Vücut Kremleri Argan yağı nedir ? Nerelerde kullanılır ?

Vücut kremleri, losyonlar

AktarlandBilgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013
29
1
1- Kırışıklıkları azaltarak cildinizin sıklaşmasını sağlar.

2- Sivilce tedavisinde oldukça etkilidir.

3- Cildinizin yumuşamasına yardımcı olur.

4-Güneş(UHV zararlı ışınları), sigara, stres, çevre kirliliğinin olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildinizi canlandırır.

5- Ciltteki tahriş ve iltihaplanmayı azaltabilir.

6- Göz altı kırışıklıklarında etkilidir.

7- Hamilelik çatlaklarının önenmesinde faydalıdır.

8- Hem kuru hem de yağlı ciltler için kullanıma uygundur.

Argan Yağının Saç İçin Faydaları

1- Yıpranmış ve donuklaşmış saçlarda parlaklık sağlar.

2- Saç kırıklarının oluşmasını önler.

3- Saçları besler.

Argan Yağının Tırnak İçin Faydaları

1- Kırılgan tırnak yapısını güçlendirir.

Yüz İçin Kullanımı :

Argan yağının daha fazla etki göstermesi için yüzünüze sürmeden önce temizlemeniz şarttır. Temizlemiş olduğunuz yüzünüze sadece birkaç damla uygulamak yeterli olacaktır. Argan Yağı gün içinde ya da gece yatmadan önce yüze uygulanabilir. Parmağınızın ucuna birkaç damla Argan Yağı damlatın ve parmaklarınızı birbirine sürterek yağın biraz ısınmasını sağlayın. Parmaklarınızla tüm yüz bölgenize nazikçe masaj yaparak Argan Yağını yüzünüze uygulayın. Yağ çabucak cildinize nüfuz edecek ve cildinizin canlandığını göreceksiniz.

Saç İçin Kullanımı:

Saçınıza kafa deriniz ıslanacağı kadar Argan Yağı uygulayın. Kafa derinize yavaş hareketlerle masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün ve 1 saat boyunca böyle bekleyin.Daha sonra saçınızı yıkayın.

Tırnaklar İçin Kullanımı :

Limonu sıkın ve çıkan suyuna eşit miktarda olacak kadar Argan Yağı koyarak bir karışım elde edin. bu karışımın içinde 15 dakika boyunca parmak uçlarınızı bekletin. Tırnaklarınızın sağlıklı bir biçimde kalması için haftada 1 kere bu karışımı 15 dakika boyunca uygulamanız yeterli olacaktır.

Vücut için Kullanımı:

Argan Yağı masaj içinde son derece uygun bir üründür. Tercihen Duştan sonra temiz vücuda avuç içinde ısıtılarak uygulanması et etkili sonuçları verir. Vücut tarafından kolayca emilmektedir ve diğer yağlarda olduğu gibi yapışkan bir formda değildir, bu nedenle masaj sonrası tekrar duş alınması gerekmemektedir.

Argan yağı ile ilgili bütün merak ettiklerinizi buradan cevaplandırılıcaktır ..

aktarland/gizem

argan yağının marifetleri saymakla bitmiyor ama malesefki türkiyede gerçek argan yağı yok :KK43: yurt dışından getirtiyorlar şöyleki benim aktardan almış olduğum argan yağı adıyla satılan artık her neyse ; sonuna kadar kullanmama rağmen hiç bir yarar sağlamadı gerçi zararıda olmadı ama azmim boşa gitti:)

Şimdi Argan konusunda düşündüklerinizde gerçekten haklısınız.Medyatik bir ürün oldu ve suistimalede açık maalesef.
Kullandığınız Argan yağını görmeden yorum yapmam uygun olmaz.
Kaldıki arganı cilttemi saçtamı kullandığınızı belirtmemişsiniz.
Sayet saçınızda kullandıysanız saç yapınızı (yağlı kuru gibi) belirtirseniz daha açıklayıcı bilgi veririz.
Ciltte Kullandıysanız cilt yapınızı ve kullanım şeklini belirtirseniz,En azından size arganın kullanım şeklini açıklarız..
Selamlar Aktarland.

keşke gerçeğini bulsam da alsam, sahtesini sattıklarını bildiğimden hiç almadım,
normalde herşeyi alıp deneyen biriyim ama argan yağının nasıl yapıldığını okuduktan sonra dedim ki,
bu kadar zor yapılan, az bulunan bir yağ, şişe şişe her yerde satılmamalı,kesin sahtedir diyip almadım.
aktara diyorumki bunun gerçek olduğunu nerden bilicem, abla garantisi benim diyor :KK1:
saftirik adam,sanki senin canını mı alıcam,sahteyse yapacak birşey yok, 40 tl boşa gidicek.

Bravo çok güzel cevap,Bir şeyin fiyatının pahalı olması o ürünün kalitesini ifade etmez.Maalesef suistimal çok.Belkide kişinin sattığı saf argandır görmeden bir şeyde söylemek yanlış.
Ama “Garantisi benim” cevabıda çok saçma.Bir ürünün garantisi müşterinin memnuniyetidir.Taktir edersinizki burada sadece urune yorum yapıyoruz.
Tanınmış firma olmamıza rağmen satış yapmak gibi bir düşüncemizde yok.
Ama dilerseniz sitemizdeki videodan nasıl elde edildiğine bakabilirsiniz.

Selamlar aktarland.

X