Ararım Deyip Aramamak

Telefonu düşmüştü. Kendiliğinden kapanıp duruyordu sorunu bu telefonun.
Ben de sizin gibi düşünüyorum. Pazar günü akşama doğru aradı demiştim ya. Orda pazartesi yanına uğrıycam 5dk da olsa seni göreyim dedi. Uğramadı :)
Onu yazmayı unutmuşum.
Ki benim işyerim merkezi de bir yerde.
tamam sözleri ve davranışları tutmuyor işte. sözlere değil davranışlara bakmak lazım. haketmez böyle biri senin ilgini ve sevgini. boşver fazla bir zaman geçirme yok ortada salla

Valla ben bu erkeklerin çok yoğunum işlerim var laflarına ayar oluyorum.
Biz napiyoruz sanki evde tüm gün oturup Müge anlı mi izliyoruz?
Hepimizin işi gücü sorumluluklari hobileri var.
İnsan en kötü tuvalette yazar ya 5 dk :)
Telefon bozulması mevzusunu geçtim hadi olabilir ama kahvaltıya gidelim demişsin yarın 10 da hazır ol gelip seni alayım demek zor değil.
En sevmediğim insan net olmayan insan.
Cidden çekilmezler.

Hala bir cevap yazmadı mı sevgiliniz? Ya da eski sevgiliniz:olamaz:
Hala yazmadı birşey eski sevgilim :)
Böyle olması bir yandan iyi. İyi ki bitirmişim dedirtiyor. Bir yandan da kötü insan hiç mi birşey demez o kadar mı yokum diyor. Üzücü

Bir kere 2 ay flört olayı kusura bakmayın ama aslında çok şey anlatır. Kadınlar bu olayın önünü açtıkça yani karşı çıkmadıkça erkekler de pervasızlaşmada sınır tanımıyor.İki ayda ilişkiye geçememek kim ne derse desin isteksizliktir. Ama bir yandan da insanın aklında üç aydır ilişkisi var algısını da hissettirir çünkü öyle aslında🙈 İsteksiz olunan bir ilişki için çoktan gevşeme evresine geçilmiştir kafada. Her yerden ulaşabilirdi. Ama ulaşmayı denememiş. Açıkça durum bu. Zaten onunla duygusal ilişki içinde olan sizsiniz.Deneyimsiz de olsanız bu konuda hislerinize güvenin bence. Siz bunu hissettiyseniz ve buraya soracak kadar da önyargılı olmama peşindeyseniz vardığınız kanı doğrudur. Uzatmamanız ve kangren etmemenizi öneririm.
Aslında haklısınız. Ben hep bu durumu şu an geçirdiği sürece yordum. Stresli ve yoğun bir dönemdi. Öyle ki akşam 10da 11de bitiyordu işi bazen.
Ama hata yapmışım bu kadar anlayışlı olarak. Bir güzel anladım.

Ayy inanamıyorum, kocaman adam, okumuş meslek sahibi olmuş. Ayrılmak isteyip de ayrılacak cesareti olgunluğu yok mu gerçekten? Üstelik sizin ayrılık mesajınızı da havada bırakmış bir şey yazmamış bile. Bence instagramdan her yerden engelleyin gitsin. İleride başkasını bulamayınca da kesin mesaj atıp sen yanlış anladın şöyle yoğundum böyle meşguldüm falan der…

Aslında haklısınız. Ben hep bu durumu şu an geçirdiği sürece yordum. Stresli ve yoğun bir dönemdi. Öyle ki akşam 10da 11de bitiyordu işi bazen.
Şu an kadınların ilişki kurarken yaşadığı ortak bir sorun bu, kendinizi yıpratmaya bile değmez. Deneyim kazanmak da kayıp değildir. İlişkide karşınızdakinin niyetini okumatansa kendi taleplerinize odaklanmanızı öneririm. Siz mutlu değilseniz, rahatsızsanız, size yetmiyorsa önünüzdeki ne kadar iyi gözüksede önemsiz olmalı aslında. İnanın erkekler bizim kadar kadınların niyetini falan umursamıyor çünkü karşısındaki kadın onu olması gerekenin iki katı önemsiyor☺️ Bunu anlayınca saldı erkekler🙃 Bence baştan kurtuldunuz👍

Böyle ilişki olmaz. Çok hoşlandıysan biraz akışına bırak derdim eskiden olsa ama artık onu da demiyorum çünkü bu tür kişiler insanı beklentiye sokuyor karşı taraf aramadıkça tükeniyor takıyor insan. Bir kere size saygısızlık olmasını geçtim, onun da heyecanlı olup sizinle konuşmak istemesi özlemesi vs gerekmez miydi? Benim telefonum bozulsa, numarasını yazarım bir kenara annemden babamdan arkadaşımdan arardım yine bi şekilde sesini duymak için.

