ARANIYOR..(Abiye Sandalet ve Spor Ayakkabısı)

Kalsedon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
150
6
Resimlerdeki gibi 38 numara abiye sandalet arıyorum..Gold,gümüş ve siyah renklerde olanlar tercihimdir.Şöyle taşlı şıkır şıkır:KK1::KK1:Topuk boyları resimlerdeki gibi olabilir.Ayrıca spor ayakkabısına da ihtiyacım var.38 numara bayan,44 numara erkek spor ayakkabısıda arıyorum.İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.:KK16::KK16::KK16: $sandelet1.png $sandalet2.png

Eki Görüntüle 1056203 Cnm bende böyle bir model var mezuniyetimde giydim bir kere düşünürsen yardımcı olurum 38 numara
$20140119_111911.jpg $20140119_111911.jpg Birde bu spor ayakkabı var orjinal lescon sadece bir kaç kez giydim sezon fiyatı şuan 96 TL

Eki Görüntüle 1056203 Cnm bende böyle bir model var mezuniyetimde giydim bir kere düşünürsen yardımcı olurum 38 numara
Eki Görüntüle 1056204 Eki Görüntüle 1056204 Birde bu spor ayakkabı var orjinal lescon sadece bir kaç kez giydim sezon fiyatı şuan 96 TL

Sempatikciğim bütçemi(?) aşmayan ürünler paylaştığın için sağol canım..:KK3::KK3:

Şaka bir yana, spor ayakkabıda siyah düşünmüyorum.Diğer ayakkabı olabilir aslında ama kafamda daha taşı bol şııkır şıkır bir ayakkabı var..abartılı da diyebiliriz..

Yine de ilgilendiğin için teşekkür ederim.:KK16:

Sempatikciğim bütçemi(?) aşmayan ürünler paylaştığın için sağol canım..:KK3::KK3:

Şaka bir yana, spor ayakkabıda siyah düşünmüyorum.Diğer ayakkabı olabilir aslında ama kafamda daha taşı bol şııkır şıkır bir ayakkabı var..abartılı da diyebiliriz..

Yine de ilgilendiğin için teşekkür ederim.:KK16:

Ne demek tatlım inşallah bulursun istedigin gibi bisey:KK16:

Resimlerdeki gibi 38 numara abiye sandalet arıyorum..Gold,gümüş ve siyah renklerde olanlar tercihimdir.Şöyle taşlı şıkır şıkır:KK1::KK1:Topuk boyları resimlerdeki gibi olabilir.Ayrıca spor ayakkabısına da ihtiyacım var.38 numara bayan,44 numara erkek spor ayakkabısıda arıyorum.İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.:KK16::KK16::KK16:Eki Görüntüle 1055674 Eki Görüntüle 1055755

elimde bunlar var abiye 1 kez giyildi aslında satmayı düşünmüyordum ama sizin aradıklarınıza benziyor diye koydum.spor ayakkabı da az kullanıldı

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 81
  • $image.jpg
    $image.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 91
  • $image.jpg
    $image.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 80
  • $image.jpg
    $image.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 95
Resimlerdeki gibi 38 numara abiye sandalet arıyorum..Gold,gümüş ve siyah renklerde olanlar tercihimdir.Şöyle taşlı şıkır şıkır:KK1::KK1:Topuk boyları resimlerdeki gibi olabilir.Ayrıca spor ayakkabısına da ihtiyacım var.38 numara bayan,44 numara erkek spor ayakkabısıda arıyorum.İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.:KK16::KK16::KK16:Eki Görüntüle 1055674 Eki Görüntüle 1055755

Cnm benm actgm konularda abiye 50 tl diye bi konu var bakablrsn.abiyeye

Cnm benm actgm konularda abiye 50 tl diye bi konu var bakablrsn.abiyeye

Çikocuğum abiye derken kıyafetden bahsetmemiştim..Ben abiye sandalet ayakkabı arıyorum..Senin sayfada yanlış bakmadım ise mavi abiye bir elbise var.Sana hayırlı satışlar canım.:KK9::KK9:

Çikocuğum abiye derken kıyafetden bahsetmemiştim..Ben abiye sandalet ayakkabı arıyorum..Senin sayfada yanlış bakmadım ise mavi abiye bir elbise var.Sana hayırlı satışlar canım.:KK9::KK9:

Pardn cnm ya ben abiye kiyafet anladm :) tskrler cnm

$1.jpg

$2.jpg

Burada bir arkadaştan almıştım , ayaklarım taraklı olduğu için pek rahat olmadı bana . Dolayısıyla giymekte nasip olmadı :KK43:

Canım bende böyle bi dore abiye ayakkabı var ( Deichmann markası ) 20 tl. Sadece 1 kere mezuniyet balomda giymiştim hiçbir sorunu yoktur.Önü de çok şeker duruyor.
$DSC05941-001.jpg $DSC05940-001.jpg $DSC05939-001.jpg $DSC05938-001.jpg

Yükleyemiyorum nedense , hata veriyor sürekli. Sabah tekrar deneyeceğim , olmazsa mail adresinize gönderirim resimleri :KK43:

Yükleyemiyorum nedense , hata veriyor sürekli. Sabah tekrar deneyeceğim , olmazsa mail adresinize gönderirim resimleri :KK43:

Acelesi yok canım..Fırsat bulunca gönderirsin..Zaten bir iki hafta bekleyip, paylaşılan ayakkabıların içinden en beğendiğimi seçmeyi planlıyorum..

X