arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

2,5 ay kısa bir süre benim eski sevgilim nerdeyse 4 ay sonra mesaj attı. Tabii pişman olduğundan mı yoklama çektiğinden mi hala anlayamadım.

benim sevgilim hastalık hastası, takıntılı... ve işin garip tarafı bunlara benim sebep olduğumu düşünüyor. büyü mü var bende bile dedi düşün artık. dönmez benimki yoklama da çekmez. kurtulduğuna seviniyordur benimki. ama ben hala onunla yatıp onunla kalkıyorum. geçenlerde vatsapta kısa bir süre çevrim içi gördüm.ondan beridir sık sık bakıyorum . whatsaapı da cok kullanmıyor sanırım. hiç online olmuyor.

canım nereye konu açtın acabaaa? link gönderebilir misin? Aynen öyle yapıyorum merak etme adım gibi biliyorum takip ettiğini zaten.. Bu arada sen onu sosyal medya hesaplarından silmiş miydin? ben her yerden sildim daha ilk gün.. Telefon rehberimden de sildim sadece son görülmemi görebiliyor fotoyu göremiyor.. Eğer hala onun telinde kayıtlıysam tabi bakmamak için silmiş olabilir çünkü.. Valla inanılmaz sevindim senin adına allah bundan sonra sevdiğin sürece yanından ayırmaz inşallah .. Belki de ilişkiniz için çok iyi oldu bu süre daha sağlam ilerler bundan sonra :) :) :)

Whitecım sana gelişmeleri anlatayım benim de kafam karıştı belki bana bi yol gösterirsin. Eski sevgilimle ilgili en son konu açmıştım biliyorsun 4 gündür yazmıyor diye, o konuyu açtıktan bir gün sonra mesaj attı. Kısa bi sohbet ettik. Sonra aradı beni gözlüğü kırılmış lens alacakmış ben lens kullandığım için bana sormuş 15 dakika lens konuştuk. Tabi ben konuşmak için bahane arıyor gibi düşündüm. Üstünden 4 gün geçti yine sustu bu kez benim tepem attı iyice beni yokladığını düşündüm, aradım onu. Konuşmamız da özet olarak şöyle oldu;

Ben: Sen bana neden mesaj attın, aklıma takıldı sormak istedim.
O: Nasılsın, napıyosun diye merak ettim.
Ben: ? Ne yaptığımı gördün.
O: Konuşmayalım mı diyorsun yani?
Ben: Gerek var mı?
O: Ben ara ara konuşuruz diye düşünmüştüm.
Ben: Ne için?
O: Ya hep konuşalım ya hiç konuşmayalım diyorsun yani.
Ben: Gerek var mı konuşmaya? Ne yaptığımı ortak arkadaşlardan da öğrenebilirsin.
O: Gerek yok başkalarından öğrenmeye. Temkinli yaklaşıyorsun yani.
Ben: Eğer mesaj atma sebebin içini rahatlatmaksa ya da vicdansa buna gerek yok vicdan yapılacak bi durumda değilim gördün gibi.
O: Beni tanıyorsun zaten ben öyle biri değilim, asla öyle bi sebebi yok için rahat olsun.

Ben de konuşma sonunda iyi tamam o zaman dedim, kapatırken de müsait olduğunda görüşelim dedi. Görüşürüz dedim. Şimdi ne diyorsun bu konuşmaya? Pişman olduğuna dair hiçbir şey söylemedi. Sence nasıl davranayım, ne amaçla mesaj attı bana?

Esinceciğimm selam, Kesinlikle bu şekilde devam etmemelisin, kesinlikle.. Bu konuşma dün mü oldu ?

Esinceciğimm selam, Kesinlikle bu şekilde devam etmemelisin, kesinlikle.. Bu konuşma dün mü oldu ?

Bu konuşma pazar günü oldu bi daha konuşmadık. Neden bu şekilde devam etmemelisin dedin yanlış mı yapmışım arayarak?

Kesinlikle yanlış yapmışsın.. Özledim dese ne değişecekti ki.. Esinceciğim bak şuan yokluyor boşlukta bence onu pişman etmelisin.. Eğer bir daha ararsa ki bunun zaman alacağını düşünüyorum ama illaki arayacak sakın telefonu açma , bi şey yazarsa cevap verme .. vereceksen de rest cek.. Çok net.!

Kesinlikle yanlış yapmışsın.. Özledim dese ne değişecekti ki.. Esinceciğim bak şuan yokluyor boşlukta bence onu pişman etmelisin.. Eğer bir daha ararsa ki bunun zaman alacağını düşünüyorum ama illaki arayacak sakın telefonu açma , bi şey yazarsa cevap verme .. vereceksen de rest cek.. Çok net.!

