidiyodu. 36 dan 37 ye ultrasonda sadece 50 gr farketti.tersti de. Doktor alalım dedi. Bi hafta daha beklemeyi göze alamadım. Çünkü pozisyonundan dolayı doktorum normal doğumun başlamasını istemiyodu.kg alımı da durduğu için normal doğum yakın diye sezeryana girdim

Gözün aydın canım ne mutlu sana kavuşmuşsun yavruna 😊 38+1 olduk hala beklemedeyim ben. Normal doğum görünüyor şimdilik bakalım 😊 Bende biran önce sağlıkla kavuşmak istiyorum ❤️
Sağlıklı sısıhhatli olduk ama hiç bi problemimiz yok şükür..vaktinde sağlıcakla alırsın inşallah cnm.şimdüden Allah kolaylık versin sana ve herkese. Ben yavaş yavaş toparlandım bile. 3.gün bugün

Sağol canım.bizim biraz erken oldu ya.37+3 te alındı sezeryanla.36. Haftaya kadar heo 10 12 g0n önde gidiyodu. 36 dan 37 ye ultrasonda sadece 50 gr farketti.tersti de. Doktor alalım dedi. Bi hafta daha beklemeyi göze alamadım. Çünkü pozisyonundan dolayı doktorum normal doğumun başlamasını istemiyodu.kg alımı da durduğu için normal doğum yakın diye sezeryana girdim
Iyi yapmışsın canım doktora güvenmek en iyisi 😊 Allah'ım sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin oğluşunu 🥰

Kızlar nasılsınız. Benim gibi doğum yapan var mı sürpriz şekilde :) benim oğluşum geldi
Yaa gözün aydın 🧿darısı hepimizin başına 🥰🥰 ben de normal bekliyorum ama biraz iri bi bebek beklediğimiz için haftaya sezeryn de olabilir🤷‍♀️ Şuan tek dileğim sağlıklı olduğunu görmek🙏🏻 Allahım herkese hayırlı sağlıklı rahat doğum nasip etsin…

1 hafta önce doğum yaptım bende. Rabbim saglıkla huzurla büyütmeyi nasip etsin hepimize. Emeklerimizin karsılıgını artık aldık 🤲🏼
Sağlıkla büyüsüün bende doğum yaptım 20 ağustosta spinal anestezi ile sezaryen. Boşa korkmuşum o kadar rahat bir doğum oldu ki, sonrasıda hemen kalktım ayağa toparlanmam kolay oldu. Emeklerimizin karşılığını aldık. Allah isteyen herkese nasip etsin harika bir duygu

Sağlıkla büyüsüün bende doğum yaptım 20 ağustosta spinal anestezi ile sezaryen. Boşa korkmuşum o kadar rahat bir doğum oldu ki, sonrasıda hemen kalktım ayağa toparlanmam kolay oldu. Emeklerimizin karşılığını aldık. Allah isteyen herkese nasip etsin harika bir duygu
Bende acayip korkuyordum spinal sezeryandan, dediğin gibi gerçekten korktuğum gibi hiç olmadı çok kolay geçti. 2. Gün köpeğimi yürüyüşe bile çıkarttım :))
Adapte olabildinmi bebiş bakımına peki 🥺

Bunları okuyunca rahatlıyorum bende çok korkuyorum doğumdan 😭 Hala belli değil nasıl olacak 40a kadar normal olursa diye bekliyoruz olmazsa sezaryen olacak. Inşallah benimki de rahat geçer 🤲🏻

Bende acayip korkuyordum spinal sezeryandan, dediğin gibi gerçekten korktuğum gibi hiç olmadı çok kolay geçti. 2. Gün köpeğimi yürüyüşe bile çıkarttım :))
Adapte olabildinmi bebiş bakımına peki 🥺
Bende araba falan kullandım çok rahat dışarı çıktım. Ama ağır kaldıramadığım için bebek harici bişey kaldırmıyorum. Aman dikkat et sende çok tehlikeliymiş iç dikişler için.
bebek bakımına alıştım yaaaa, benim kadar uyku seven bi insana gece falan uyanmak sıkıntı ama bebek uyuyunca bende gündüz uyumaya çalışıyorum öyle arayı kapatıyorum. Annemde yanımda kalıyor o da yardımcı sağolsun yoksa zordu :) eski deliksiz uykularımı özlüyorum sadece. Bebiş bana alıştı ben ona. O kadar çaba harcadık ama karşılığı çok güzelmiş. İnsan bütün çektiklerini unutuyor
Sen alışabildin mi nasıl gidiyor

Bunları okuyunca rahatlıyorum bende çok korkuyorum doğumdan 😭 Hala belli değil nasıl olacak 40a kadar normal olursa diye bekliyoruz olmazsa sezaryen olacak. Inşallah benimki de rahat geçer 🤲🏻
Hiç korkmayın gözünüzde büyütmeyin. İnan nasıl geçiyor anlamıyorsun bile. Normali bilemem ama sezaryen olursa hiç korkma. O kadar rahat ki sende şaşıracaksın. Bebek sağlıklı olunca hepsini unutuyorsun. Bol bol uyu son günlerinde. Rahat uykuları çok özleyeceksin. Bebek tık dese zıplıyor insan kustu mu noldu nefes alıyo mu diye. Azıcık ele gelsinler büyüsünler daha rahat oluruz sanırım

Hiç korkmayın gözünüzde büyütmeyin. İnan nasıl geçiyor anlamıyorsun bile. Normali bilemem ama sezaryen olursa hiç korkma. O kadar rahat ki sende şaşıracaksın. Bebek sağlıklı olunca hepsini unutuyorsun. Bol bol uyu son günlerinde. Rahat uykuları çok özleyeceksin. Bebek tık dese zıplıyor insan kustu mu noldu nefes alıyo mu diye. Azıcık ele gelsinler büyüsünler daha rahat oluruz sanırım
Cuma günü doğuma alacak doktor 😊 Biraz stres biraz korku biraz sevinç değişik duygulardayım. Sağlıkla sıhhatle kucağıma alırım inşallah, dualarınızı eksik etmeyin 😊

Tezzeleri, Benim bebiş de 1 eylülde geldiii 🥰🥰 bugün evimize bile geldik☺️ Allahım bekleyenlere nasip etsin inşallah🙏🏻

X