arkadaşım ama artık dayanamıyorum :(

ama bi sekilde halletmen lazim canim ihtiyac sahibi degil belliki olsa yine yesin yani bir tabak eksik fazla ne cikar,
ama ne bi minnetini belli etmis nede baska birsey bilmiyorum ben olsam davet ettiginde gelirim ondanda utana skila daha arkadasliginizda oyle ilerde degilki seneyi bile doldurmamissiniz,ben ablamin evinde bu kadar rahat etmem ne bu rahatlik :nazar:

nasıl halledicem kırmadan cnm ..insanlık bende kalsın yine de kalp kırmayım..
valla kötü kadın oldummu tam olurum o yüzden koyvermiyom kendimi.. :)
iyililke halledeyim şu işi..
kız yok ihtiyaç falan ..olsa amenna..
ben davete bile gidemem
gitsemde yiyeceğim şeyi alır giderim nerdeyse.. elim boş gidemem...
6 aylık bi arkadaşlıkta böleyiz işte..

geçen gün ben çarşıya gidicem erken çıkıcam dedim tamam eve gelince çaldır ben gelirim dedi yaa :KK43:
QUOTE]

şaka gibi pess.kusura bakmayında yüzsüzlük artık yani.gelmeye kalktığında sürekli bahaneler sıralarsanız belki oda anlar yavas yavas bu durumdan hoslanmadığınızı.bide zaten cok yakın arkadaşta değilsiniz 6 aydır falan.uzaklaşırsanız pekte bişey kaybetmezsiniz diye düsünüyorum ama tabi siz daha iyi bilirsiniz.

nasıl halledicem kırmadan cnm ..insanlık bende kalsın yine de kalp kırmayım..
valla kötü kadın oldummu tam olurum o yüzden koyvermiyom kendimi.. :)
iyililke halledeyim şu işi..
kız yok ihtiyaç falan ..olsa amenna..
ben davete bile gidemem
gitsemde yiyeceğim şeyi alır giderim nerdeyse.. elim boş gidemem...
6 aylık bi arkadaşlıkta böleyiz işte..

canim sen yarindan itibaren sandivic yapip goturmeye basla,
yarin bitanede ona hazirla hazirliksiz yakalanip ac kalmasin bari,sonra de iste artik eve gitmeyecegim zor oluyor havalarda soguk,
evden kendime sandivic yapip burda yicem de yada yemek fisi alip burda yicem de nasil olur?

walla arkadaşım insanlar kırılır diye hem manen hem madden göçeceğine direk söyle gitsin. bazen ınsnalar yuzsuzluge vuruyor bu olayı, bı muddet sonra fırsatcılık oluyor malesef... kıbarca gerçekten ne hıssettıgın solemeden kurtulamassın... cnm evde kendıımıze kadar bıseyler yapıoruz esımde hoslanmıyor de kurtul bır sekılde topu eşine at. böle bır durum ıcın arkadaslıgını bıtıreceksede varsın bıtırsın bazen ınsanların gözune sokmak lazım bazı şeyleri çünkü ya anlamıyorlar ya da anlamamzlıga vurmak işlerine geliyor.

