arkadaşım ama artık dayanamıyorum :(

aynen hiçççç umrumda bile değil...
Allah yüzüme baktı kurtuldum bu illetten..
midem bulanıyor artık görünce ya iyice nefret ettim

allah yüzüne baktı kurtuldun bana böylesi hiç denk gelmedi sanırım karekter analizi yapmadan kesinlikle evime davet etmem asalak insanları sevmem,sana ders olsun sanırım çok yumuşak huylusun bu asalaklar çok zeki oluyorlar çok iyi gözlemleyip avı yakalıyorlar bu tiplerin işleride hep yolunda gider nasıl oluyor anlamış değilim,

kesinllikle evden götür sokma evine uyan ğa bak nefret ediyorum böyle arsız büyütülmüş gevşeklerden. göötür o geri de aç kalsın azcık

bende bundan rahatsızlık duyduğunuzu arkadaşınıza belirtin. en iyisi bu şekilde çözersiniz. yoksa bu bu şekilde devam eder.

bende bundan rahatsızlık duyduğunuzu arkadaşınıza belirtin. en iyisi bu şekilde çözersiniz. yoksa bu bu şekilde devam eder.

ay hiç uğraşamam cnm ya zaten küsmüş gitti başımdan çok şükür...
bi kaç gün çağırmayınca küstü konuşmuyor sağolsun

Son düzenleme:
aman denk gelmesin sakın canım
bende sevmezdim asalak insanları ama herkesi kendin gibi sanmayacakmışsın anladım..
hep yiyecek birilerini buluyorlar ondan yolunda gider işleri...
dün sabah çay gördüm elinde Allah bilir nerden otlanmıştır dedim

kesinllikle evden götür sokma evine uyan ğa bak nefret ediyorum böyle arsız büyütülmüş gevşeklerden. göötür o geri de aç kalsın azcık

en başta öyle düşünüyordum bende ..ama bi kaç gün eve gidip onu çağırmayınca küstü sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…