Canım aslında rest çekmek için aradım yani özledim demesini beklemedim tabii ki ama oturup da ondan mesaj beklemek canımı sıktı. Mesaj beklemektense arayıp açıkça sordum hatta konuşmayalım dedim o konuşmayı kesmek istemedi. En azından şu an ondan mesaj falan beklemiyorum. Pişman değilsen beni oyalama demek istedim çünkü böyle de onun keyfine göre oluyor her şey canı istediğinde mesaj atıyor istemediğinde atmıyor istediğinde görüşelim diyor bu sinirimi bozdu. Bu konuşmaları bi yere bağlamayacaksa ben de keyfine göre cevap vermiş olacaktım yarın bir gün yanında bi kız görsem bi şey diyemezdim açık açık sordum bu yüzden. Bütün bunları düşünerek aradım. Bundan sonra adım atacaksa zaten benim restimin farkında olarak atacak, yoklayamayacağını anladı bence beni buna izin vermiyorum çünkü kuzu kuzu onunla konuştuğumda bi sonuca bağlanmasa yine ortada kalacaktım. Şimdi mesaj falan beklemiyorum ondan. Zaten resti bu telefon konuşmasıyla çekmiş olmadım mı?

temkinli yaklaşmıyorum, tepki vermek zorunda kalıyorum.. Beni sevmediğini söyleyen bir adamda hiçbir beklentim olamaz zaten.. diyebilirdin mesela.. Resmen beklentide olup olmadığını ölçmeye çalışmış. Çok enteresan ben senin yerinde olsam şuan duramaz ona sinirimden bir mesaj çekerdim. Gıcık oldum konuşma tarzına erkek arkadaşının canım.. Bence sinirlendiğini ve ona eskisi gibi değer vermediğini bilmesi lazım.. Çok emin kendinden..

benim eski sevgilim nikahıma gelmiş. :deli::deli:
gelmiş diyorum çünkü farketmedim ben. oturmuş izlemiş falan . :işsiz::işsiz:

al işte.. Al bir de buradan yak.. Neden ayrılmıştınız? Ne zaman ayrılmıştınız ? Bizi biraz aydınlatır mısın :) :)

ben üstüme alındım ama :)

bizim 8 yıl süren bir ilişimiz olmuştu. farklı illerde yaşıyorduk arada mesafe olunca da zor oluyor tabi.
ama o kadar çok ortak noktamız vardı ki önceleri mesafeyi umursamadık . benim üni bitipte iş hayatına atılınca iyice koptuk.
mesafeyi bahane eder oldu. sonra ayrıldık. arkadaş olarak devam etmek istedi. çünkü ihtiyacı olduğu her an ben onun yanındaydım. bi süre hiç konuşmaz sonra tekrar gelirdi . (ben nasıl buna hiç sesimi çıkarmazdım onu anlamıyorum cidden çok kızıyorum kendime)

o son ayrılık sonrasında ümidi kesmiştim artık. bir süre sonra başka biriyle görüşmeye başladım.(eski ilişkimden haberi vardı)
ve bir ilişkim olduğunu ona söyledim. inanmadı tabi blöf yaptığımı sandı. 2 yıl boyunca arada mesaj attı.
o dönemde de kimse olmamış hayatında. zaten birine tamamen bağlı kalabilecek biri değil.
ve nikah günü nasıl öğrenmiş kim söylemiş bilmiyorum. nikahıma gelmiş. ortak arkadaşım farkedip yanına gitmiş.
ben inanmadım bu kadar ciddi olduğuna falan diyormuş. ne bekliyodu bilmiyorum tabi :)
geçenlerde annemi aramış naptığımı falan sormuş. annem de pek severdi onu arama falan da diyemiyor :S

Evet evet sana sordum.. Erkek kafasını anlamaya çalışıyorum da.. Enteresan gerçekten, ne sanıyormuş acaba? ohh iyi olmuş ona bence.. Şöyle bağıra bağıra evet dediysen daha da iyi olmuş..!

temkinli yaklaşmıyorum, tepki vermek zorunda kalıyorum.. Beni sevmediğini söyleyen bir adamda hiçbir beklentim olamaz zaten.. diyebilirdin mesela.. Resmen beklentide olup olmadığını ölçmeye çalışmış. Çok enteresan ben senin yerinde olsam şuan duramaz ona sinirimden bir mesaj çekerdim. Gıcık oldum konuşma tarzına erkek arkadaşının canım.. Bence sinirlendiğini ve ona eskisi gibi değer vermediğini bilmesi lazım.. Çok emin kendinden..