ayy gülesim geldi ya bu kadarinada pes ne demek eve gelince caldir ya:KK53::KK53:
işte böle canım..
arkadaş son 1-2 hftadır namaza başladı..
abdest falanda alıyor gelince..
ama abdest almak için işyerimiz de çok müsait mescidimiz de var..
ama bizimkinin evi varya ne gerek var o kadar zahmete..
şaka gibi pess.kusura bakmayında yüzsüzlük artık yani.gelmeye kalktığında sürekli bahaneler sıralarsanız belki oda anlar yavas yavas bu durumdan hoslanmadığınızı.bide zaten cok yakın arkadaşta değilsiniz 6 aydır falan.uzaklaşırsanız pekte bişey kaybetmezsiniz diye düsünüyorum ama tabi siz daha iyi bilirsiniz.
öyle yapıyorum ..bugün bnm evde işlerim var dedim çıktım...ben çıkıyorum deyince hazırlanmaya başlamıştı zaten ama evde işlerim var hadi grş dedim çıktım.
yarin bitanede ona hazirla hazirliksiz yakalanip ac kalmasin bari,sonra de iste artik eve gitmeyecegim zor oluyor havalarda soguk,
evden kendime sandivic yapip burda yicem de yada yemek fisi alip burda yicem de nasil olur?
kalmaz kalmaz ..maaş aldı daha ne yapayım ya offffffff bıktım..
bazen ya of bulaşıkda kalıyo akşam gel yemek yap topla zor oluyo falan diorum ama dinlemiyo bile beni ..

Bence de böyle yapmalısın, hatta ona sandviç hazırlama sadece kendine yap, bakarsın hergün sandviç bekler :KK53:

walla arkadaşım insanlar kırılır diye hem manen hem madden göçeceğine direk söyle gitsin. bazen ınsnalar yuzsuzluge vuruyor bu olayı, bı muddet sonra fırsatcılık oluyor malesef... kıbarca gerçekten ne hıssettıgın solemeden kurtulamassın... cnm evde kendıımıze kadar bıseyler yapıoruz esımde hoslanmıyor de kurtul bır sekılde topu eşine at. böle bır durum ıcın arkadaslıgını bıtıreceksede varsın bıtırsın bazen ınsanların gözune sokmak lazım bazı şeyleri çünkü ya anlamıyorlar ya da anlamamzlıga vurmak işlerine geliyor.

sorma ya bugün geldim eve içimden bi ses yanlışmı yaptın dedi içimi kemirdi durdu..
aslında içim rahat ama bi yandan da rahatsız oldum işte ne biliyim..
inan yüzüne sölesem sanki 1-2 gün gelmişte ben böle söylüyormuşum gibi
yüzüme bakıp anlamsız anlamsız güler inanki böle yapar..
ay kaç defa yemek de yok evde falan dedim ama hiç dinlemiyor benden önce koşuyo eve yaaa :)

işte böle canım..
arkadaş son 1-2 hftadır namaza başladı..
abdest falanda alıyor gelince..
ama abdest almak için işyerimiz de çok müsait mescidimiz de var..
ama bizimkinin evi varya ne gerek var o kadar zahmete..

öyle yapıyorum ..bugün bnm evde işlerim var dedim çıktım...ben çıkıyorum deyince hazırlanmaya başlamıştı zaten ama evde işlerim var hadi grş dedim çıktım.

kalmaz kalmaz ..maaş aldı daha ne yapayım ya offffffff bıktım..
bazen ya of bulaşıkda kalıyo akşam gel yemek yap topla zor oluyo falan diorum ama dinlemiyo bile beni ..
senin bu ise bi el atman lazimmm dedigimi yap bir kac zaman is yerinde ye:KK34:
Bence de böyle yapmalısın, hatta ona sandviç hazırlama sadece kendine yap, bakarsın hergün sandviç bekler :KK53:
ne bileyim rahata alismis ac kalmasin diye dedim ama benimde aklima gelmedi degil sandivic beklemesi:KK53:

yok be hazırlamam o kadar da değil
işyerine servisimiz yok :))))
ya işyerindede ne yenirki ne götürebilirim..
ya eve gelip yarım saaat uzanıyordum onu da feda edicem onun yüzünden..işe bak ya :)

sorma ya bugün geldim eve içimden bi ses yanlışmı yaptın dedi içimi kemirdi durdu..
ay kaç defa yemek de yok evde falan dedim ama hiç dinlemiyor benden önce koşuyo eve yaaa :)

cnm walla zor bı durum otlakcılık oluo bıraz, işin zor ama dırek soylemedende kurtulacak gıbı gorunmuorsun esım gelcek bu oglen eve fln de bı kac gun olmadı.. walla ipin ucu kactımı toparlayamassın çık gel kıraathanesımı sızın ev cnm :)

için rahat olsun boşver :) yani desek ki samimiyetinden yapıyor seni samimi buluyor böyle rahat geliyo falan olsa, yardım eder falan sana bu samimiyetini bişekilde gösterir, hazır yiyici bu hazır yiyici :) evde de annesi hazırlıyordur sen de işyerindeki annesindir.

