arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Bir de benim onun peşinde koşma sürecim, tekrar adım atma dönemim kafamda diğer çocuğu bitirmemle oldu. Eskiden çok aşıktım ona ama şimdi umrumda bile değil. Ne kadar tuhaftır ki şimdi umrumda olan benim geçmişte bıraktığım kişi oldu. :97:

iste bu sundan oluyor.. sen degerini anladin zaman gectikce.. onun nekadar kiymetli oldugunu sana deger verdigini anladin..

Sana bisey diyimmi.. benimkisi kabaydi aslinda.. yeri gelince cok ilgi gösterirdi ama bi tartismada hep üste cikardi.. ve bana demedigini birakmazdi.. en kücügünü söyleiyim.. defol git lanet falan :KK43:(( ve ben cok kinardim onu hep söylerdim konusma böyle diye ama dinlemezdi.. iliskimiz ilk senelerindede bana cok cektirdi.. kiz arkadslarimla görüstürmedi vs...

ve benim ondan sogutucak 2 sey yapti.. ayip burada söyleyemem :)) ve suan o aklima gelince gicik olyuorum ona ..yani benim ona dönmem imkansiz..

bu arada bana acilan ama sonra konsmayani silmistim ya geri ekledim kabul ettii :))))) yuppiiiii mutluyum bennn bilmiyrmmm bosluktamiyim diye ona cok isindim bennnn

Bir tartışma esnasında sana lanet diyen insanla hemen yollarını ayırman lazımdı aslında ama aşk işte. Anlamaya çalışıyorum. Böyle adama dönme zaten. Kabul etme gelse de. Hayırlı olmayacağının da bilincindesin. Ben de vaktinde çok kötü davranmış olsam da ona, sonra düzelttim kendimi ve baya dil döktüm. O yüzden yine görüşebiliyoruz. Umarım seni çok mutlu edecek biri girer hayatına canım. :KK16:

:KK53::KK53::KK53: Yahu klavyeyi başka biri mi aldı eline. ??
Az önceki kız nereye gitti? Ne bu hala döner mi diye ağlayıp sızlanmalar?
Aaaaa bak olmadı buuu ama... :KK19::KK19:
Zamanı gelince anlarsın. Şimdi kimse bir cevap veremez sana döner mi dönmez mi diye.

:)))))) Bı an oyle oluyorum . bı an boylee. yınedee ben onsuz yasamaya alısıcam :)) donerse keyfıme kalmıs:KK70:

bısey dıcem canlarım mesela bu erkeklerın neden sonra akılları baslarına gelıyomuş kı? neden o an anlamıyolarkı bızı.. bıde bısey dıcem benım erkek arkadasım benım semtımde oturan kankasında kalırdı. benı gorur bulusurduk oyle donerdı evıne. bıgecede arkadasna kalırdı. benı gormeden gıtmezdı. bulstgmz yerı oturdugumz masayı falan gorunce pısman olurmu ? bendende ses soluk yok tabı.. çok ıstıyorum bana pısman olmasını.. acı çekmesını.. en kucuk seyı kafaya takan bı tıptı..

Bir tartışma esnasında sana lanet diyen insanla hemen yollarını ayırman lazımdı aslında ama aşk işte. Anlamaya çalışıyorum. Böyle adama dönme zaten. Kabul etme gelse de. Hayırlı olmayacağının da bilincindesin. Ben de vaktinde çok kötü davranmış olsam da ona, sonra düzelttim kendimi ve baya dil döktüm. O yüzden yine görüşebiliyoruz. Umarım seni çok mutlu edecek biri girer hayatına canım. :KK16:

Allahimsöylediklerini ve düsündüklerimi kabul eder insallh...Canim hic sevmiyordum o laflarini söylüyordum söyleme diye ama yinede yapiyordu.. Yeni sevgilisine öyle yapinca napicak bakalim..Herkes benim gibi sineye cekmez..Ama Allahima sükrediyorm ben kurtulmusum..Hayatimi kurtarmisim ondan..bana okadar sey vadeden insana bakin.. birde nasil güveniyordum ona..

bısey dıcem canlarım mesela bu erkeklerın neden sonra akılları baslarına gelıyomuş kı? neden o an anlamıyolarkı bızı.. bıde bısey dıcem benım erkek arkadasım benım semtımde oturan kankasında kalırdı. benı gorur bulusurduk oyle donerdı evıne. bıgecede arkadasna kalırdı. benı gormeden gıtmezdı. bulstgmz yerı oturdugumz masayı falan gorunce pısman olurmu ? bendende ses soluk yok tabı.. çok ıstıyorum bana pısman olmasını.. acı çekmesını.. en kucuk seyı kafaya takan bı tıptı..

herseyi takan tipse senin ona karsi bi hatan olmus olabilirmi ? belki oyüzden sana öyle davranmistir..

