Arıyorum elinizde varmı arkadaslar ...(takasda yaparız ürünlerimle)

Eklentiler

• $Fotoðraf0466.jpg
    $Fotoðraf0466.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 55
8 Aylıktan 1-1.5 yasa olacak bebek kıyafetleri kot pantolon ve gömlekler vs...
Portatif gardorp
7 yas kız cocuguna olacak pantolon,tişort.yazlık ayakkabı vs... yaani( 28-29 no ayakkabı)
Birde kastomonuda olanlardan tas köpru sarımsagı:)
TAKASDA YAPABİLİRİZ BİLGİNİZE....

Bende 28 29 kiz ayakkabisi mevcut.son sayfalarda olmasi lazim.

tamam canm olur tabi sen bak o zaman begendiklerini bildir ayırıyim onları sana.:KK3:

canm bana sunları tekrar bi toplayabilirmsin.yelek,disney süeter gerci bu bizim cocuga olurmu bilmiyorum 7.5 aylık 9 kiloya yakın birde onumuzde yaz ama kararsız kaldım.disney gömlek buda biziö cocuga olurmu sen kac aylıkken giydirdin. kot gömlek.kotlardan da yazlık olan panco kot diğerlerindende bizim oğlana hangisi olur biri 9 aylık bilemedim

canm bana sunları tekrar bi toplayabilirmsin.yelek,disney süeter gerci bu bizim cocuga olurmu bilmiyorum 7.5 aylık 9 kiloya yakın birde onumuzde yaz ama kararsız kaldım.disney gömlek buda biziö cocuga olurmu sen kac aylıkken giydirdin. kot gömlek.kotlardan da yazlık olan panco kot diğerlerindende bizim oğlana hangisi olur biri 9 aylık bilemedim

tamam canm yardımcı olmaya çalısıyım...bence süeteri boşver yazın giyilmez kışa da küçük olur.diger gömlekler ve pantolonlar olur.benim ufaklık 15 aylık ama zayıf 10 kiloyoktur heralde.gömlekler giydirsem halen oluyor.disney kot olur.mothercare krem rengi pantolon yazlık o da olur.en iyisi resim koyiyim.
attachment.php
attachment.php
bu yelegi kışın bile giydirirsin.
attachment.php
şuan olur mu bilmem ama sonbaharda tam olur.
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
bunlarolabilir digerleri biraz daha büyük gelir

tamam canm yardımcı olmaya çalısıyım...bence süeteri boşver yazın giyilmez kışa da küçük olur.diger gömlekler ve pantolonlar olur.benim ufaklık 15 aylık ama zayıf 10 kiloyoktur heralde.gömlekler giydirsem halen oluyor.disney kot olur.mothercare krem rengi pantolon yazlık o da olur.en iyisi resim koyiyim.
attachment.php
attachment.php
bu yelegi kışın bile giydirirsin.
attachment.php
şuan olur mu bilmem ama sonbaharda tam olur.
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
bunlarolabilir digerleri biraz daha büyük gelir

canm ozaman ben 2 kotu,2 gömlegi ve yelegi alayım ozamn ne kadar olur en son fiyat canm

tamam canm boşalttım

canm yelek olurmu bizim cocuga bilemedim en son 8.65 ydi suan 9 olmustur buda heralde 6-9 aylık demişssin giyemez heralde fazla kot gömlekle yesil bahcivan gömleği kesin istiyorum yesşil kareli pacalı pantolonda ne kadar olur bilemedim onuda istiyorum ama şimdi alıpda kullanamamak var iki gömlek kesin istediğim diğerlerinde karasızım birde senn konuların içinde ayakkabılar var onlar duruyomu

X