Arkadaşlar 21 Martta Başlayan Sabrım İşte size Fotosu..!

Bu arada sendede azim massalahhh 90 dan 20 kilo vermissinn super yaniii ben daha ne isterim 20 kilo versem....vallaha tebriklerrrr darisi benim gibi pis bogazlaaraaa:KK43:(((

Bu arada sendede azim massalahhh 90 dan 20 kilo vermissinn super yaniii ben daha ne isterim 20 kilo versem....vallaha tebriklerrrr darisi benim gibi pis bogazlaaraaa:KK43:(((
canım tutamıyorsan yine ye ama kalorisi az,sağlıklı şeyler ye
salatalık domates sürekli yerim ben
gerçi seviyorum da:KK45:

kızlar yazdıklarınızı okudum hepiniz muhteşemsiniz valla :KK70: inancınıza dirayetinize hayran kaldım. bir dönem bende 80 kiloları görüp yüzme, tenis ve düzenli koşu ile52 kilo ya kadar düşmüştüm. sonrasında hormon bozukluğu için doktora gittim hormon hapları flan derken şimdi 79 küsür oldum. ilaçları kesemedim mecbur tedavi ve üstelik hamile kalmak ta istiyorum pko luyum. kilo vermek için bir kaç gündür istekliyim dikkat ediyorum. iki -üç gün falan sanırım. normalde de çok su içemem rağmen enaz 2 litre su tüketmeye çalışıyorum. işim masabaşı olduğundan günün tamamını oturarak geçiriyorum. spor yapma imkanımda kalmadı. evlendim ve farklı bir yere taşındım. bir spor salonu bile yok. o yüzden eve bisiklet aldım dumbellerim zaten hep vardı. oldum olası spora meaklıyımdır. ev işinden ve normal işimden zaman bulursam inşallah spor olayınıda bir düzene koymaya çalışıcam. bakalım bende neler olucak. bu arada boyun 1.68

canım tutamıyorsan yine ye ama kalorisi az,sağlıklı şeyler ye
salatalık domates sürekli yerim ben
gerçi seviyorum da:KK45:
Bugun yeme isini aksam 5 te bitirdim insallah...catlasamda patlasamda yok daha yemicem bisey bugun.dunun acisi anca cikar..en fazla yogurt yicem pulbiberli okadar.bu kilolar gitcek arkadas millet elli kilo vermis yaa benim ki yarisi bile degil..verecem ben bu kilolari verecem..bu arada senin durumun nasil su anda.kac kilosun kilo verebiliyomusun ne uyguluyosun zayiflamak icin??

Bugun yeme isini aksam 5 te bitirdim insallah...catlasamda patlasamda yok daha yemicem bisey bugun.dunun acisi anca cikar..en fazla yogurt yicem pulbiberli okadar.bu kilolar gitcek arkadas millet elli kilo vermis yaa benim ki yarisi bile degil..verecem ben bu kilolari verecem..bu arada senin durumun nasil su anda.kac kilosun kilo verebiliyomusun ne uyguluyosun zayiflamak icin??
canım 70 kiloyum şu an
inan belli bir diyetim yok zaten veganım,veriyorum her türlü. sebze meyve ağırlıklı. ben çok hareketsizdim enn çok ondan aldım. spor yapıyorum artık düzenli.
ekmek yok,rafine şeker yok
kısaca zararlı olan,paketli hiçbir şey yok hayatımda.

