Arkadaşımla kavgam çok mu abarttım?

Adam geleceğinizi düşünmemiş sırf laf olsun muhabbet olsun hatta avrupada yaşıyorum diye hava atmak amacıyla gel gel gel demiş her seferinde. Şimdi de yalandan salağa yatıyor. Kendinize iyilik yapın ve uzaklaşın

Bu beni çok irrite etti. Çok gelmek isteyen var ama ben seni seçtim pikaçu. Neyin egosu bu?

İnanmamak ne unutmak ne çocuk mu bu? Olgunlaşmamış bence bu adam. Ben olsam daha gitmezdim onu görmeye.
Haklısınız ona dedim asla gelmem artık dye

Adam geleceğinizi düşünmemiş sırf laf olsun muhabbet olsun hatta avrupada yaşıyorum diye hava atmak amacıyla gel gel gel demiş her seferinde. Şimdi de yalandan salağa yatıyor. Kendinize iyilik yapın ve uzaklaşın
Harika yorum gece arayacak büyük ihtimal ve aynısını söylicem

Flört falan değil resmen senle oynuyor .Şu nasıl bir egodur ya herkes gelmek istiyor ben senin gelmeni istiyorum .Herkeste can atıyordur emin ol Fransa’ya gitmek için .İsveç ,Almanya ,Avusturya Romanya bir çok ülke gördüm .Ne yani çok mu ekstrem bir yerler .Emin ol ülkemizin çoğu yeri daha güzel .Yıllar sonra eklemiş hemen gel demesi hayatında biri var mı demesi bu kadar hızlı olmasındaki maksat neymiş .Çokta sağlam pabuç gelmedi bana .Hem vizesiz oralara gidemezsin bir defa Türk vatandaşısın ve Avrupa birliğine dahil bir ülke vatandaşı değilsin .Resmen seni yemlemiş .Ailene çevrene turla gidiyorum demekte neyin kafası .Ne cesaret hadi oldu ya gidebilme ihtimalin vardı .Gizli saklı gitmekte neyin nesi .Yıllar önce tanıdığın insan değil karşındaki .Avrupa’da zaman geçirmiş uzun zaman orada yaşamış çoğu adam deyim yerindeyse feleğin çemberinden geçiyor .Dikkatli ol derim .Belgeleri ayarlamak falan öyle basit değil akrabası değilsin ayrıca iş veren değilki seni o şekilde resmî çağırabilsin senle alay etmiş .Çoğu şeyi bilmediğin için .Bence muhattap olma
Bilmiyordum bu kadar şimdi daha çok nefret ettim ondan

Harika yorum gece arayacak büyük ihtimal ve aynısını söylicem
Bazıları sadece mesajlaşmayı sever. Konu buluşmak, beraber zaman geçirmek oldu mu yan çizer. Salağa yatan, kendini akıllı sanan, tek amacı hava atmak olan, vizyonsuz, tek amacı avrupada yaşıyorum herkes benim peşimde tribinde olan uzak durulması gereken bir tip bence. Aman diyim...

Bazıları sadece mesajlaşmayı sever. Konu buluşmak, beraber zaman geçirmek oldu mu yan çizer. Salağa yatan, kendini akıllı sanan, tek amacı hava atmak olan, vizyonsuz, tek amacı avrupada yaşıyorum herkes benim peşimde tribinde olan uzak durulması gereken bir tip bence. Aman diyim...
Bunu demedim ama ne oldu para harcamaktan mı korktun merak etme harcatmazdım dedim buna çok sinirlendi beni çok ynlış tanımışsın yazık falan dedi iyi oldu ağırına gitti

X