arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Geçen gün şöyle bir söz gördüm:

"Her katil merak eder vurduğunun ölüp ölmediğini, o yüzden yıllar sonra gelen 'Nasılsın?'a aldanmayın."

:)

ahahah evet canim öyle olucak.. ama ben daha cok güclendim daha farkli bakiyorum hayata.. bu söylediklerimde ciddiyim.. tabi arada bir degisiyor ruh halim..ama suanda böyle düsünüyorum...

yasicam anasini satiyim hayatimi yasicam..ister gelsin ister gelmesin.. bigün biyerde beni cok mutlu görünce icindeki his yeter ona

bende rahatsız etme benı cıcım dıcem:KK70: kayboll yallahhhh naşşnaşş yol al. demeyıde eklıcem:KK70: ay bacım donermıkı acaba

canim döner bence seninkisi.. bence hic takma..gelince hala seviyosan cifte mutlulugunuda yasarsin.. etrafindakilere bak, ben öyle yapicam cünkü.. o gelene kadar yok faceni kapat yok sunu kapat yok bunu kapat yapmicam..sildim onu defterden ve bitmistir..senin öyle denecek bi durumun yok sanirim ve bence seninki dönücekkkk...oyüzden salla ve keyfini cikar hayatinin

canim döner bence seninkisi.. bence hic takma..gelince hala seviyosan cifte mutlulugunuda yasarsin.. etrafindakilere bak, ben öyle yapicam cünkü.. o gelene kadar yok faceni kapat yok sunu kapat yok bunu kapat yapmicam..sildim onu defterden ve bitmistir..senin öyle denecek bi durumun yok sanirim ve bence seninki dönücekkkk...oyüzden salla ve keyfini cikar hayatinin

banada donucekk gbıı gelıyoo.. Insallah. haftayada dogumgunu kutlamasam dıyorum. ama mantıgım dıyo bunu.

dogum gununu unutmayacagımı bılır :KK70: hatta ne alıyım sana dogum gununde demıstım . unutmadınmı sen demıstı yoo hayır demıstım. supersın demsti. kutlamasam nolur pekı ?

kutlamazsan senin eksikligini hisseder, eger kutlarsan zaten hep yanimda..hep dönecek bi kapim var diye düsünür bence..

Yaklaşık 18 ay süren eski ilişkimde sürekli ayrılıp barışıyoduk erkek arkadaşımla ve en sonunda tamamen bitti ilişkimiz ve ayrılan taraf oydu.. ilişkinin ardından ben onun aslında benimle olan ilişkisi süresince başka bir kıza aşık olduğunu öğrendim ve öğrendiğim anda hayatıma hiç girmemiş gibi kabul ettim. Bir süre kendime zaman tanıdım ilişkimin yükünü üzerimden atmak için ve zaman geçtikten sonra biri girdi hayatıma.. Bu arada eski erkek arkadaşımla aynı fakültedeyiz ve neredeyse çoğu arkadaşımız aynı, bu yüzden de facebookta olan gelişmelerden haberi bir şekilde oluyormuş. Ve erkek arkadaşım hayatımdayken saçma sapan bir mesaj attı bana umarım seni mutlu eder diye.. Bazen eski sevgililer bu kadar yüzsüz olabiliyorlar yani, her şekilde geri dönüyorlar çünkü zamanında onları sebepsiz, amaçsız seven birinin olduğunu biliyorlar ayrıldıklarında da ya da ilişki bitse bile amaan geri döndüğümde ne de olsa kabul eder beni diye düşünüyorlar bilmiyorum...

