Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Onun Allah vergisi canım :) hatta 85 bedenmiş şimdi kilo verince 80 beden olduğu için başlamış büyütme çalışmalarına , benim 80 olsa keşke diye bende onun hayalini kuruyorum :) adyalina nerdesin? :)

Daha onceki calismalarda ne kdr ilerleme kaydettiniz peki? Kac cm fark etti eskisine gore?

Kızlar çemen maskemi sürdüm sabah yıkıyacam ama çok rahatsız ediyor hiç rahat hareket edemiyorum sabaha bulaşmaz inşallah heryere :KK43: o kadar uğraşıyorum bir sonuç alamıyorum ya ona yanıyorum :KK43:

Kızlar çemen maskemi sürdüm sabah yıkıyacam ama çok rahatsız ediyor hiç rahat hareket edemiyorum sabaha bulaşmaz inşallah heryere :KK43: o kadar uğraşıyorum bir sonuç alamıyorum ya ona yanıyorum :KK43:

Canim sana bir kac onerim var. maskeyi surmeden once 1 buz kalibini 2 gogsunde gezdir eriyene kadar sonra kurula maskeyi sur. surup kapadiktam sonra havluyu utuyle isit veya baska biseyle goguslerini sicak tut. Bunu yapabildigib kadar yap. Havlu biraz soguyunca isit bidaha koy. Iste ne bileyim 5-10 defa yap iste. maskeyi yikadiktan sonra mumkunse gene soguk tut (buz,soguk su vs.) Bunu yabanci bi sitede okjumustum. Ben o sekilde 20 gun falan yapmistim baya dolgunluk gelmeye baslamisti :)

Son düzenleme:
Ya tadi cok fena bu otun alisamadim bir turlu sen ictinmi daha once? İctiysen nasil demledin ?

İçmedim canım ama ben bu otları bir tatlı kaşığı alıyorum süzgeç varya ona koyuyorum onuda büyük bardağa koyuyorum süzgeç suya dalıyo kaynar suyu dolduruyorum 5 dk bekletiyorum sonra süzgeçi yani otları alıyorum o suyu içiyorum canım

Canim sana bir kac onerim var. maskeyi surmeden once 1 buz kalibini 2 gogsunde gezdir eriyene kadar sonra kurula maskeyi sur. surup kapadiktam sonra havluyu utuyle isit veya baska biseyle goguslerini sicak tut. Bunu yapabildigib kadar yap. Havlu biraz soguyunca isit bidaha koy. Iste ne bileyim 5-10 defa yap iste. Sonra maskeyi yikadiktan sonra ertesi gun veya 3 -5 saat sonra mumkunse gene soguk tut. Bunu yabanci bi sitede okjumustum. Ben o sekilde 20 gun falan yapmistim baya dolgunluk gelmeye baslamisti :)

Tamam canım yarından itibaren öyle yaparım annem geldi bütün ev çemen koktu yine ne yaptın dedin :KK43:

Canim sana bir kac onerim var. maskeyi surmeden once 1 buz kalibini 2 gogsunde gezdir eriyene kadar sonra kurula maskeyi sur. surup kapadiktam sonra havluyu utuyle isit veya baska biseyle goguslerini sicak tut. Bunu yapabildigib kadar yap. Havlu biraz soguyunca isit bidaha koy. Iste ne bileyim 5-10 defa yap iste. maskeyi yikadiktan sonra mumkunse gene soguk tut (buz,soguk su vs.) Bunu yabanci bi sitede okjumustum. Ben o sekilde 20 gun falan yapmistim baya dolgunluk gelmeye baslamisti :)

elmaşekerii hatrladn mı beni :KK3:

Canım acaba ütülemek yerine göğsümüzü saç kurutma makinası tutup sıcak tutsak?

Selam canim hatiadim tabi :) naber nasil gidiyor memisler :)

:KK9::KK9:ttlm bn uğraşmyı braktm tahlil işinden snra değerlerde biraz oynama olunca korktum zatn sevgilmle gtmştk sonucu aldgm gün oda orda ögrennce ypma böle şeyler bn seni byle sevyrm fln dynce orda noktayı koydum :KK9: İlerleme olmştu ya 5 cm geriye de dönmedi :nazar: hala 81 devam :KK9:

Senn nasl gidiyor ??

