Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

selam kızlar:KK1: herkes evlenıyor bıyerlere gıdıyor ve bazen aynı sehırdeyken bile görüşemıyorum arkadaslarımla yanlız hissediyorum bende zaten bende gıdıcıyım izmire gelin gitcem asıl orda napcam düşünüyorum tamamen yanlzı kalcam hiç kimseyi tanımıyorum orda bikaç akraba dışında

benimde nerdeyse hic arkadasım yok.kendimi cogu zaman cok yanlız hissediyorum.İzmitte yasıyorum birde bebeğim var.izmitte olup arkadaslık kurmayan isteyenler varmı? burdaki bulusmalara birkac kez gşittim ama kimse kimseyi sonrasında arasan dahi hic aramıyorlar yani oylece tansıiığ kalıyor.yokmu gercekten gorusup arkadaslık kurmak isteyen :KK16:

kk ya üye olalı uzun zaman oldu ama hep bir seyler okudum kanasmaya hiç fırsatım olmadı.Bakıyorum o kadar iyi ki kızların arası sanaldan arkadas olmaz diyorlar ama kadınlar için aynı sey degil.. :-) Ne uyumlu varlıklarız bizler yahuuuu :KK1::KK1::KK1:

herkese selamlar. çok arkadaşım vardı ama hepsi teker teker evlenmeye, evliler çocuk sahibi olmaya başladıkça bağlar de kopuyor istemeden de olsa. bu yalnızlık bekarlıktandır:KK43::KK43:

benide alırmısınız aranıza kızlarr :) bakıyorum bakıyorum herkez tanışmış kaynaşmış bir ben mi garip kaldım böyle

X