arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

önce ilgisizlik yüzünden ayrıldık sanıyordum ama değilmiş
ayrıldıktan 2 ay sonra aradı olmuyor etmiyor seni seviyorum diye
sonra bir gece aradım geç saatte teli meşgul
dedim kiminle konuşuyorsun
eski kız arkadaşım sürekli arıyor dedi
numarasını ver dedim
olmaz falan dedi
ya şimdi numarayı verirsin yada bu telefonu son kapatışım olur dedim
numarayı verdi aradım
ben sofia yalçının kız arkadşaıyım dedim
kız şaka mı bu dedi
rahatsız ediyormuşsuuz bir ilişkisi olduğuna inanmıyor muşsun dedim
saçmalama biz 2 yıldır çıkıyoruz dedi
bizde 2 buçuk yıldır çıkıyorduk
sonra kızla ona bir güzel ağzının payını verdik ikimizde ayrıldık
ihanet yani

hngi yüzle dnmüş ya ne kadar rahatlar

evet ben olsam bir daha bir yerde karşılaşmaktan bile utanırım
ve ısrarla arıyor en sonunda babam konuşmak zorunda kalıyor
haa birde en başta
annemler şuan yanımda en kısa zamanda gelmek istiyoruz
yüzsüzlüğe bak ya

evet ben olsam bir daha bir yerde karşılaşmaktan bile utanırım
ve ısrarla arıyor en sonunda babam konuşmak zorunda kalıyor
haa birde en başta
annemler şuan yanımda en kısa zamanda gelmek istiyoruz
yüzsüzlüğe bak ya

başta adam gibi dursalar üzmeseler bizide aslında pişman olmasıda geçirmyck blyrm

tam 3 ay olmdı o civarda

e daha yeniymiş yahu
erkek bu döner elbet
ama senin umudu kesip unutmaya başladığın zamanda döner
sen etrafa bakarken döner ki kafan karışsın şaşırasın
yaşadığın kötü şeyleri unutmuş olasın
gideni beklememek lazım
amaaan erkek mi yok canım boşversene :63:

e daha yeniymiş yahu
erkek bu döner elbet
gideni beklememek lazım

bende böyle diyebilcem ama şuan bitmediği için diyemiyorum blkde :)

yok erkeklerin idrakı biraz geç oluyor
yapıyor ediyor sonra daha iyisini bulamayınca dönüyor
nedense birden çok sevdiğini anlıyor
çok ilginçler çokkk

e daha yeniymiş yahu
erkek bu döner elbet
gideni beklememek lazım

evettt canımm çok haklısınnn 4 ay sonra döndüü unutttuğumu sandı yaptılarını ki hiç bişi olmamış gibi davrandı..:SSSSSSSSS

yok erkeklerin idrakı biraz geç oluyor
yapıyor ediyor sonra daha iyisini bulamayınca dönüyor
nedense birden çok sevdiğini anlıyor
çok ilginçler çokkk

gerçekten öylelerr canımm insan söyleyecek söz bulamıyoo bazennn..:S..benn kullanmaa klavuzu istiyorumm yaaaa..:)))))))

bende böyle diyebilcem ama şuan bitmediği için diyemiyorum blkde :)

biter elbet neler bitmiyor ki
böyle şeyleri kafama takar gibi olduğumda kitaplara gömülüyorum düşünmemek için :KK1:
ya da mutfakta vakit geçiriyorum kurabiye kek pasta börek vs vs vs

evettt canımm çok haklısınnn 4 ay sonra döndüü unutttuğumu sandı yaptılarını ki hiç bişi olmamış gibi davrandı..:SSSSSSSSS

kadınlar unutur unutmaz değil...
ama neyi unuttuklarını asla unutmazlaaar
kusura bakmasın erkekler :63:

biter elbet neler bitmiyor ki
böyle şeyleri kafama takar gibi olduğumda kitaplara gömülüyorum düşünmemek için :KK1:
ya da mutfakta vakit geçiriyorum kurabiye kek pasta börek vs vs vs

kadınlar unutur unutmaz değil...
ama neyi unuttuklarını asla unutmazlaaar
kusura bakmasın erkekler :63:

aynenn bacımmmmm:KK19::KK19:

geldi msn e şapşal
içiyomuş
zıkkım iç dedim
bu dünya ayık çekilmez ki dedi
o niye dedim
sen yoksun ya dedi
alkol tedavisi görüyo musun dedim
haydaa o nerden çıktı dedi
2 senedir yokum be adam ne saçmalıyosun sen dedim :KK60:

