Arkadalar iinizde lmne seven var m...?

ben varım ben
onu okadar çok seviyorum ki anlatamam ölümümüz beraber olsun çünki osuz yaşayamam 3gün ayrı kalsam özlüyorum
çooooooooookkk seviyorum onuuuuuuuuu

Sonucu ölümle biten sevgi ise ölümüne sevmiyorum, sevilmekte istemiyorum:1closedeyes: hem gerçekten seven insan bedeniyle sevmez karşısındakini ruhuyla severr ve ruhlar asla ölmezleryerimseniben

dikkat ettimde en cok bekarlar ölürüm demis :)
ben ugruna olursem cok gecmez max. bır yıl yas tutar erkekler sonra ver elını gelsın kızlar
onun ıcın hıc bır sey annemden babamdan ve bende degerlı olamaz
karsındakı el netıcede :)

Bende ölürüm offfffffff çok özledim kızlar yaaa :'( O ıstanbul'da ben Konya'dayım... 2 Ay oldu gideli... Öss 'ye gireceğim. ıstanbul istiyorum o da diyor... Offffffff offfffffffff offffffffffffffffffffffffff :'( Deli gibi özledim... Ölürüm ona offff kurban olduğummm kokusuna hasretim offfff

hala aşığım ... hala çok seviyorum....
ama yoluna ölürüm diye ancak şarkılarda söylerim...

ben onun yollarına ölürüm canımı istese düşünmeden veririmmm yüzünede söylerimmm o da bana aynı şekilde onsuz hayatta yapamam 8senenin adı var o benim herşeyimm

evet seviyorum ölümüne aşığım ona..ama tek gerçek var ölürüm ama segimi aşkımı yaşamak herşeyden önemlidir..onsuz yaşayamamki ben nerdeysem o orda,o nerdeyse ben ordayım...

:teytey:bendeeeeee varım ölümüne çoooooooooooooooooooook seviyorum aşkımı:asigim::1hug: rabbim bizi ayırmasınn bizi birbirimiza bağışlasın inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

bende aşığım ,bende deli gibi seviyorm ama insan sevdiği için ölmemeli,yaşamalı.. zemuszemus ama Allah korusun ona doğrulan silah ya da bi darbe karşısında beni bulur

&#223;encede insan sevdigi için ölmemeli yaşamaLı... amaaa ölüncek bi durum olursa hiç qözümü kırpmadan ölürüm onun içinnn..Onu ölümüne seviyorum.. <3

zaman qeciyor.. ona oLan sewqim daha da byüyor..
harbiden canını wer deseLer hiç düşünmezdm, öLürdüm onun için..
son nefesime kadar sewicem.. oFf oFF

biz toy birer öğrenciydik tanıştığımızda.öyle büyük bi aşklada bağlanmadık en başta.ama geçen zaman bizi öğle bağladıki..her tartışma her ayrılış bizi daha fazla bağladı birbirimize.paylaşımlar arttıkça,sorunlar büyüdükce bizim sevgimizde öyle büyüdü.ve ben onsuz nasıl olurum düşünmek bile istemiyorum.seni çok seviyorum aşkım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…