cnm walla zor bı durum otlakcılık oluo bıraz, işin zor ama dırek soylemedende kurtulacak gıbı gorunmuorsun esım gelcek bu oglen eve fln de bı kac gun olmadı.. walla ipin ucu kactımı toparlayamassın çık gel kıraathanesımı sızın ev cnm :)
kelimenin tam anlamıyla öyle canım ...otlakçılık...
eşimin işi uzak gelmediğini biliyor..
bugün eşimede söledim o da yanlış yapmışsın deyince,
bende valla dedim burası bi aile evi herşey olabilir müsaitoluruz olmayız..
banyoya giriyor insan b sorar müsaitmi diye demi ??
için rahat olsun boşver :) yani desek ki samimiyetinden yapıyor seni samimi buluyor böyle rahat geliyo falan olsa, yardım eder falan sana bu samimiyetini bişekilde gösterir, hazır yiyici bu hazır yiyici :) evde de annesi hazırlıyordur sen de işyerindeki annesindir.
yok cnm ya samimiyet falan yok enayiyi bulmuş kullanıyo :KK43:
o da yalnız fazla arkadaşı yok ama tamamda insan derki
yemek alalım gidelim veya dışarda yiyelim hergünde sizde olmazki falan ne biliyim ya ben olsam öle yapardım.

kelimenin tam anlamıyla öyle canım ...otlakçılık...
eşimin işi uzak gelmediğini biliyor..
bugün eşimede söledim o da yanlış yapmışsın deyince,
bende valla dedim burası bi aile evi herşey olabilir müsaitoluruz olmayız..
banyoya giriyor insan b sorar müsaitmi diye demi ??

yok cnm ya samimiyet falan yok enayiyi bulmuş kullanıyo :KK43:
o da yalnız fazla arkadaşı yok ama tamamda insan derki
yemek alalım gidelim veya dışarda yiyelim hergünde sizde olmazki falan ne biliyim ya ben olsam öle yapardım.

ay öyle tabı cnm musaıtsın olmassın, esının 1 hafta ızın aldıgını fln sole olmadı ne bılım kayınvalıdem geldı de kaynım geldı de bısey de yanı yoksa sen sınır odugunla aş evi oldugunla kalırsın yanı, hanı ıcten dostane bır yaklasımda olsa neyse basının ustunde yerı olsun ama ınan hıc pısman olmazsın yaptııgından.. vıcdanda yapma bence sonucta resmen adam kullanma ya gırıyor bu Allah kolaylık versın cnm kolay gelsın...

is yerine salam biber domatesli sandivic yapabilirsin,
tost yapabilirsin,
makarna falan yapip saklama kabina koyup goturebilirsin...
yani bi süreliigine boyle idare et sonra yine gidersin evine...:KK34:

canım ben buraya yeni atandım 7 ay önce..
arkadaşta aynı şekilde..6aylık arkadaşız yani..
en yakn arkadaşlarımdan birisi gibi bşey ..6 ayda ne kadar olursa...
düşüncesizlik mi,rahatlık mı bu anlam veremiyorum..