Benimki işleri baya karıştırdı. Her gün arıyo telefonda ağlıyor açık açık "seni seviyorum" diyor :S Ona karşı en küçük bi aşk hissetmiyorum en sonunda söyledim daha da üzüldü. Hala çabalıyo barışmak için. Arkadaş olarak görüşelim diyorum kabul etmiyor. Tekrar deneyelim diyip duruyor.Onu oyalamak da istemiyorum ama arkadaş kalmak istiyorum. O da bunu kabul etmiyor ya beraber olalım ya da hayatından cıkayım diyor. Ne yapacagımı sasırdım. Onunla gecirdigim günler güzeldi evet ama şu an çimde ask yokken onunda sadece zaman gecirmiş olmak istemiyorum.Aklımda başkası var. Kendimi çok kötü hissediyorum hoşlandıgım cocugu aldatıyormuşum gibi geliyor =(

Benimki işleri baya karıştırdı. Her gün arıyo telefonda ağlıyor açık açık "seni seviyorum" diyor :S Ona karşı en küçük bi aşk hissetmiyorum en sonunda söyledim daha da üzüldü. Hala çabalıyo barışmak için. Arkadaş olarak görüşelim diyorum kabul etmiyor. Tekrar deneyelim diyip duruyor.Onu oyalamak da istemiyorum ama arkadaş kalmak istiyorum. O da bunu kabul etmiyor ya beraber olalım ya da hayatından cıkayım diyor. Ne yapacagımı sasırdım. Onunla gecirdigim günler güzeldi evet ama şu an çimde ask yokken onunda sadece zaman gecirmiş olmak istemiyorum.Aklımda başkası var. Kendimi çok kötü hissediyorum hoşlandıgım cocugu aldatıyormuşum gibi geliyor =(

Rapunzel seni tebrik ediyorum canım. Keşke bir gün bunları ben de yaşasam, en azından içim soğumuş olur. Tek isteğim aynen senin eski erkek arkadaşın gibi beni araması ağlaması ve benim ona "seni sevmiyorum" diyebilmem. Bu olursa gözüm açık gitmeyeceğim şu hayattan :KK1: Allah aşkına bunu nasıl başardın, olanları az çok biliyorum, nasıl birdenbire bu aşamaya geldi anlatır mısın?

Hoşlandığın kişiyi aldatıyormuş gibi de hissetme asla, güzel güzel yeni ilişkine bak sen, eskisiyle şu an bir şey yaşamıyorsun ki aldatmış olasın. Benim de hoşlandığım, görüştüğüm kişiler oluyor ama şu an eskisi gelse tek isteğim onun pişmanlığını görüp gururumu geri kazanmak onun dışında yeni ilişkime tam gaz devam ederim, eskisiyle de bir daha görüşmem bile. Sadece o intikam anı gelsin istiyorum :KK1: Sen de eski sevgilin kendisi olmayacak bir şey için çabalıyor ve sen karşılık vermiyorsun diye neden kendini hoşlandığın kişiye karşı suçlu hissedesin ki, için rahat olsun bence. Bir de cidden şu süründürme işinin sırrını bana da öğret :KK1:

Rapunzel seni tebrik ediyorum canım. Keşke bir gün bunları ben de yaşasam, en azından içim soğumuş olur. Tek isteğim aynen senin eski erkek arkadaşın gibi beni araması ağlaması ve benim ona "seni sevmiyorum" diyebilmem. Bu olursa gözüm açık gitmeyeceğim şu hayattan :KK1: Allah aşkına bunu nasıl başardın, olanları az çok biliyorum, nasıl birdenbire bu aşamaya geldi anlatır mısın?

Hoşlandığın kişiyi aldatıyormuş gibi de hissetme asla, güzel güzel yeni ilişkine bak sen, eskisiyle şu an bir şey yaşamıyorsun ki aldatmış olasın. Benim de hoşlandığım, görüştüğüm kişiler oluyor ama şu an eskisi gelse tek isteğim onun pişmanlığını görüp gururumu geri kazanmak onun dışında yeni ilişkime tam gaz devam ederim, eskisiyle de bir daha görüşmem bile. Sadece o intikam anı gelsin istiyorum :KK1: Sen de eski sevgilin kendisi olmayacak bir şey için çabalıyor ve sen karşılık vermiyorsun diye neden kendini hoşlandığın kişiye karşı suçlu hissedesin ki, için rahat olsun bence. Bir de cidden şu süründürme işinin sırrını bana da öğret :KK1:
bunu bende çok istiyorum yaa:KK43:(

X