arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Aklına gelse bile kasti paylaşmış olmayabilir. Havalar çok güzel aynen şimdi onlarla vakit geçirebilirdik, güzel havaların tadını çıkarabilirdik ama bu kim istemedi? Onlar. O yüzden yalan bir şey yaşamaktansa hiçbir şey yaşamamak daha iyi. Eğer ayrılığı gerektirecek doğru düzgün bir sebepleri olsaydı bu sebepleri zamanında bizimle paylaşsalardı hem biz hazırlıklı olurduk hem de ortak bir ayrılık kararı bile olurdu, kim ister onu istemeyen biriyle ilişkiye devam etmeyi? Adam gibi bitirirdik bizi istemeyenle devam etmezdik. Ama bizim yanımızda aşığı oynayıp, sarılmaktan öpmekten geri durmayıp 3 gün sonra birdenbire tak diye ayrılık kararı almaları çok adice. Eğer beni bu şekilde bırakacağını bilseydim onunla o anları hiç yaşamazdım bile. O istemedi, o gitti diye düşün. İnşallah pişman olurlar ki biz de söyleyemediklerimizi söyleriz yüzlerine. Ama bunu Allah'tan başka bilen yok. Sabret. Sabretmek şu an için yapabileceğimiz en doğru şey.
Aynen öyle eğer böyle bir durum var diye söyleselerdi en azından ortak ayrılık kararı alırdık ve bu kadar acıtmazdı. Aniden olmasi sarstı zaten bizi...

Aynen öyle eğer böyle bir durum var diye söyleselerdi en azından ortak ayrılık kararı alırdık ve bu kadar acıtmazdı. Aniden olmasi sarstı zaten bizi...

Kesinlikle lunacım. Bugün yine moral olarak dipteyim bu gelgitlerden çok sıkıldım aylar sonrasına ışınlanmak istiyorum. Günler geçiyor ama 1 adım bile ileri gidemiyorum çok sıkıldım bu durumdan artık... Bu ruh hallerimin sorumlusu da aniden ayrılık kararı alan zat selamlarımı gönderiyorum ona insan biraz olsun hazırlamaz mı karşısındakini Allah eşşek gibi pişmanlıklarını göstersin inşallah...

Kesinlikle lunacım. Bugün yine moral olarak dipteyim bu gelgitlerden çok sıkıldım aylar sonrasına ışınlanmak istiyorum. Günler geçiyor ama 1 adım bile ileri gidemiyorum çok sıkıldım bu durumdan artık... Bu ruh hallerimin sorumlusu da aniden ayrılık kararı alan zat selamlarımı gönderiyorum ona insan biraz olsun hazırlamaz mı karşısındakini Allah eşşek gibi pişmanlıklarını göstersin inşallah...
Ben de ya ben de... dün çok güçlü hissediyordum kendimi ama su an yine dipteyim. Şu an ne yapıyorlar merak ediyorum akıllarına geliyor muyuz?

Ben de ya ben de... dün çok güçlü hissediyordum kendimi ama su an yine dipteyim. Şu an ne yapıyorlar merak ediyorum akıllarına geliyor muyuz?

Gelsek bile geldiğimiz gibi gidiyoruz demek ki akıllarından. Konuşmak isteseler konuşurlardı, değil mi? Kaç gün geçti. Ne bir ses ne bir nefes. Çok kırgınım kızgınım ona mesaj atsa kollarına koşacak değilim ama bu kadar kolay unutması canımı acıtıyor, kabullenemiyorum bunu galiba. Sabretmek hiç bu kadar zor olmamıştı.

Gelsek bile geldiğimiz gibi gidiyoruz demek ki akıllarından. Konuşmak isteseler konuşurlardı, değil mi? Kaç gün geçti. Ne bir ses ne bir nefes. Çok kırgınım kızgınım ona mesaj atsa kollarına koşacak değilim ama bu kadar kolay unutması canımı acıtıyor, kabullenemiyorum bunu galiba. Sabretmek hiç bu kadar zor olmamıştı.
Onlar bizden çoktan vazgecmisler zaten aynen öyle isteseler yazarlardı :110:

Onlar bizden çoktan vazgecmisler zaten aynen öyle isteseler yazarlardı :110:

Allah yardımcımız olsun nefret ettim ayrılıktan... İnşallah öyle günler gelir ki mutlu haberlerimizi paylaşırız burdan. Aynen öyle onlar bitirdi bizi boşuna kendimizi kandırmayalım, biz de bitiririz elbet zamanla...

