Arkadaşlar en uygun market sizce hangisi bim-a101-şok?

Mizelle

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
52
30
31
Arkadaşlar biliyorsunuz her şeye zam geldi ve hayat çok pahalılaştı bebeğimizde olacak insallah oyuzden biraz daha ekonomik hareket etmeye çalısıyoruz sizce bu popüler marketlerden hangisi daha uyguna geliyor sizin tercihiniz nedir?

A101 den bakliyat alıyorum. Bim den abur cubur alıyorum. Ikisi de uygun ama Bim daha uygun

Ben yerel marketlere gidiyorum. Yerelden aldigim Ayni gramajda salça A101de 10 lira fazla fiyata satiliyordu. Benim aldigim fiyattan bile kâr ediyorsa market, A101 yüzde kaç kârla satiyordur kim bilir.

Ben yerel marketlere gidiyorum. Yerelden aldigim Ayni gramajda salça A101de 10 lira fazla fiyata satiliyordu. Benim aldigim fiyattan bile kâr ediyorsa market, A101 yüzde kaç kârla satiyordur kim bilir.
Evet ya gercekten öyle gramajda önemli a101 de ucuz sayilmaz ozaman

ben her hafta yayınlanan katalogları takip ediyorum bimin salılarrı gıda ve temizlik ürünleri gelebiliyor;a101de 1 haftalık katalogları oluyor.onun dışında carrefourda indirimleri oluyor hrp stoklu alışveriş yapmaya çalışıyorum her zaman indirim olmazsa diye

valla indirim kovalayacaksanız en güzeli çeşitli alısveris sitelerinin yada uygulamalarının market bölümlerini takip edin,
onun haricinde bim sanki bir tık daha uygun geliyor bana da.

Temel gıdaların fiyatları hemen hemen hepsinde aynı. Ben bu yüzden genelde migrosu tercih ediyorum. Kendi markasıyla sattıgı ürünler diğer marketlerle aynı fiyat ama daha kaliteli.

Zingo diye bir uygulama var. Seçtığiniz ürünün bulundugunuz ildeki market fiyatlarını gösteriyor. Yardimci olacaktir herkese.

X