kızlar yazdıklarınızı okudum hepiniz muhteşemsiniz valla :KK70: inancınıza dirayetinize hayran kaldım. bir dönem bende 80 kiloları görüp yüzme, tenis ve düzenli koşu ile52 kilo ya kadar düşmüştüm. sonrasında hormon bozukluğu için doktora gittim hormon hapları flan derken şimdi 79 küsür oldum. ilaçları kesemedim mecbur tedavi ve üstelik hamile kalmak ta istiyorum pko luyum. kilo vermek için bir kaç gündür istekliyim dikkat ediyorum. iki -üç gün falan sanırım. normalde de çok su içemem rağmen enaz 2 litre su tüketmeye çalışıyorum. işim masabaşı olduğundan günün tamamını oturarak geçiriyorum. spor yapma imkanımda kalmadı. evlendim ve farklı bir yere taşındım. bir spor salonu bile yok. o yüzden eve bisiklet aldım dumbellerim zaten hep vardı. oldum olası spora meaklıyımdır. ev işinden ve normal işimden zaman bulursam inşallah spor olayınıda bir düzene koymaya çalışıcam. bakalım bende neler olucak. bu arada boyun 1.68
canım o kadar kilo al ver vücudun deforme oldu mu? benim oldu maalesef.
göğüsler gitti,çatlaklar desen gırla:110:

Ne kadar güzel olmuşsuuuun! Son fotolarına baktım da ya maşallah çok beğendim. Azmine de hayran kalmamak mümkün değil. :KK9: Ortalama bir günde neler yiyosun? Tamamen zararlı şeyleri bıraktın mı yoksa azar azar herşeyden yiyenlerden misin?

Canim benimde pko hastlagim var ve malesefki omur boyu dikkat etmek zorundayiZ benim boyum 1.65 61 kiloyum ama 50 li rakamlari gormek istiyorum evet cok zor kilo veriyoruz ama bu imkansiz deil ahh bende bi azim edip basliyabilsem

Canim benimde pko hastlagim var ve malesefki omur boyu dikkat etmek zorundayiZ benim boyum 1.65 61 kiloyum ama 50 li rakamlari gormek istiyorum evet cok zor kilo veriyoruz ama bu imkansiz deil ahh bende bi azim edip basliyabilsem

valla bugün tarıda 78 gördüm. bilmiyorum bi yıkıldım bi yıkıldım.

Bende baslicam kararliyim 50 li rakamlara dusucem iste bu hastalik yuzuden gec gidiyo buda insani kiriyo ama pes etmek yok

Ne kadar güzel olmuşsuuuun! Son fotolarına baktım da ya maşallah çok beğendim. Azmine de hayran kalmamak mümkün değil. :KK9: Ortalama bir günde neler yiyosun? Tamamen zararlı şeyleri bıraktın mı yoksa azar azar herşeyden yiyenlerden misin?
Teşekkür ederim. İlk başlarda hiç bişey yemiyordum ama sonradan yedim istediğimi az az :)

Bu arada canim sen bisey yapmadim demissin ya...daha ne yapican bes simit yerken eskiden aksam yemegini kesmissin tamamen..gunduz az diyosun bi oglen yemisin yemek nerdeyse:))allahimm bunlari yazarken bile ne yiycegimi dusunuyorum ben..ama masallah cok guzel bi kizsin.ben su 20 kiloyu atsam daha ne isterim...aksam yemegi yememek cok mantikli ama dusunebilirim bunu.valla idolumsun...son yillarda bi gorumceme hayran kaldiydim oda 80 den 50 li kilolara indi.manken gibi oldu.simdi bi de seni ekliyorum hayran listeme..insallahh beceririm bu isi bakalim.destek bekliyorum yal iz ona gore:)
İnşallah sende istediğin kiloya düşersin. Evet aslında çok yerken mide alışıyor yemediginde direk kilo düşmeye başlıyor zaten :) ben ilk başlarda çok hızlı kilo verdim sonradan yavasladi

Yorumlarınızı tek tek okudum kızlar umarım hepimiz istediğimiz gibi oluruz ben suan 1.72 boy 64 kiloyum hedefim 58.. hep beraber başlayalım ne yaptıklarınızı felan yazalım tartı dan resimlerinizi cekelim. Ne yediğimiz ne yaptığımızı yazalım destek olalım birbirimize hatta iddaa felan girelim o zaman hırs yapıyo insan

pemBeci_ pemBeci_ canım ben 2 ögün yiyorum öglen meyve yiyorum sekerli yiyeceklerden uzak duruyorum abut cuburda yok sabahları 45 dk lessie yapıyorum 20 gündür anca 1 kilo gitti nerde yanlış yapıyorum aç dolaşıyorum resmen

X