Canım sevgi konularına hiç girmek istemedim ayrılığıyla ilgili hesap sormak gibi olurdu. Yani ben rest çektiğimi zannediyorum ama :) burada anlattığım gibi tek düze olmadı bi 10 dk konuştuk ben sert konuştum o da konuşmayı bitirmeme izin vermedi. Nerden anladın emin olduğunu? Hiçbi şey yazmayı düşünmüyorum artık ne aramak ne mesaj. O ne yapar bunu da cidden bilmiyorum yoklamak için mesaj attığını düşünüyorum artık pişmanlık falan yok gibi.

Canım allah aşkına nasıl emin olmasın her aradığında ulaşıyor sana , görüşmeye gidiyorsun, mesajlarına cevap veriyorsun.. Rest çekmek için 15 dk konuşulmaz sen resmen beklentide olduğunu belli etmişsin bak demişsin demiyorum.. Belli etmişsin.. o aramadan sonra ne desen fark etmezdi zaten o seni her türlü arayacaktı o zaman rest çekecektin cuk olacaktı. Neyse dur o sana yazacak tekrar. :) :)

Canım allah aşkına nasıl emin olmasın her aradığında ulaşıyor sana , görüşmeye gidiyorsun, mesajlarına cevap veriyorsun.. Rest çekmek için 15 dk konuşulmaz sen resmen beklentide olduğunu belli etmişsin bak demişsin demiyorum.. Belli etmişsin.. o aramadan sonra ne desen fark etmezdi zaten o seni her türlü arayacaktı o zaman rest çekecektin cuk olacaktı. Neyse dur o sana yazacak tekrar. :) :)

Allah Allah tüh yanlış hamle yapmışım :KK70: Aynen her aradığında ulaşıyor ayıp olur gibi geliyor hiç cevap vermemek. O beni aynen arayacaktı ama hep gözüm telefondaydı yay gibi gergindim bekledikçe yıprandım bekleyemedim arayıp sorayım açık açık dedim iyi tarafı şimdi mesaj falan beklemiyorum :) atmazsa atmasın diyorum. Yoklamış sadece değil mi beni geri dönmek istiyor mu sence? Şimdi cevap atma mı diyorsun mesaj atınca o da çok tuhaf olmaz mı? Zaten telefonda sordum derdin ne diye konuşmaya gerek var mı diye bi daha mesaj atınca yine rest çekmek iyi bi fikir mi?

Zaten bunu sorduğun için sana tekrar ulaşması zaman alacak diyorum.. Bak canım pişman olmuş olsa bile seni yeterince elinin altında gördüğü için dile getirmemiştir. önemli olan onu tetiklemen, biraz gaza getirsen belki dökülecek ama bunu ancak ve ancak ona ters psikolojiyle yapabilirsin o bi hooop noldu ya desin.. bunu dedirtmen lazımdı..

Zaten bunu sorduğun için sana tekrar ulaşması zaman alacak diyorum.. Bak canım pişman olmuş olsa bile seni yeterince elinin altında gördüğü için dile getirmemiştir. önemli olan onu tetiklemen, biraz gaza getirsen belki dökülecek ama bunu ancak ve ancak ona ters psikolojiyle yapabilirsin o bi hooop noldu ya desin.. bunu dedirtmen lazımdı..

Anladım galiba canım. Çok mu geç kaldım toparlamak için ne yapayım mesaj atarsa ya da görüşelim derse

canım tek seçenek şu ama riski göze alman lazım; Mesaj attığında .. ''Beni sevmeyen bir adamla tekrar görüştüğüm için yeterince utanıyorum zaten lütfen beni daha fazla utandırma.. Arkadaş kalmamız söz konusu olmadığına göre konuşmaya gerek yok.. '' yazıp yollayacaksın veee karşına çıkana kadar yani onu kapına getirtene kadar hiçbir şekilde cevap vermeyeceksin ya da ararsa açmayacaksın ortak birilerine aratırsa da açma.. Bu kadar net.. Akla kara belli olur o zaman

canım tek seçenek şu ama riski göze alman lazım; Mesaj attığında .. ''Beni sevmeyen bir adamla tekrar görüştüğüm için yeterince utanıyorum zaten lütfen beni daha fazla utandırma.. Arkadaş kalmamız söz konusu olmadığına göre konuşmaya gerek yok.. '' yazıp yollayacaksın veee karşına çıkana kadar yani onu kapına getirtene kadar hiçbir şekilde cevap vermeyeceksin ya da ararsa açmayacaksın ortak birilerine aratırsa da açma.. Bu kadar net.. Akla kara belli olur o zaman

Rest çek diyorsun yani. Elinin altında olmadığımı soğuk cevaplayarak aramasını açmayarak görüşmek isterse yokuşa sürerek belli etsem olmaz mı peki white yeterli olmaz mı?

maalesef canımm maalesef.. Seni terkeden birini ancak tek bir yolla pişman edebilrisin.. sıradan bi kavgada ok ama burda ayrılık söz konusu :KK43:

X