Arkadaşımın evli adam ilişkisi

Merhaba yağmurlu bir günden herkese. Benim çok sık görüşmedigim ara ara konuşup az buluştuğum bir arkadaşım var. Bir şirkette çalışıyordu 6 Aydır. Şuan o şirketten bulduğu evli bir adam ile dost hayatı yaşıyor. Üstelik adamın 2 bucuk yaşında ve 4 aylık iki kızı var. Konuyu bana anlattığında kendi zorlaması ile adamın evini terk ettiğini söyledi. Ve suanda adamın karısı ile mahalle karısı gibi telefon kavgası yapıyor. Ne anlatsak boş çünkü tek bir açıklaması var seviyorum diyor sadece sığınmış bu bahaneye. Üstelik kendi ailesinin şuna haberi yok çok tutucular. Geçen hafta adam çocukları ağır bastı herhalde ayrılalım demiş adam gidecek diye olay çıkarıp kendini yerlere atmış. Sizce ne kadar sürer bu durum açıkçası adam evine dönsün isterim bebeklerden ötürü ama afedersiniz şey peşinde pislik herif. evleneceğini söylüyor şimdide adamı ikna edip. Kasın kafasıyla bu adam bununla evlenirmi evdeki karısını bebeklerini bırakıp yoksa gönülmü eyliyor. Ben eninde sonunda gidecek diyorum hipnoz olmuş gibi gitmez çocuklara bile bakacağım diyor. Benim elimizde bir çocuğu vardı evlendiğimizde ama ben kimsenin elinden almadım adam zaten boşanmıştı çocuguda büyük benimkinin, durumunu bana benzetecek kadar bile kafayı yemiş bir psikolojide yani bu arkadaşım..
Arkadaşınız kendine gelsin ya. Adamlar kolay kolay eşlerinden boşanmazlar. Eşleri boşanmak istemedikten sonra.
Benim de böyle uzaktan bir tanıdığım vardı. Kıza ev bile açmıştı. Boşanmadığı için adam, kız evde intihar etmişti. O adam hala evli karısıyla.
Silkeleyin arkadaşınızı değmez bir erkek için böyle hayat karartmalarına. Bekar erkek mi kalmadı sanki.

boşa uğraşma,o yolu doğrultmuş ,adam karısına döner bir süre sonra , o da avucunu yalar,büyük travma yaşar,sorna bir daha böyle işlere klkışmaması gerektiğini anlar,acınasıl halde anlar ama yapacak birşey yok, erkeklerin aile düzenini bozmaları kolay değil, hele de böyle saplantılı kadınlardan hemen kurtulmak isterler,nak gör adam bir süre sonra evine dönecektir

Ara ara görüştüğünüz, az konuştuğunuz bu arkadaşınızla görüşmeyi kessenize...
Ahlaksız, haysiyetsiz, şerefsiz bir insanla beraber olan, kendisi de benzer tıynette bir insanla neden arkadaşlık edesiniz?

Böyle kadınların size böyle bir şey anlatmasına izin de vermeyin ayrıca.
Sizi ne zannediyor da, bu pespayeliği sizinle paylaşabiliyor?

Böylelerini daha ilk kelimelerinde susturun, iki cümleyle paçavraya çevirin, mekânı terk edin.
Tepkisizlik normalleştirmektir.

Hırsızlık yapıp işyerinden para çalsa söyleyebilecek mi, söylese sakin sakin dinleyecek misiniz?

Ara ara görüştüğünüz, az konuştuğunuz bu arkadaşınızla görüşmeyi kessenize...
Ahlaksız, haysiyetsiz, şerefsiz bir insanla beraber olan, kendisi de benzer tıynette bir insanla neden arkadaşlık edesiniz?

Böyle kadınların size böyle bir şey anlatmasına izin de vermeyin ayrıca.
Sizi ne zannediyor da, bu ahlaksız seviyesiz ilişkiyi sizinle paylaşabiliyor?
Böylelerini daha ilk kelimelerinde susturun, iki cümleyle paçavraya çevirin, mekânı terk edin.
Tepkisizlik normalleştirmektir.

Hırsızlık yapıp işyerinden para çalsa söyleyebilecek mi, söylese sakin sakin dinleyecek misiniz?
Ben sanirim benim evliligimle kendini bir tuttugu anda agzinin ustune bi tane cakardim hanimefendi icini burda dokmeyi secmis enteresan

Çocuklara ben bakarım demesi kolay. İnssn kendi çocuğuna zor tahammül ediyor elin yavrusuna nasıl bakacak? O adamın da boşanacağını zannetmiyorum. Bence uzak durun.
Dilek vardı metreslikten gelme hani, adamı boşatıp evlenmiş, diyordu ki "Herkes ..mından çıkarttığına bakacak.". Şimdi kolay öyle çocuklara bakacam demesi. 😂

