Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Şerbetçiotu (Humulus lupulus), kendirgiller (Cannabaceae) familyasından Temmuz-Eylül ayları arasında yeşilimsi-beyaz renkli çiçekler açan, 2-5 m yüksekliğinde, sarılıcı gövdeli, iki evcikli otsu bir bitki türü.

Bitkinin gövdeleri ince, tırmanıcı, sarılıcı ve üzeri sert tüylerle örtülüdür. Yapraklar karşılıklı, uzun saplı ve yürek şeklindedir. Yaprakların da üst yüzeyleri sert tüylüdür. Erkek çiçekler yeşilimsi sarı renklerde ve bileşik salkım durumunda, dişi çiçeklerse yuvarlak kozalaklar halinde toplanmışlardır. Dişi çiçeklerin etrafında brahte ve brahtecik denilen geniş, oval taşıyıcı yapraklar ve bunların üzerinde de salgı tüyleri bulunur.

Türkiye'de, Bilecik-Pazaryeri çevresinde bu dişi çiçek durumlarını elde etmek için geniş çapta ekimi sürdürülmektedir.

Bitkinin sarımsı-yeşil kozalak görünümündeki dişi çiçek durumları kullanılır. Dişi durumlar Ağustos ayında toplanır ve gölgede kurutulur. Uçucu yağlar, acı maddeler, reçineler, mum, tanen taşırlar. Az dozlarda iştah açıcı, idrar arttırıcı, yatıştırıcı etkilere sahiptir. Fazla alınırsa bulantı ve kusma yapar. Bira imalinde kullanılmaktadır.

Kızlaar elmasekerinin bu son yazısında yazıyo DİŞİ ÇİCEKLER KOZALAKLAR HALİNDE DİYOR BENCE BİZİM ARADIĞIMIZ KOZALAK EKSTRESİ O DİŞİ ÇİCEĞİN EKSTRESİ VE TÜRKİYEDE O DİŞİ ÇİCEKLERİ YETİŞTİRİYORLARMIŞ SÜPER KIZLAR ÇÜNKÜ KOZALAK EKSTRESİ DİYE ARATINCA KESİNLİKLE BULAMIYORDUK SEBEBİ BU BENCE KOZALAK EKSTRESİ DEMELERİ DİŞİ ÇİCEĞİN KOZALAK ŞEKLİNDE OLMASINDAN KAYNAKLANIYO BENCE OLAYI ÇÖZDÜK VE BENİM DEDİĞİM AKTARLAR BAŞKAN YARDIMCISININ VERDİĞİ ŞERBETÇİOTU YÖNTEMİNİ HEPİMİZ UYGULAYALIM AMAA BU ÇİCEĞİ ALALIM HEPİMİZ ÖYLE UYGULAYALIM BU BULUNAMAYAN BİŞEYDE DEĞİL :)

internette bi sitede çok pahalıya satıyolar onun dışında nerden bulabiliriz ki

Son düzenleme:
:2::KK3:
''benimde gögüslerim çok küçüktü 75 bile zar zor oluyodu.sonra araştırdım ve bişey denedim şuan 90 beden sütyen kullanıyorum ben size yaptığımı anlatayım kızlarr. aktara gidip ısırgan çayı aldım bide zeytinyağ özlü bi nemlendirici.sıcak suyun içine bu çaydan 1 yemek kaşıgı atıp 2 dakika demledim ve ılık bi şekilde onu içtim. (biraz kaşıntı yapıyo).ve her gece uyumadan önce gögüslerimi alt kısımdan üst kısma doğru iterek masaj yaptım. ( her gögüs için 15 dk). ilk 4 gün olmıcak diye düşündüm ama bırakmadım peşini. bi hafta sonra gögüslerim dolgunlaştı ve yavaş yavaş büyümeye başladı.tamda bu srada her duştan sonra soğuk suyla gögsüme şok yaptım (sarkık olmaması için) 2 ay içinde istediğim iriliğe ulaştım suanda hicbr degisiklik yok ''

ARKADAŞLAR BİR DERDİM VAR SAYFASINDA KONU AÇMIŞTIM.Bİ ARKADAŞ YAZMIŞ BURAYA KOPYALADIM.
HÜSEYİN SARAÇOĞLU İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN KUZENİYMİŞ.
1 YIL ÖNCE ARKADAŞ YAPMIŞ VE HALA DEĞİŞİKLİK YOK ESKİ HALİNE DÖNMEMİŞLER...