Böyle ilişki olmaz. Çok hoşlandıysan biraz akışına bırak derdim eskiden olsa ama artık onu da demiyorum çünkü bu tür kişiler insanı beklentiye sokuyor karşı taraf aramadıkça tükeniyor takıyor insan. Bir kere size saygısızlık olmasını geçtim, onun da heyecanlı olup sizinle konuşmak istemesi özlemesi vs gerekmez miydi? Benim telefonum bozulsa, numarasını yazarım bir kenara annemden babamdan arkadaşımdan arardım yine bi şekilde sesini duymak için.
telefon melefon tamamen bahane ya.
ben ayrılıp gittiğim eski flörtümün numarasını ezberlemişim mesela, bakın ilişkiye bile dönmemiş bişeyden bahsediyorum. kazımışım hafızaya zamanında, lazım olur diye.
benim 70 yaşındaki anneanneme, hemen bir günde akıllı telefon ayarladık.
annem telefonunu kaybetti, akşamına yenisini sipariş ettik 2 gün içinde geldi.
bi telefon satın almak ya da tamir ettirmek uzun süren şeyler değil artık. aynı günde yapıyorlar teslim alıyoruz.
laf-ı güzaf yani.

bak, benzer şeyleri yaşadım. ben de ay işi stresli, zor zamanlardan geçiyor, kendini toplasın biz de bişeylere başlarız, ay çok yoğun çalışıyor yoruluyor kıyamam, yoğunluğu bitsin bana da zaman ayırır, buluşuruz diye diye kendimi yedim. sonra ne oldu? kalktı bana dedi ki sevgili olsaydık şimdiye kadar olurduk, sen arkadaşımsın. :KK70: şaka gibi di mi? ama değil. aynen 11lere kadar çalışırdı. 12'de napıyosun diye mesaj atardım, eve yeni geldim derdi. yahu ben 12de eve geldiğimi düşünemiyorum bile derdim içimden. ama bu insan ne hikmetse arkadaşına, ailesine mutlaka zaman bulurdu ahaha. akrabası geldi diye gece 1'de arabasına atlayıp ilçede oturan ailesinin yanına gitmişliği, koca gece sohbet etmekten uykusuz kalmışlığı var ya. çok net anladım yani insanın yapası varsa bahanesi yoktur. bahanesi varsa yapası yoktur. bak ne güzel uyumlu oldu.

Kesinlikle yalaaaaannn....
Aha buraya yazıyorum....
Telefonunda hiçbir arıza yok burdan bile görünüyor yani...

İletişim halindeyken "bu telefon kapanıp duruyor" diyor...Ama o an kapanmadı di mi sonuçta? Seni başından savdığını, telefonu kapatmak istediğini net görebilirsin burda....

2.gol ise kuzenime varınca ordan arayayım deyip aramaması....Seni başından savdığını bu hareketiyle netleştiriyor....ilgili erkek can atar konuşmaya, yazmaya...Kuzenine gittiğinden emin bile olamıyorsun cunku kuzenini tanımadıgın gibi ordan da aramıyor.

Bu herifin başka dalgası var, başka biri var. Engelle direkt unut

Kesinlikle yalaaaaannn....
Aha buraya yazıyorum....
Telefonunda hiçbir arıza yok burdan bile görünüyor yani...

İletişim halindeyken "bu telefon kapanıp duruyor" diyor...Ama o an kapanmadı di mi sonuçta? Seni başından savdığını, telefonu kapatmak istediğini net görebilirsin burda....

2.gol ise kuzenime varınca ordan arayayım deyip aramaması....Seni başından savdığını bu hareketiyle netleştiriyor....ilgili erkek can atar konuşmaya, yazmaya...Kuzenine gittiğinden emin bile olamıyorsun cunku kuzenini tanımadıgın gibi ordan da aramıyor.

Bu herifin başka dalgası var, başka biri var. Engelle direkt unut
Kuzenine gitmedi aslında kuzeniyle birlikte yaşıyorlar. Eve geçince ondan arayayım seni dedi tabi ama aramadı.
Telefonu konuşuken kapanıyordu hakikaten. Telefon konusunda o yüzden yalan söylediğini düşünmüyorum ama diğer dediğinizi hiç bilemiycem. Varsa da yolu açık olsun artık napim

Ne oldu konu sahibi?

Ben mesajı yazdıktan 2 gün sonra sabah evimin önüne geldi sabah işe giderken beni yakalamak için. Elinde çiçek falan. Kendince açıklaması var ama beni tatmin etmedi. Hala arayıp mesaj falan atıyor ama yok yani ben yapamam artık.

Yok yazmadı.Ben mesajı yazdıktan 2 gün sonra sabah evimin önüne geldi sabah işe giderken beni yakalamak için. Elinde çiçek falan. Kendince açıklaması var ama beni tatmin etmedi. Hala arayıp mesaj falan atıyor ama yok yani ben yapamam artık.
En azından içim ferahladı. İlginç bir adam

X