Arkadalar iinizde lmne seven var m...?

ben ben varım ve eminimki o sevmek kelimesinin hakkını en iyi ben vermişimdir

arkadaşlar içinizde ölümüne seven var mı? o olmazsa yaşayamam diyen...leyla ile mecnun gibi-ferhat ile aslı gibi..vs..:asigim::asigim:hala aşığım ve çok seviyorum diyennnnnn

ben 3 senedir erkekarkadasimlöa beraberim ve onu hala cok seviyorum. gitgidede sevgim ona olan hayranligim yükselio. eminim ben babamin ölümüne (allah korusun) dayanirim, ama ona birsey olsa dayanamam...

Ben de varım! :) Ama benimki platonik, karşılıksız yani (
ve 2 yıldır devam ediyor, elimde değil unutamıyorum da offf!!senağlama
keşke birgün karşılıklı olsa ama İNŞALLAH!!:Saruboceq:

bende 1 hafta önce yazıcaktım buraya "evet bende ölümüne seviyorum" diye.iyikide yazmamışım.çünkü ben ölümüne sevmiyormuşum.bu gidişle kimseyi ölümüne sevmem heraldee.:):):))) ama birgün olur bende yazarım o gün geldiğinde "bendee bende ölümüne seviyorum"diye

Ben de varım! :) Ama benimki platonik, karşılıksız yani (
ve 2 yıldır devam ediyor, elimde değil unutamıyorum da offf!!senağlama
keşke birgün karşılıklı olsa ama İNŞALLAH!!:Saruboceq:

senin yazdığını okuyunca arkadaşım geldi aklıma :)) o 3 yıldır birini seviyormuş.ama karşılıksız....sende gerçekten üzülüyorsan,acı çekiyorsan bir gün karşılıklı oluur :))

delikafadulden

doğru. hayatta daha ne acılar var. millet tüm ailesini kaybediyor bir depremde ama hal hayata tutunuyor bir şekilde. daha yaşımız kaçki...

benimde 7 senelik çok sevdiğim ve o olmazsa acaba nasıl devam ederim, neler yaparım diye düşündüğüm bir sevgilim var ama, ondan önce düşünmem gerekende çok şey var.

allah tüm sevdiklerimizi bize bağışlasın.

bende varımmmm senelerdir beraberiz çokkk seviyorummmm herşeyimm benim yaşama sebebim

hayatımın anlamı:asigim: asla ama asla onsuz yapamam canımdan çok seviyorumm..
ömür boyuda seveceğim allahın izniyle... sevdiğim varsa varım onsuz yaşayamam canımın yarısı allah'ım ayırmasın:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende ölümüne seviyorum kocamı

o da bana bir gün ayrılırsak önce seni sonra kendimi öldürürüm demişti allah ayırmazsa tabi:Saruboceq:

6 yıldır birlikteyiz.Allah kısmet nasip ederse bu yaz düğünümüz var.Hala ilk günkü gibi seviyorum,deli gibi aşığım ve onu gördüğümde hala heyecanlanıyorum

canım o benim,kelimelere bile sığdıramadığım,sevgisini hiçbişeyle ifade edemediğim.Ölesiye seviyorum işte,canımı istese seve seve veririm....:içelim:

beenn
bendee varımm ama ölümüne sewmek die bişey olmas bnm için
ben onu sevidiğim için yasıyorum desem daa dogru olurr..

Ben varım o benim için verir canını hiç düşünmeden bende onun için veririm 2.5 yıldr çıkıoruz ilk yılımızda hatta 5.aynda aramızda yüzkleri takmştık :) ama şimdi gerçek yüzüklerımızı taktık inş evlenıceezz

Son düzenleme:
seviyorum ama ölümüne değil yaaa:umursamaz: onsuz yapamam diyemem çünkü onsuz bi hayat geçirdim ve yapabiliyodum yani nefes alabiliyodum yine yaparım herhaldeee heee üzülür acı çekermiyim çekerim ama herşey bizim için ve bu hayatta herşeye alışılıyo acıya bile:çok üzgünüm:

Evet dogru boyle konularda buyuk konusmamak lazim...

haklısınız..hayat devam ediyor..insanoğluna allah bu konuda sabır vermiş dimi ama..

İnşallah hayırlı olur..Allah sonunu hayırlı etsin.bir yastıkta kocatsın..Tebrikler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…