Yaklaşık 18 ay süren eski ilişkimde sürekli ayrılıp barışıyoduk erkek arkadaşımla ve en sonunda tamamen bitti ilişkimiz ve ayrılan taraf oydu.. ilişkinin ardından ben onun aslında benimle olan ilişkisi süresince başka bir kıza aşık olduğunu öğrendim ve öğrendiğim anda hayatıma hiç girmemiş gibi kabul ettim. Bir süre kendime zaman tanıdım ilişkimin yükünü üzerimden atmak için ve zaman geçtikten sonra biri girdi hayatıma.. Bu arada eski erkek arkadaşımla aynı fakültedeyiz ve neredeyse çoğu arkadaşımız aynı, bu yüzden de facebookta olan gelişmelerden haberi bir şekilde oluyormuş. Ve erkek arkadaşım hayatımdayken saçma sapan bir mesaj attı bana umarım seni mutlu eder diye.. Bazen eski sevgililer bu kadar yüzsüz olabiliyorlar yani, her şekilde geri dönüyorlar çünkü zamanında onları sebepsiz, amaçsız seven birinin olduğunu biliyorlar ayrıldıklarında da ya da ilişki bitse bile amaan geri döndüğümde ne de olsa kabul eder beni diye düşünüyorlar bilmiyorum...

off ne bicim bisey yasamissin :KK43:(( hemde seninle olan bi iliskisi varken baskasina asiksa.. cok tuhaf ama seni okadar süre neden bekletti anlayamadim bence aranizda secim yapamamis canim..

bencede biraz kendilerine cok güveniyrlar.. birde iliskinin boyutuna bagli, eger karsi taraf cok ilgiliyse ve onu hersekilde kabul ettiyse, gitsemde beni kabul edebilir die düsünebiliyorlar..

peki senin hala aklindami o? yani geri istese seni kabul edermisin ? ayrildiktan nekadar süre sonra sana msj atti ? ve facede paylasiyormu iliskisini ve fotograflarini o kizla benimki gibi :KK43:

Son düzenleme:
off ne bicim bisey yasamissin :KK43:(( hemde seninle olan bi iliskisi varken baskasina asiksa.. cok tuhaf ama seni okadar süre neden bekletti anlayamadim bence aranizda secim yapamamis canim..

bencede biraz kendilerine cok güveniyrlar.. birde iliskinin boyutuna bagli, eger karsi taraf cok ilgiliyse ve onu hersekilde kabul ettiyse, gitsemde beni kabul edebilir die düsünebiliyorlar..

peki senin hala aklindami o? yani geri istese seni kabul edermisin ? ayrildiktan nekadar süre sonra sana msj atti ? ve facede paylasiyormu iliskisini ve fotograflarini o kizla benimki gibi :KK43:

Sevdiği kız 6 yıl önce konuştuğu bir kızmış ama ben daha önce adını hiç duymamıştım ta ki geçen yaz ayrılıncaya kadar. Geçen yaz ağustos ayında facebookta bulmuş kızı ve yeniden konuşmuşlar sanırım o andan itibaren yeniden bişeyler canlandı içinde.. Ama en son kıza aşkını ilan ederken kızın hiç umurunda olmadı, çocuk gibi kızın annesini falan da bulup mesaj atmış teyzecim ben kızınızı seviyorum ama o bana inanmıyor, ne olur yardım edin diye.. Gayet komik şeyler yani..
Evet zamanında çok sevdim, hatta ilk 1-2 gün hala geri dönsün diye ben de bekliyordum ama kıza attığı mesajları gördükten sonra inan hiç kalmadı ona dair hislerim.. Çünkü kızı tavlamak ya da kendini inandırmak için söylediği söz çok acıydı.. "Ben onun hayatında sevdiğimden durmadım, onun baba sıfatında birine ihtiyacı vardı ve ben de onu sağlamak istedim, hepsi bu.." Başımdan aşağıya kaynar sular döküldü bu mesajı okuyunca ama teşekkür de ettim açıkçası, nasıl bir insan olduğunu görebilmem için gerekliymiş.. şu anda geri gelse yüzüne bile bakmam, kaldı ki denedi bunu. Ben aslında seni sevdim hep falan filan klasik yalanlar. ama şu anda hayatımda sevdiğim biri zaten var.. Yaşadıklarımın bana bıraktığı tek acı şey de, güvenilmeyecek hiçbir şey yapmamasına rağmen hayatımda olan kişiye de güvensiz olmam. Çok fazla agresifim ona karşı ve bu da hem benim hem de onun canını yakıyor... O yüzden diyebileceğim tek şey; bir ilişki eğer bitiyorsa ne kadar seversen sev, her barışma ilişkiden de senden de çok şey alıp götürüyor.. Zamanı geldiğinde öyle çok güvensizleşiyorsun ki etrafındaki insanlara karşı... şimdiki aklım olsa ilk bittiği an biterdi, yalvarışlarına, sözlerine asla ama asla inanmazdım...

