Arkadasim bu durumda ne yapmali ?

Daisyrainy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
94
50
25
Merhaba. Bu defaki sorum arkadasim icin. Malum benim basimdan gecenler, ayrildim. Arkadasimin da ayni seyleri yasamasindan korkuyorum. Onlarin iliskisi nerdeyse 1.5 yillik. Adam hep linkedln disinda hic bir sosyal medya hesabi kullanmiyorum demis, daha sonra ara sira twittere girdigini soylemis. Arkadasim bakmis sirketinin hesabina instagram adresi, ara sira giris yaptigi facebook adresi (hatta nisan ayinda profil fotografini degistirmis ve begenenler cogunlukla aileden olan kisiler) ve 62 followings olan gizli twitter hesabi var. Sorun bu ki hic birinden arkadasimi takip etmiyor. Facebook da zaten cogunluk ailesi, arkadaslari. Instagram karisik, twitter ise ozel hesap oldugu icin fikrimiz yok. Arkadasim benim basima gelenlerden sonra (gercekten trajekomik 🤦🏻‍♀️) icine kurt dustu ve sormak istiyor. Sadece nasil yapacagini bilmiyor. Benim zaten guvenim kalmadi erkeklere

Eşimden önceki erkek arkadaşımın da çok az kullandığı sırf ailesinin ve tanıdıklarının olduğu bir sosyal medya hesabı vardı.
1-2 fotoğraf ve paylaşımı dışında hiç bir şey yoktu.
Aramız açıldı, ayrıldık mı ettik mi derken 12 gün sonra durumunu nişanlı yapıp beni silmişti :)

Eşimden önceki erkek arkadaşımın da çok az kullandığı sırf ailesinin ve tanıdıklarının olduğu bir sosyal medya hesabı vardı.
1-2 fotoğraf ve paylaşımı dışında hiç bir şey yoktu.
Aramız açıldı, ayrıldık mı ettik mi derken 12 gün sonra durumunu nişanlı yapıp beni silmişti :)
Artik guvenim kalmadi. Inshalla baska sebebi vardir ama bana da normal gelmiyor. Bizim kiza da bir defa bunlar bos seyler, kurma falan demis. Ve erkekler 90% bir sey oldugunda sen kuruyorsun der. 🤦🏻‍♀️

Artik guvenim kalmadi. Inshalla baska sebebi vardir ama bana da normal gelmiyor. Bizim kiza da bir defa bunlar bos seyler, kurma falan demis. Ve erkekler 90% bir sey oldugunda sen kuruyorsun der. 🤦🏻‍♀️

Netse göstersin o zaman ne kadar şeffaf.
Benim yaşadığımı yaşayacaksınız diye bir şey yok ama neden net değil.
Sosyal medya hesabı varsa neden yok diyor ve niye gizli?
İnsanın tabi ki de kafası karışır.
İnanmayın.
Ben o olayı çok zor atlattım.
Adam benimleyken başkasıyla gitti nişanlandı evlendi.
Ya da tam tersi :KK70:

Netse göstersin o zaman ne kadar şeffaf.
Benim yaşadığımı yaşayacaksınız diye bir şey yok ama neden net değil.
Sosyal medya hesabı varsa neden yok diyor ve niye gizli?
İnsanın tabi ki de kafası karışır.
İnanmayın.
Ben o olayı çok zor atlattım.
Adam benimleyken başkasıyla gitti nişanlandı evlendi.
Ya da tam tersi :KK70:
Cok sukur atlattiniz. Inanin bende daha kendi olayimi hazm edemedim. Arkadasim da uzulsun istemem, yol yakinken bilsin ne mal oldugunu

Cok sukur atlattiniz. Inanin bende daha kendi olayimi hazm edemedim. Arkadasim da uzulsun istemem, yol yakinken bilsin ne mal oldugunu

Adam evlendi, üstüne bir de çocuk yaptı hemen.
Ben de mal gibi oturdum ağladım, dünyam başıma yıkıldı.
Sonra baktım herkes hayatından memnun olan bana oluyor.
Koy verdim gitti :)
Olmuyorsa zorlamayın ve ilk yalanda (büyük yalanlarda) silin geçin.
Affedici olunca hatanın daha büyüğü geliyor.

Adam evlendi, üstüne bir de çocuk yaptı hemen.
Ben de mal gibi oturdum ağladım, dünyam başıma yıkıldı.
Sonra baktım herkes hayatından memnun olan bana oluyor.
Koy verdim gitti :)
Olmuyorsa zorlamayın ve ilk yalanda (büyük yalanlarda) silin geçin.
Affedici olunca hatanın daha büyüğü geliyor.
Haklisiniz. Uzuntu gecer elbet. Allah karakterli kisiler cikarsin karsimiza.

Ne :eek:Bir buçuk yıllık ilişkide arkadaşınızı instagramdan twitter eklememiş mi? Şüphelenmezse bir sorun vardır zaten
Hayir. Facebook ve instagramina baktik subheli bir sey yok. Ama twitter ozel hesap. Yine de aktik kullanmayan biri neden nisan ayin profil fotografi degistirsin? Garip

Evet birde uste cikmis onceden sordugunda. Ne alakasi var, cok kullanmiyorum, kurma falan.
Bir yakınımın da sevgilisi böyleydi. Bir gün adam birkaç günlüğüne memleketine gitti ve kız onun profilini incelerken adamın nişanlandığını gördü. Herkese açık şekilde paylaşmıştı bi de🤦🏻‍♀️

Bir yakınımın da sevgilisi böyleydi. Bir gün adam birkaç günlüğüne memleketine gitti ve kız onun profilini incelerken adamın nişanlandığını gördü. Herkese açık şekilde paylaşmıştı bi de🤦🏻‍♀️
Vaay rezil kisiymis. Boyle karaktersizleri anlamiyorum. Ne elde ediyorlar aldadarak🤦🏻‍♀️

Merhaba. Bu defaki sorum arkadasim icin. Malum benim basimdan gecenler, ayrildim. Arkadasimin da ayni seyleri yasamasindan korkuyorum. Onlarin iliskisi nerdeyse 1.5 yillik. Adam hep linkedln disinda hic bir sosyal medya hesabi kullanmiyorum demis, daha sonra ara sira twittere girdigini soylemis. Arkadasim bakmis sirketinin hesabina instagram adresi, ara sira giris yaptigi facebook adresi (hatta nisan ayinda profil fotografini degistirmis ve begenenler cogunlukla aileden olan kisiler) ve 62 followings olan gizli twitter hesabi var. Sorun bu ki hic birinden arkadasimi takip etmiyor. Facebook da zaten cogunluk ailesi, arkadaslari. Instagram karisik, twitter ise ozel hesap oldugu icin fikrimiz yok. Arkadasim benim basima gelenlerden sonra (gercekten trajekomik 🤦🏻‍♀️) icine kurt dustu ve sormak istiyor. Sadece nasil yapacagini bilmiyor. Benim zaten guvenim kalmadi erkeklere
Yapacak bişey yok direkt soracak

X