Dilek vardı metreslikten gelme hani, adamı boşatıp evlenmiş, diyordu ki "Herkes ..mından çıkarttığına bakacak.". Şimdi kolay öyle çocuklara bakacam demesi. 😂
Dilek nerdes kız 🤣 Katip birde bunun madem evlendi essek gibi benim çocuğumun b.klu donlarini yıkayacak versiyonu var biliyosun. :confused:

Merhaba yağmurlu bir günden herkese. Benim çok sık görüşmedigim ara ara konuşup az buluştuğum bir arkadaşım var. Bir şirkette çalışıyordu 6 Aydır. Şuan o şirketten bulduğu evli bir adam ile dost hayatı yaşıyor. Üstelik adamın 2 bucuk yaşında ve 4 aylık iki kızı var. Konuyu bana anlattığında kendi zorlaması ile adamın evini terk ettiğini söyledi. Ve suanda adamın karısı ile mahalle karısı gibi telefon kavgası yapıyor. Ne anlatsak boş çünkü tek bir açıklaması var seviyorum diyor sadece sığınmış bu bahaneye. Üstelik kendi ailesinin şuna haberi yok çok tutucular. Geçen hafta adam çocukları ağır bastı herhalde ayrılalım demiş adam gidecek diye olay çıkarıp kendini yerlere atmış. Sizce ne kadar sürer bu durum açıkçası adam evine dönsün isterim bebeklerden ötürü ama afedersiniz şey peşinde pislik herif. evleneceğini söylüyor şimdide adamı ikna edip. Kasın kafasıyla bu adam bununla evlenirmi evdeki karısını bebeklerini bırakıp yoksa gönülmü eyliyor. Ben eninde sonunda gidecek diyorum hipnoz olmuş gibi gitmez çocuklara bile bakacağım diyor. Benim elimizde bir çocuğu vardı evlendiğimizde ama ben kimsenin elinden almadım adam zaten boşanmıştı çocuguda büyük benimkinin, durumunu bana benzetecek kadar bile kafayı yemiş bir psikolojide yani bu arkadaşım..
Millet ne meraklı bu elden düşme heriflere kul köle olmaya ya🤣🤣 çocuklarına da bakacakmış 🤣 allahın safı
Bu kadar

Dilek nerdes kız 🤣 Katip birde bunun madem evlendi essek gibi benim çocuğumun b.klu donlarini yıkayacak versiyonu var biliyosun. :confused:
Onun kocası zamanında edebiyle boşanmış sonra evlenmiş, aldatmamış ama. Kayınbabasının evinde oturuyor her şeyi karşılanıyor o bi zahmet çocuğunu sağa sola atmasın.

Karısını başka kadınla aldatan adam başka kadının ağzına bakıp çoluğunu çocuğunu bırakan adam işe yaramaz beş para etmez herifin tekidir. Kendi karısına hayrı olmayan adamdan metres olarak fazla beklenti içine girmiş. Adam karısına sadık kalamamış evlensen sana sadık kalacağı ne malum diye sorsaydınız keşke.
Yook olurmu 😄 bunlar başka kadın özeller. Baksana evdeki zavallı kadına tercih edilmişler. Ondan güzeller çekiciler
Böyle düşünüp egonun zirvesini yaşıyorlar
🤣🤣🤣 çok gülüyorum bunlara ya
Allah kimseyi böyle kendini kendine ispatlama savaşına sokacak kadar düşürmesin yazık

Eşiyle boşansa da keşke maddi anlamda yardımcı olsa, baba olduğunu unutmasa.
O kadına yazık, boşanmasa da tekrar tekrar yapar. Bu arkadaşına da yapacak zaten, başı yanacaksa bunun yansın.
Üremeyin bari arkadaşım ya!! Yazık çocuklara
Bende çok üzgünüm çocuklara gercekten bir tanesi çok küçük

Ben açıkçası neden konu açtığınızı hiç anlamadım. Sizlik bir durum yok ki. Arkadaşınız kendisi yaşayıp görecek artık olacakları. Bin kere de söyleseniz anlatamazsınız kendisi yaşasın görsün. 4 aylık bebeği evdeyken macera peşinde koşan adamdan hayır mı gelir sanki? Arkadaşınızla evlense onu da aldatacak
Kaç senelik arkadaşım tuhaf geldi durum açıkçası bende şoktayım ve sonu ne olacak merak ediyorum

Öncelikle, ona "dost" değil metres diyoruz dümdüz. Yumuşatmayalım durumları.
Bir diğer konu; bu "arkadaş"tan mümkün olduğunca uzak durun, neden bu kadar içindesiniz ki olayların?
Seviyorsa bırakın sevsin. Adam mal gibi ortada bırakınca alır dersini.

Böyle karaktersiz ve şahsiyetsiz insanlarla arkadaş olmam asla.O afam onunla evlenmeyecek,söyleyin o kaz kafalı arkadaşınıza.İnşallah karısı boşayıp,donuna kadar alır o pislik herifin de.

X