Arkadaş tribi

Bence gönül umduğuna küser demişler empati yapın siz olsaydınız ne düşünürdünüz O bilmiyo ki sizin yaknuz kalma isteğinizi felan kendisiyle görüşmek istemediğinizi düşünmüştür bence arayın helalleşin durumu izah edin o dönemdeki halinizi .Sizi gerçekten seviyor ki alınmış yoksa umursamazdı bu devirde gerçek arkadaş zor bulunuyor kıymetini bilin Bu arada emir Allah ın rabbim cennetinde kavuştursun sizi

Yakınlık dereceniz nedir bilmiyorum ama bi arkadasım yakınsam dibime gelse sorardım yani o sormamış siz de gerekli açıklama yapmamışsınız sıkıntı nerede .. bence boşverin o sormadıktan sonra

Bende annemlerin yanında gittim geçenlerde ve aynen yine böyle bir kız arkadaşım vardı.Sadece birkaç gğn kalıp dönücem annemler izin vermiyor bir yere gitmeme alınma dedim önceden.Konu kapandı.

Ben bi arkadaşlık göremedim. Siz haber verebilirdiniz ve arkadaşınız anlayışla karşılardı sonrasında vefat haberi alınca da destek olurdu. Normal bir arkadaşlık böyledir. Siz zaten cok samimi olsanız haber verebilirdiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…