Arkadalar iinizde lmne seven var m...?

bende çok seviyorum nefesim soluğum herşeyim yeri gelir arkadasım dostum,annem,babam,sevgilim can damarım o iyki seni tanıdım ve hayatımı verdim canım aşkım seni çok seviyorum aşkız sevgsiz hayatın hiç tadı yok iyki aşk ve sevgi var

Ölümüne hic kimseyi sevmek istemiyorum, sevmicemde.

Ama bana seni ölümüne seviyorum diyenleri cok gördüm.

Bu mümkün degil. Kimse kimseyi ölümüne sevemez bence.

Bende varim, onsuz bir hayat asla düsünemem ölsekte beraber ölelim diye dua ediyorum (günah ama napim düsünmesi bile ürkütüyor beni onsuz bir hayat

Onu dunyalar kadar cok cok coooook sevıyorum!!! 05-04-2011'de tam 5 yıl bırlıktelıgımız olacak ınsallah :) 05-12-2010 sozumuz, 21-01-2011 nısanımız oldu, ve ınsallah sag kalırsak allahın ıznıyle 10-12-2011'de de dunya evıne gırecegız. Kızlar cok mutluyum allahıma cok cok sukur!!!
Boyle bır sevgılıyı allahım herkeze nasıp etsın ınsallah...

betu'l'event

bende katılıyorum arkadaşşım sana.ben 7 yıldır berbaerım 1.5 yıldırda evlıyım.bır kere sözlenmeden ayrılık donemı yasadık ömrümden ömür gitti.bazı arkadaşlar ailemden önden tutmam ailem için ölürüm demişler saygı duyuyorum ancak eşiniz de sizin ailenizdir.hatta kurdugunuz yenı ailen ilk bireyidir. ölmek belkı yapılmayabılır ama ben sahsım adına o olecekse kendım onden gıderım o benım bütünüm parçam diger yarım kanım.ne kadar kavga edersek edelım o et ben tırnagım kalbimin sahibi ve yuvam BENİM YUVAM AİLEM ve birgün canımdan olacak yavrumun diger canı olacak.KISACASI ONU OLUMUNE SEVIYOR KISKANIYORUM BENİM CANIM AİLEM.......

Ben 4 senedir onu canımdan çok seviyorum ve her geçen gün bu sevgim artıyo, ona da diyorum yaşlı nine olduğumda artık kucağından inmem peşinden ayrılmam o dede halinle çekersin beni

olumune sevmek degılde sevdıkce olmecegım ..herkes olumune sevebılır neden olmasınkı aşk boyle bişi onunla hayata tutunuyorsun sen o yoksa sende yok olcakmışın gıbı o olöadıgında olursun ama yaşayan ölü misali.... olumune seven tum arkdaslara Allah olumune sevılme hıssı versınnn canlarımmm

O benım nefesim canım ciğerim onu çok sevıyorum ama ben ölürsem de O da yaşayamaz bensiz onun ıcın ölmem onu tek bırakamam :)

sevdiklerim için en fazla organ verebilirim..bunun dışında

sevgimi ispat etmek için boşyere ölcek halim yok:)

Aradığım insanı buldum işde bu benim eşim sevdiğim hayatım bir ömrüm dedim...
Onunda beni sevdiğine inandım uzun bir süre beraber olduk çok güzel şeyler yaşadık...bir insan sever gibi görünmeyi bu akdarmı güzel becerir (... Birgün anlamsızca çıktı ne dedi biliyormusunuz

ben seni istemiyorum... Bu kadar...

ölümüneyi bırak ben ben onun için yaşamayı onu yaşatmayı çok mutlu olması için gerekirse ölmeyide göze alırdım...

Arkadan vurulmak çok acı...

Çok aşığım ben çoooook
Biz birbirimizin çocukluk aşkı ilk heyecanı ilk öpücüğüyüz :127:
Dudaklarında aşkı hissettiğim ilk ve son erkeğim

Kimi benden çok seversen onu senden alırım... "Onsuz yaşayamam" deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve Mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur, aklın şaşar. Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur... "Düşmem" dersin düşersin, "Şaşmam" dersin şaşarsın. En garibi de budur ya, "Öldüm" der durur, yine de yaşarsın...

- Bakara (165) surenin yorumu oldugunu soyleyenler var. Ne kadar dogru bilemem (Kur'an ve Hadislerde yok) ama benim icin gercekten cok anlamli.

Olumune sevmek tapmak gibi bir sey benim icin. O yuzden ne oyle sevmebilirim nede oyle sevilmeyi isterim.

mevlana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…