Sevdiği kız 6 yıl önce konuştuğu bir kızmış ama ben daha önce adını hiç duymamıştım ta ki geçen yaz ayrılıncaya kadar. Geçen yaz ağustos ayında facebookta bulmuş kızı ve yeniden konuşmuşlar sanırım o andan itibaren yeniden bişeyler canlandı içinde.. Ama en son kıza aşkını ilan ederken kızın hiç umurunda olmadı, çocuk gibi kızın annesini falan da bulup mesaj atmış teyzecim ben kızınızı seviyorum ama o bana inanmıyor, ne olur yardım edin diye.. Gayet komik şeyler yani..
Evet zamanında çok sevdim, hatta ilk 1-2 gün hala geri dönsün diye ben de bekliyordum ama kıza attığı mesajları gördükten sonra inan hiç kalmadı ona dair hislerim.. Çünkü kızı tavlamak ya da kendini inandırmak için söylediği söz çok acıydı.. "Ben onun hayatında sevdiğimden durmadım, onun baba sıfatında birine ihtiyacı vardı ve ben de onu sağlamak istedim, hepsi bu.." Başımdan aşağıya kaynar sular döküldü bu mesajı okuyunca ama teşekkür de ettim açıkçası, nasıl bir insan olduğunu görebilmem için gerekliymiş.. şu anda geri gelse yüzüne bile bakmam, kaldı ki denedi bunu. Ben aslında seni sevdim hep falan filan klasik yalanlar. ama şu anda hayatımda sevdiğim biri zaten var.. Yaşadıklarımın bana bıraktığı tek acı şey de, güvenilmeyecek hiçbir şey yapmamasına rağmen hayatımda olan kişiye de güvensiz olmam. Çok fazla agresifim ona karşı ve bu da hem benim hem de onun canını yakıyor... O yüzden diyebileceğim tek şey; bir ilişki eğer bitiyorsa ne kadar seversen sev, her barışma ilişkiden de senden de çok şey alıp götürüyor.. Zamanı geldiğinde öyle çok güvensizleşiyorsun ki etrafındaki insanlara karşı... şimdiki aklım olsa ilk bittiği an biterdi, yalvarışlarına, sözlerine asla ama asla inanmazdım...

canim ya bizim durumumuz hemen hemen ayni biliyomusun..bende kimseye güvenemem gibi geliyor..artik insanlar ikiyüzlü geliyor bana..ve hc toparlayamicam bu ihaneti hic unutmicam hep icimde kalicak diye korkuoyrum..bende sevinyrm kurtulduguma ama hic bunlari görmemeyi yeglerdim..onun kokusuna onun beni sevisine bana askim demesine ihtiyacim var ama o baska birisiyle ve hic cekinmeden resimlerini koyuyor facesine..ama seninki ne güzel dönmüs icin sogumadimi azda olsa ?

ben ona cok güvendim neden biliyomusun? cünkü bende babasiz büyüdüm ve nekadar zor oldugunu ona anlatirim oda bilir benim nasil bi hayat yasadigimi nekadar hassas ve duygusal oldugumu cok iyi bilir... en kücük seye agladigimi bilir..ama yinede bana bukadar acilar cektiriyor biliyomusun?? bu nasil bir insanliktir bu nasil bir vicdansizliktir?

