Arkadaşınızın Sevgilinize Çirkin Demesi Size Ne Düşündürür?

Birileri senin sevgiline çirkin dese,hem de senin tipin olduğu halde ,ne yaparsın onu merak ettim ??

gülüyorum. arkadaşlarım yapınca içten gülüyorum ama başka biri derse ''hıh sen ne anlarsın'' manasıyla gülüyorum.
arkadaşlarım öyle çirkin deyip de geçmezlerdi kusurlarını tek tek koyup öyle başlarlardı saydırmaya:KK1: bunda üzerime alınacak bir şey görmüyorum. bir kızın asla fiziksel görünüşüyle alay etmem ama erkeklerin fiziksel görünüşüyle alay etmek çok rahatsız edici gelmiyor bana. bunu ona söylesen o da güler zaten.

Son düzenleme:
dusunsem bile diyemem bana denmesinden de hoslanmam.. ayrılıklardan sonra zaten baslar hemen sana gitmiyodu o cocuk falan diye oda teselli etmek amacıyla sen daha iyilerine layıksın gbi konusmalar yapılır ama birlikteyken soylenmesi rahatsız edici olabilir karsı taraf icin..

sanki ben dünyalar güzeliyim diye azarlıyorum diyenleri,kaldı ki kendimin dünyalar güzeli olduğunu düşündüğüm anlarım oluyo:))
en son annem öğrenmişti sevgilimi,o buna benzer laflar söyledi 'nasıl yakıştırdın kendinde daha çirkinini bulamadın mı' diye
"'aa kaşı gözü ne güzel' diye birileriyle çıkmıyorum en azından,demekki böyle şeylere değer vermeyen bi kızın var.Sevin bence" diyip susturmuştum:)

X