aranizda istanbul eurofertil deneyimi olan varmi

erkfat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
564
80
Arkadaslar ben pat diye hem isime hem evime yakin diye bu merkezde basladim tedavime ama hic yorum goremedim merkezle ilgili gidenler deneyimlerini yazarsa cok sevinirim

Canım ben 2 denememi de orda yaptım. Yumurtalarım 5.gün ve 1.kalite olduğu halde 1 taze 1 donmuş tedavim olumsuz sonuçlandı. Bende senin gibi çok araştırma yaptım her yerin iyi olduğu kadar kötü yorum yapanı da var. Benim 2 denemem de olmadığı için doktorum histeroskopi önerdi genetik ve pıhtılaşma testlerim ay sonu çıkacak ay sonuna doğru da histeroskopi yapılacak. Eğer rahimde bir problem varsa giderilecek inşallah. Tek donmuş embriyom kaldı. Şuan raporumu bekliyorum. Ekim de başvuracağım rapor için herşey hazır.Sadece evliliğimin 3 yılı doldurmasını bekliyorum. 2kere denediğim için eğer rahimde bir problem de çıkmazsa ben başka merkezle devam etmek istiyorum. Alev hanım çok iyi bir doktor.2 kere denedim şimdi başka yerde denemek istiyorum ben. Zaten raporum çıktığında sıfırdan tedaviye başlayacağım çift embriyo transferi için. Beni rahatsız eden doktorla telefon ile irtibat kuramaman. Hemşireyle de görüşüyorsun ama doktorla görüşmen seni daha çok rahatlatacak insanız daha bilgili birinden duymak istiyoruz. diğer türlü ilgili alaka temizlik hiçbir sıkıntım olmadı.

sagol canim cvb in icin senin goruslerine bire bir katiliyorum ben zeynep kamilde iki defa asilama bir kez laporoskopik kistektomi birkez histeroskopik polipektomi oldum tup bebek bolumuylede cok icli disli oldum yemin ederim devlet olmasina ragmen daha icten daja samimi daha anlayislilardi hele tayfun bey insan gibi insandi insallah buna ragmen tutar diye dua ediyorum sonucta hersey ALLAH tan

Bende yaklaşik 2 senedir orda tedavi gorüyorum ilk 3 denemeyi alev hanim yapti tutmayınca huri hanima yöneldim huri hanimla 4.boş oldu 5.hiç tutmadi 6.tuttu ama boşmu dolumu bilmiyorum haftaya pazertesi randevum var kese için alev hanim kendini beğenmiş kibirli biri 3. Tutmayinca telefonla gorustum agliyordum dinlemeden yüzüme kapatti şikayetçi oldum onunla devam etmek istemedim huri hanimda o zaman yeni gelmişti onu seçtim çok sicak hastalarıyla son derece ilgili bizi kapida karşilayip sonra oraya kadar geçiriyor her sorunumu dinliyor haftada iki defa telefonla ariyor hemşirelere birakmıyor inşallah eli uğurlu gelir bu kez tutar

canim insallah bukez bos değildir ben huri hanimdam öyle bir ilgi goremedim hayrett bu arada bugun transferim yapildi iki bir ad yumurtam kalitesiz di ne transfer nede dondurmaya uygundu uc yumurtanin ise ikisi kaliteli birisi orta kaliteli idi orta kaliteli olan dondurmaya musait degildi yaa orta kaliteyle birinci kalitedeki birini transfer ettircektim yada iki kaliteliyi ettirip digerine byby dicektim ikinci secenegi sectim bakalim kismet artik

Anadolu yakasında oturuyorum ve raporluyum diye eurofertile gitmiştim. Daha önce orada çalışan bir laboratuvar görevlisi yönlendirmişti. Memnun kalmadım, yeni rapor aldım, ikinci için oldukça indirim yaptılar. Raporumu kullanmadım ve yaktım. BAşka merkeze gittim. Tedavi, ilgi ve kullanılan ilaçlar arasında çok fark vardı. Çok şükür hamile kaldım. Önce Allah sonra doktorlar tabiki ama olmuyorsa aynı merkezde çokta ısrarcı olmamak lazım. İnşallah Allah embriyolarınıza can verir ve tutunur, yeni merkezler aramak zorunda kalmazsınız.

X