Allah yardımcımız olsun nefret ettim ayrılıktan... İnşallah öyle günler gelir ki mutlu haberlerimizi paylaşırız burdan. Aynen öyle onlar bitirdi bizi boşuna kendimizi kandırmayalım, biz de bitiririz elbet zamanla...
O kadar çabuk bitirdiler ki... keşke cikmasaydi hiç karşıma tanimasaydim onu keşke...

O kadar çabuk bitirdiler ki... keşke cikmasaydi hiç karşıma tanimasaydim onu keşke...

Değil mi... İnsan arkadaşını hayatından çıkarmadan önce bile daha fazla düşünür. Ben bu kadar kolay bir bitiş görmedim. Bir konuşma yaptı, bitti. Bu kadar kolay bitebilecek kadar basitmiş demek ki yaşadıklarımız, insanı en çok acıtan bu, onun için değerli olduğunu zannederken aslında hiç değerin olmadığını fark etmek.

Değil mi... İnsan arkadaşını hayatından çıkarmadan önce bile daha fazla düşünür. Ben bu kadar kolay bir bitiş görmedim. Bir konuşma yaptı, bitti. Bu kadar kolay bitebilecek kadar basitmiş demek ki yaşadıklarımız, insanı en çok acıtan bu, onun için değerli olduğunu zannederken aslında hiç değerin olmadığını fark etmek.
Aynen öyle ya hiç mi değer vermemişler bize... o kadar mı önemsiz biriymisiz

Aynen öyle ya hiç mi değer vermemişler bize... o kadar mı önemsiz biriymisiz

Vermemişler demek ki. Üstümüzü çizdiler yeni başlangıçlar yapacaklar kalp kırıklıklarımızın üzerine. Ben hayatımın dersini aldım kimseyi terk etmeyeceğim böyle sinsi sinsi.

Gece ona ağzıma geleni söylememek için zor tuttum kendimi. Sonra dedim ki kim için ne için? Böyle yapmam kendisini önemli hissettirecek. ..

Kızlar önünüze bakın.. Zaman çok kıymetli. Seven erkek bırakmaz, vazgeçemez. Nokta.. sakın beklemeyin, içiniz de rahat olsun.

Aynen öyle luna sakın bir şey yapma havaya girer kendini bir şey zanneder. Bekleme psikolojisinden yavaş yavaş çıkıyorum galiba ben white asıl yıpratan o zaten zaman geçip de gelmediğini görmek zaten bozuk olan moralimi daha da bozuyor.

Aynen öyle luna sakın bir şey yapma havaya girer kendini bir şey zanneder. Bekleme psikolojisinden yavaş yavaş çıkıyorum galiba ben white asıl yıpratan o zaten zaman geçip de gelmediğini görmek zaten bozuk olan moralimi daha da bozuyor.
Haklısın... Bu hafta tüm hediyelerini cope atacağım

Tercih canım.. Herkes tercihlerinden sorumludur.. Onları pişman etmek istiyorsak mutluluğumuzla etmeliyiz. Bizler mutlu olunca onlar zaten umurumuz da olmayacak. Yapacak daha mantıklı bir şey yok maalesef

Genelde değil bu böyledir. Bende de öyle oldu, ilişkideyken o kadar umursamıyordum nasıl olsa birlikteyiz diyordum ama gerçekten bu hale geleceğimi tahmin etmediğim için umursamıyordum. Sonra kurtarmak için çok uğraştım tek taraflı hiçbir işe yaramadı. Onun pişman olmasını beklemiyorum. Ben ilişki için çabaladım yani kaybettikten sonra değer anlama diye bir şey yok. Bir insan sizi kıskandıktan ya da tamamen kaybettikten sonra değerinizi anlıyorsa hiç anlamasın daha iyi bence. Esincee sen de canım eğer bu aralar dönerse bir ara vermişsiniz gibi düşünür devam edersin ama çok zaman geçerse 2 kere düşün derim.

X