Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Deryacik

...KUAFÖR OLDUM BEN...
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
7.731
8
36
Evet kızlat arkadaşım yok dostum yok
Yalnızım diyenler burada buluşabilirizkaydirigubbakcemile
İnanın ben çok güzel dostluklar kurdum kk sayesinde
İnsanlar zamanla birbirini tanıyor
Ben hepinizle arkadaş olmaya hazırım
Bir derdim varda ki konu geyiğe dönişmeden burayaaaaaaaa:eek:

:eek::eek::eek:

napalım canım ya gerçekte yok arkadaşım ama sanalda çok hem de gerçekten fikirlerimin uyuştuğu çok insan var iyi ki varlar

slm kızlar bende geldim zemuszemus benmde yok arkadaşım aslında var ama anlaşamıyorum sıkılıyorum daha önce vardı hepsinn tayini çıktı gittiler :gitme: yeni gelenlerlede yapamadım şimdi sabahtan akşama kadar evdeyim oturuyorum delikafadulden evde napayım sıkılıyorum artıkkkk:çok üzgünüm: ama burası var burda vakit geçiriyrum opuyorumnanaktan

benim sanaldan konusutugum insanlar oldu ama iyisini bulmak heryerde zor

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ya napcaz arkadaşsız biz yoksa bi internet mi bizi böyle yapıyor diye düşünüyorum bazen ben,
hep internetteyiz

Güzel konu olmuş. Şahsen benim KK'dan tanıştığım bir kız arkadaşım oldu.. :)

Aynı ünide, farklı kampüslerdeydik. Samimi davrandıktan sonra olmayacak bir şey değil elbette.

Umarım tanışıp kaynaşıp bu durumu reele taşırsınız, ben de dahil. Neden olmasın a.s.

Zor demeyin kızlar ben kkdan çok arkadaş edindim
Evledikden sonra bütün arkadaşlarımdan koptum hiç kimsem olmayan bi şehire 530 km uzağa geldim

Kadınlar kulübünü buldum
biçok buluşmaya katıldım ve aralarında gerçekden dostum olan kişiler çıktı 7-8 kişilik bi grubumuz var:nazar:
Hatt istanbulun bi ucundan gelip birisine komşu oldum
Şimdi eşlerimiz de tanışdı birkaçımızın yavaş yavaş kadroyu tamamlarız eşlerden yanada :)
çok iyi anlaşıyorlar şükür
biz bayanlarda öyle
Hepimiz arkadaş olabiliriz mutlaka kafa dengi birileri çıkıyor nede olsa koskoca kk burası

yaa bem topiimden nişe kaçtınız ama yaa :)

canımmmm senin topişin geyik değildi
muhabbet geyiğe dönünce ceza alacakdık hepimiz
bende rahat rahat yazışalım diye açtım burayı
Lafımı olur yaw al senin olsun topic
bir arada olalım yeterrrrŞenizŞenizŞeniz

X