Son düzenleme:
:KK9::KK9:ttlm bn uğraşmyı braktm tahlil işinden snra değerlerde biraz oynama olunca korktum zatn sevgilmle gtmştk sonucu aldgm gün oda orda ögrennce ypma böle şeyler bn seni byle sevyrm fln dynce orda noktayı koydum :KK9: İlerleme olmştu ya 5 cm geriye de dönmedi :nazar: hala 81 devam :KK9:

Senn nasl gidiyor ??
Vala iste bende bi sure daha yapip sonra biraktim. Ama seneye yaza evlenicem sanirim ve boyle olsun istemiyorim. Gerci sevgilim biliyor durumu ama bi benim kendime olan guvenimi kiriyor. Kadin hissedemiyorum. O yuzden yine 6 ay burdayim gene canim.
Saglik konusuna gelince yanlis yapiyoruz belki ama ben cok kafama takiyorum illa bi yerden bozuyo yani :)

Vala iste bende bi sure daha yapip sonra biraktim. Ama seneye yaza evlenicem sanirim ve boyle olsun istemiyorim. Gerci sevgilim biliyor durumu ama bi benim kendime olan guvenimi kiriyor. Kadin hissedemiyorum. O yuzden yine 6 ay burdayim gene canim.
Saglik konusuna gelince yanlis yapiyoruz belki ama ben cok kafama takiyorum illa bi yerden bozuyo yani :)

Anlyrum cnm bnde çok taktım ama dediğim gibi işte brktm kendi hallerne yaa bi kaç arkdsmda kilo alnca büyüdler bnde zayfm ya ondn byle oldgnuda düşünyrm braz karışk işte :26: Ayy bnm askermde gelse seneye yaz ortası sonu gbi bzde evlnmyi düşünyz inş :KK9:

selam kızlar bende uuuuzuunnn uzunn zamandır araştırıyorum bu göğüs büyütme işini hevesinizi kırmak istemem bu doğal yollar sonuç verebiliyor her bünyede farklı vs oluabiliyor neyse ben ısıgan otunu rezene yi çörek otu yağını işte özel bitkisel yağlarla masajları hepsini çok uzun zamanlar denedim artık pes ettim zaten aynı zamanda çaresiz bi hastalığım olduğu için hurma kara üzüm çekirdeği karaüzümün kendisi pekmezler vs yani kısacası aktarda ne varsa bendede var yiyor içiyorum tabi hastalığıma vs ne için deniyosam o lumlu sonuçlar aldığım oluyor bir tek bu göğüsde sonuç alamadım arkadaş ya 1 yıl öncede doğum yaptım 75i zor bulan göğüslerim hepden gittimi delirecem taktım estetiğe ama eşimi razı edemiyorum ben cesaret ediyorumda o sağlığıma bişi olacak diye benide korkutuyo bu denediğiniz yöntemlerden sonuç alan varmı ya gerçekden bende olmasada sizde oluyosa sevinecem valla

Sağlık konusunda bi zararı var mi bu yaptıklarımızın? Bi de göğüs yapalım derken kol kası yapıyoruz bence kızlar :)

valla ısırgan otu her derde devadır saçları uzatır vücutta ne kadar rahim vs idrar yolları gibi iltihap vs varsa söker hormonları düzenler vücutta ve saçlarda pullanma varsa onları yok eder rezene ninde soğuk algınlığında vücuda yapışan bi mikrop var onu yok eder bağışıklığada etkisi vardır başka ne yiyip içiyodunuz

şınavmı çekiyosunuz açık şınav olursa bildiğim parmak uçları yukarı bakacak şekilde göğüsler dikleşiyomuş ama çok fazlaya kaçınca olan göğüs kasa dönüşüyomuş zaten vücut yapan kadınlarda görüyoruzya göğüs falan yok hiç erkek gibiler

X