Arkadaşımın evli adam ilişkisi

deryadeyin

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2023
127
28
28
Merhaba yağmurlu bir günden herkese. Benim çok sık görüşmedigim ara ara konuşup az buluştuğum bir arkadaşım var. Bir şirkette çalışıyordu 6 Aydır. Şuan o şirketten bulduğu evli bir adam ile dost hayatı yaşıyor. Üstelik adamın 2 bucuk yaşında ve 4 aylık iki kızı var. Konuyu bana anlattığında kendi zorlaması ile adamın evini terk ettiğini söyledi. Ve suanda adamın karısı ile mahalle karısı gibi telefon kavgası yapıyor. Ne anlatsak boş çünkü tek bir açıklaması var seviyorum diyor sadece sığınmış bu bahaneye. Üstelik kendi ailesinin şuna haberi yok çok tutucular. Geçen hafta adam çocukları ağır bastı herhalde ayrılalım demiş adam gidecek diye olay çıkarıp kendini yerlere atmış. Sizce ne kadar sürer bu durum açıkçası adam evine dönsün isterim bebeklerden ötürü ama afedersiniz şey peşinde pislik herif. evleneceğini söylüyor şimdide adamı ikna edip. Kasın kafasıyla bu adam bununla evlenirmi evdeki karısını bebeklerini bırakıp yoksa gönülmü eyliyor. Ben eninde sonunda gidecek diyorum hipnoz olmuş gibi gitmez çocuklara bile bakacağım diyor. Benim elimizde bir çocuğu vardı evlendiğimizde ama ben kimsenin elinden almadım adam zaten boşanmıştı çocuguda büyük benimkinin, durumunu bana benzetecek kadar bile kafayı yemiş bir psikolojide yani bu arkadaşım..

Eşiyle boşansa da keşke maddi anlamda yardımcı olsa, baba olduğunu unutmasa.
O kadına yazık, boşanmasa da tekrar tekrar yapar. Bu arkadaşına da yapacak zaten, başı yanacaksa bunun yansın.
Üremeyin bari arkadaşım ya!! Yazık çocuklara

Merhaba yağmurlu bir günden herkese. Benim çok sık görüşmedigim ara ara konuşup az buluştuğum bir arkadaşım var. Bir şirkette çalışıyordu 6 Aydır. Şuan o şirketten bulduğu evli bir adam ile dost hayatı yaşıyor. Üstelik adamın 2 bucuk yaşında ve 4 aylık iki kızı var. Konuyu bana anlattığında kendi zorlaması ile adamın evini terk ettiğini söyledi. Ve suanda adamın karısı ile mahalle karısı gibi telefon kavgası yapıyor. Ne anlatsak boş çünkü tek bir açıklaması var seviyorum diyor sadece sığınmış bu bahaneye. Üstelik kendi ailesinin şuna haberi yok çok tutucular. Geçen hafta adam çocukları ağır bastı herhalde ayrılalım demiş adam gidecek diye olay çıkarıp kendini yerlere atmış. Sizce ne kadar sürer bu durum açıkçası adam evine dönsün isterim bebeklerden ötürü ama afedersiniz şey peşinde pislik herif. evleneceğini söylüyor şimdide adamı ikna edip. Kasın kafasıyla bu adam bununla evlenirmi evdeki karısını bebeklerini bırakıp yoksa gönülmü eyliyor. Ben eninde sonunda gidecek diyorum hipnoz olmuş gibi gitmez çocuklara bile bakacağım diyor. Benim elimizde bir çocuğu vardı evlendiğimizde ama ben kimsenin elinden almadım adam zaten boşanmıştı çocuguda büyük benimkinin, durumunu bana benzetecek kadar bile kafayı yemiş bir psikolojide yani bu arkadaşım..
Sık görüşmediğiniz, az konuştuğunuz bir şuursuzu neden bu kadar dert ettiniz onu anlamadım.ne yaparsa yapsın,yaşasın görsün.sizi ilgilendiren pek birsey yok.cocuklarin buçuklu yaşına,ayına kadar bilmeniz de ilginç.neden bu kadar içindesiniz bu konunun anlayamadım.

Mintonilerle işim olmaz de yuva yikanin yuvası da olmaz ondan sıkılınca onu da aldatır o seçilmiş biri değil herif karaktersiz.

Yoksa o arkadaş siz misiniz :olamaz:

Karısını başka kadınla aldatan adam başka kadının ağzına bakıp çoluğunu çocuğunu bırakan adam işe yaramaz beş para etmez herifin tekidir. Kendi karısına hayrı olmayan adamdan metres olarak fazla beklenti içine girmiş. Adam karısına sadık kalamamış evlensen sana sadık kalacağı ne malum diye sorsaydınız keşke.

Ben açıkçası neden konu açtığınızı hiç anlamadım. Sizlik bir durum yok ki. Arkadaşınız kendisi yaşayıp görecek artık olacakları. Bin kere de söyleseniz anlatamazsınız kendisi yaşasın görsün. 4 aylık bebeği evdeyken macera peşinde koşan adamdan hayır mı gelir sanki? Arkadaşınızla evlense onu da aldatacak

X