Kızlar sızce benımkı donermı .. ? 1 ay oldu hıç aramıyor bende aramıyorum.. bı anda yalnız kalmak ıstıyorum dıye bıtırdı.. bende ağır laflar ettım.. ıstemıyorum artık gıbı seyler dedı.. ağır laflar ettım 1 hafta sonra ozur dıledm. affedıyorum ama samımı olmam artık senınle dedı.. bende ıyı o zaman bıdahaa rahatsız etmem falan dedım. bıttı gıttı.. o gunden berı konusmuyoruz. onun arkadası bızım semtte oturuyo. arkadasında kalırdı gece benıde gorur oyle donerdı.. ama artık goremıcem .. oda benı goremıcek.. sızce donermı :KK43:

Benim de buna benzer bir şey başıma gelmişti. Sıkıldım falan demişti. Ama ben onun döneceğine hep inanmıştım. Aradan 10-11 ay geçtikten sonra pişman olup özür dilemişti. Hem de her şey benim hayal ettiğim gibi gelişmişti. Çok şaşırmıştım. Hakkında hayırlısı neyse o olsun hiçbir şey için kendinizi çok üzmeyin. Mutlu olmaya çalıştıkça mutluluğu yakalarız ancak. :KK34:

kızlar inşallah beklediklerimiz döner..biz de kurtuluruz bu azaptan..

burdan müjdeli haberleri veririz birbirimize sırasıyla inşallah:KK74:

5 ay sonra döndü eski erkek arkadaşım.
ayrıldığımızda çok üzülmüştüm,ağlamıştım :) ama bana döndüğünde hiç bişey hissetmiodum artık.

bende istiyorum bi şey hissetmemek :KK14: o kadar inişli çıkışlı ki.. bi dönüyo bi gidiyo.. her geldiğinde kabul ediyorum sonra bi bakıyorum yok. mesajlar atıyorum cevap yok. :KK43:

İnşallahhh benimkide donerdeee ıyı bı haddını bıldırırım. bı donsun ılk kelımem " bu ne curret yahu" demek olacak:KK70:

Merhaba,
Oldu evet.Ama hiç arkadaş bile kalmaya değmez.İçinden kurt çıkan elmayı yemeye devam edemezsin.Benim gibi yap,yol ver gitsin:)Kazanan sen olursun.
Sevgiler:KK3:

peki sen o cocukla nekadar süre beraber oldun ki seni birakti??? cok merak ediyorm... yani uzun sürdümü yoksa kisa mi sürdü?

hikayeni anlatsana merakla bekliyorum :))

benimki beni aldatti oyüzden dönermi bilememm.. bu durumda en umutsuz suan benmi olmaliyim bilemiyorum..

asıl en umutsuz benım.. baglanamadım sanırım , ıstemıyorum , sevıyomuyum sevmıyomuyum bılmıyorum dıyerek gıttı... tobe tobe:KK70:

hikayeni anlatsana merakla bekliyorum :))

benimki beni aldatti oyüzden dönermi bilememm.. bu durumda en umutsuz suan benmi olmaliyim bilemiyorum..

sevgim bitti dedi,beni sıkıyorsun dedi ,yüzünü görmek istemiyorum dedi,bidaha seninle İMKANSIZ dedi :) o kadar berbat bir 3 ay yaşadım ki anlatamam .onu kaç dakika unuttuğumu hesaplıyordum.facebook dan msn den sildim mesaj atmadım karşısına hiç çıkmadım .ben adımı bile duymaz sanıyordum ama duyuyormuş.size haksızlık yaptıysa mutlaka geri döner.kendide dedi bana tek kalınca aklıma geliyordun hep içim acıyordu falan.sorun şu ama gerçekten sevdi mi? bi ara.psikologdan yardım aldım hala dahada görüşüyorum kendisiyle herkes döner diye bişey yokmuş olayın gidişine bağlıymış.ama nebiliyim o bile döndüyse o kadar laf edip ki çok gururludur.siz emin olun kendinizden sevdiniz ama o haketmedi diye takmamak çok zor ama yapmak zorunda kalıyor insan bırakın dursun biyerde hayat devam ediyor o gelirsede süpriz olsun size

sevgim bitti dedi,beni sıkıyorsun dedi ,yüzünü görmek istemiyorum dedi,bidaha seninle İMKANSIZ dedi :) o kadar berbat bir 3 ay yaşadım ki anlatamam .onu kaç dakika unuttuğumu hesaplıyordum.facebook dan msn den sildim mesaj atmadım karşısına hiç çıkmadım .ben adımı bile duymaz sanıyordum ama duyuyormuş.size haksızlık yaptıysa mutlaka geri döner.kendide dedi bana tek kalınca aklıma geliyordun hep içim acıyordu falan.sorun şu ama gerçekten sevdi mi? bi ara.psikologdan yardım aldım hala dahada görüşüyorum kendisiyle herkes döner diye bişey yokmuş olayın gidişine bağlıymış.ama nebiliyim o bile döndüyse o kadar laf edip ki çok gururludur.siz emin olun kendinizden sevdiniz ama o haketmedi diye takmamak çok zor ama yapmak zorunda kalıyor insan bırakın dursun biyerde hayat devam ediyor o gelirsede süpriz olsun size

Benımkıde benım bı hatam yokken bıtırdı.. suan kımseyle olmaz olmuyo dıyerek.. ağır laflar ettım sonra ozur dıledım ama. sence donermı

X