Arkadaşın baya pişkinmiş 4 ay önce iş yerinde tanışılan bir arkadaşın evinize bu kadar rahat girip çıkması hiçte hoş değil üstelik evli bir bayansınız bence vicdan yapmayın kesinlikle haklısınız mesafenizi belirleyin.. insan utanır ya en samimi 15 yıllık arkadaşı olsa bile bu ne rahatlık madem geliyor evinize bişiler alıp gelse yada beraber hazırlasanız masayı toplasa yardım etse teşekkür etse minnet borcu duysa neyse resmen size sırtını dayamış çalışan bi bayanın cebinde parası olmaz mı ya ne tuhaf insanlar var :26:

ay öyle tabı cnm musaıtsın olmassın, esının 1 hafta ızın aldıgını fln sole olmadı ne bılım kayınvalıdem geldı de kaynım geldı de bısey de yanı yoksa sen sınır odugunla aş evi oldugunla kalırsın yanı, hanı ıcten dostane bır yaklasımda olsa neyse basının ustunde yerı olsun ama ınan hıc pısman olmazsın yaptııgından.. vıcdanda yapma bence sonucta resmen adam kullanma ya gırıyor bu Allah kolaylık versın cnm kolay gelsın...

aşi evi ve aşçı oldum zaten sorma...
ama yeterrrrrr..
içimi rahatlattınız kızlar ..
ben bu fikirde düşünen sadece ben varım galiba die düşünüyordum ...
ama bana ço k iyi gelldiniz :)

Arkadaşın baya pişkinmiş 4 ay önce iş yerinde tanışılan bir arkadaşın evinize bu kadar rahat girip çıkması hiçte hoş değil üstelik evli bir bayansınız bence vicdan yapmayın kesinlikle haklısınız mesafenizi belirleyin.. insan utanır ya en samimi 15 yıllık arkadaşı olsa bile bu ne rahatlık madem geliyor evinize bişiler alıp gelse yada beraber hazırlasanız masayı toplasa yardım etse teşekkür etse minnet borcu duysa neyse resmen size sırtını dayamış çalışan bi bayanın cebinde parası olmaz mı ya ne tuhaf insanlar var :26:

ya en başlarda benim eşim gelmemişti tayini çıkmamıştı.
başka bi arkadaşla kalıyorduk. o zamn da 3 arkadaş baya iyiydk yeni gelmiştik hepimiz.
o zamn da aynı sorun vardı diğer arkadaşta aynı sıkıntıdan yakınıyodu..
acaba hala bekar evi gibimi görüyo evimi ?

cnm içimi okudun sanki..yemek içmek neyse diyelim hadi..4ay da azımsanmaz da neyse..
insan yardım eder ya da ya hep de geliyorum artık utanıyom falan der..

tam benlik konu hiç vicdan yapma benim sağolsun bi eltim var alt katımda inanamazsın hergün kahvaltıda bende saatlerce gitmez bi kere bende yapalım demez bi ara inan sabah kızım kalkıp odasından yürüdüğü anda telefon neymiş kızım uyanmış ee kahvaltıya gelemmi misafirim gelsin çay saatinde kapımda bunalmıştım artık bende kahvaltı için aradığında biz kızımla yapıcaz yada hemen çıkıcam diyerek bir kaç kez tersledim misafir gelincede otur falan demedim şimdi iyiyim sen hiç vicdan yapma iyilikle çözmeye çalış ama o tarz insanlardan imadan anlamaz ne yazıkki sen hiç moralini bozma

is yerine salam biber domatesli sandivic yapabilirsin,
tost yapabilirsin,
makarna falan yapip saklama kabina koyup goturebilirsin...
yani bi süreliigine boyle idare et sonra yine gidersin evine...:KK34:

canim evim ço kyakın öle böle değil işyerinin karşısı resmen..
diğer arkadaşlar güler bana ordn buraya yemek mi getririlir derler.. :)
dışarıda yesek de olur belki..yine beraber gideriz mecbur da ...

bi süre öğlenleri eve gitme sen de, öğlen için sandvic falan hazırlayıp götür, iş yerinde ye. bu durum unutulunca da ona görünmeden çık git evine.

X