isirgan cayi derkenn,isirgan otundan mi bahsediyson.yokssa hazir poset cay mi?o kadar set yapiyoruz AMA birazcik dolgunlasiyo sonra birakinca Geri eski haline donuyo.uzuluyoruz.bir de cayi hangi vakit ve gunde kac bardak iciyordun?Ben bi ARA isirgan otu cayi ictim AMA gogus buyume falan olmadi acaba masaj yapmadigim icin olabilir mi? Denmekte fayda var

:2::KK3:

isirgan cayi derkenn,isirgan otundan mi bahsediyson.yokssa hazir poset cay mi?o kadar set yapiyoruz AMA birazcik dolgunlasiyo sonra birakinca Geri eski haline donuyo.uzuluyoruz.bir de cayi hangi vakit ve gunde kac bardak iciyordun?Ben bi ARA isirgan otu cayi ictim AMA gogus buyume falan olmadi acaba masaj yapmadigim icin olabilir mi? Denmekte fayda var

canım bu paylaşımı arkadaşın yazdığının gerçek olduğunu düşündüğüm için yaptım..belki bu umut diye burdaki kızlarla paylaşmak istedim.

Bilemiyorum hangimizde nasıl bi yöntem işe yarar ... ama masajın şart olduğu bi gerçek

canım bu paylaşımı arkadaşın yazdığının gerçek olduğunu düşündüğüm için yaptım..belki bu umut diye burdaki kızlarla paylaşmak istedim.

Bilemiyorum hangimizde nasıl bi yöntem işe yarar ... ama masajın şart olduğu bi gerçek

Peki gunde kac bardak icileck cnm.hazr eli mde elceyizlerimle kuruttugum organik isirgan otu varken deneyim .ne de olsa umut fakirin ekmegi dimi:KK1:

Peki gunde kac bardak icileck cnm.hazr eli mde elceyizlerimle kuruttugum organik isirgan otu varken deneyim .ne de olsa umut fakirin ekmegi dimi:KK1:

ben 2 bardak sabah akşam içmeyi düşünüyorum canım rezene içtiğim dönemde öyle yapmıştım.şekersiz içmiştim.ama kısa süreli yaptığım için faydasını pek görmesim sanıırm.. .

Kızlaar elmasekerinin bu son yazısında yazıyo DİŞİ ÇİCEKLER KOZALAKLAR HALİNDE DİYOR BENCE BİZİM ARADIĞIMIZ KOZALAK EKSTRESİ O DİŞİ ÇİCEĞİN EKSTRESİ VE TÜRKİYEDE O DİŞİ ÇİCEKLERİ YETİŞTİRİYORLARMIŞ SÜPER KIZLAR ÇÜNKÜ KOZALAK EKSTRESİ DİYE ARATINCA KESİNLİKLE BULAMIYORDUK SEBEBİ BU BENCE KOZALAK EKSTRESİ DEMELERİ DİŞİ ÇİCEĞİN KOZALAK ŞEKLİNDE OLMASINDAN KAYNAKLANIYO BENCE OLAYI ÇÖZDÜK VE BENİM DEDİĞİM AKTARLAR BAŞKAN YARDIMCISININ VERDİĞİ ŞERBETÇİOTU YÖNTEMİNİ HEPİMİZ UYGULAYALIM AMAA BU ÇİCEĞİ ALALIM HEPİMİZ ÖYLE UYGULAYALIM BU BULUNAMAYAN BİŞEYDE DEĞİL :)

Şunu bulalım da deneyelim. Artık olsun istiyorum:KK43:

Hepimiz ayni seyi istiyoruz emin ol benim etrafimda 3 tane aktar var bende yarin onlara bir sorayim bakalim da tam ismi ne bunun

Şerbetçiotu çiçeği ama internetten resmine bak canım kozalak şeklinde olan çiceği olması lazım dişi çiceğiymiş şerbetçiotunun

Şerbetçiotu çiçeği ama internetten resmine bak canım kozalak şeklinde olan çiceği olması lazım dişi çiceğiymiş şerbetçiotunun

Ben internetten de baktım ama hala anlayamadım:). Gördüğüm böyle incecik bi dal etrafında minicik yapraklar. Doğru mu, o mu acaba?

X