seninki nezaman bir süre sonra geri döndü?? benimkide iste benden ayrildi sevgim bitti diye...ki aramizda hicbir sorun yoktu..ailesinede anlasamadik demis.. ama bana sevgim bitti dedi.. ayrildiktan bir bucuk ay sora ögrendimki baskasiyla beraber..mail adresine girdim kiz resim yollamis 2 tane..ve ogün cildirdim..aradim bunu bagirdim cagirdim...bana demezmi naparsan yap ilglendirmiyorsun beni arama birdaha konusmak istemiyorum...sen varken olmadi senden sonra oldu diyor..ve sonrada bana ne diyorbiliyomusun? sende bos durmamissin baskasiyla görüsüyosun biliyorum arkadsin anlatti fln..artik buraya gelincede görüsürsün falan dedi..bende tam anlaticam ya tamam sus anlatma naparsan yap diyor...biliyorum onunda ici aciyor ve benden intikam almaya calisiyor ondan böle yapiyor.. yada ben böle düsünmek istiyorum :KK43:((((((

abisiyle konustum.. bi resim bile birakmadim ona ait ve laptopunu bilekirdim falan dedim.. o artik dünyadaki son erkek olsa onla olmam fln dedim..ona söylemismidir bilmiom ama..konustugumuzun ertesi günü kizla olan resmini profiline koydu!! budami tesadüf :S:S kfayi yicem ne düsündügünü bilmek istioyrm naptigini bilmek istioyruM:S belkide oda benden nefret ediyor o sacma düsünceli beyniyle ne düsünüorsa artik benden intikam aliyorsa?? asil benim ondan intikam almam lazimken o benden intikam aliyor sacmaliga bencillige bakarmisin :KK43: tek istedigim geri dönmesi

canim ya bizim durumumuz hemen hemen ayni biliyomusun..bende kimseye güvenemem gibi geliyor..artik insanlar ikiyüzlü geliyor bana..ve hc toparlayamicam bu ihaneti hic unutmicam hep icimde kalicak diye korkuoyrum..bende sevinyrm kurtulduguma ama hic bunlari görmemeyi yeglerdim..onun kokusuna onun beni sevisine bana askim demesine ihtiyacim var ama o baska birisiyle ve hic cekinmeden resimlerini koyuyor facesine..ama seninki ne güzel dönmüs icin sogumadimi azda olsa ?

ben ona cok güvendim neden biliyomusun? cünkü bende babasiz büyüdüm ve nekadar zor oldugunu ona anlatirim oda bilir benim nasil bi hayat yasadigimi nekadar hassas ve duygusal oldugumu cok iyi bilir... en kücük seye agladigimi bilir..ama yinede bana bukadar acilar cektiriyor biliyomusun?? bu nasil bir insanliktir bu nasil bir vicdansizliktir?

seninki nezaman bir süre sonra geri döndü?? benimkide iste benden ayrildi sevgim bitti diye...ki aramizda hicbir sorun yoktu..ailesinede anlasamadik demis.. ama bana sevgim bitti dedi.. ayrildiktan bir bucuk ay sora ögrendimki baskasiyla beraber..mail adresine girdim kiz resim yollamis 2 tane..ve ogün cildirdim..aradim bunu bagirdim cagirdim...bana demezmi naparsan yap ilglendirmiyorsun beni arama birdaha konusmak istemiyorum...sen varken olmadi senden sonra oldu diyor..ve sonrada bana ne diyorbiliyomusun? sende bos durmamissin baskasiyla görüsüyosun biliyorum arkadsin anlatti fln..artik buraya gelincede görüsürsün falan dedi..bende tam anlaticam ya tamam sus anlatma naparsan yap diyor...biliyorum onunda ici aciyor ve benden intikam almaya calisiyor ondan böle yapiyor.. yada ben böle düsünmek istiyorum :KK43:((((((

abisiyle konustum.. bi resim bile birakmadim ona ait ve laptopunu bilekirdim falan dedim.. o artik dünyadaki son erkek olsa onla olmam fln dedim..ona söylemismidir bilmiom ama..konustugumuzun ertesi günü kizla olan resmini profiline koydu!! budami tesadüf :S:S kfayi yicem ne düsündügünü bilmek istioyrm naptigini bilmek istioyruM:S belkide oda benden nefret ediyor o sacma düsünceli beyniyle ne düsünüorsa artik benden intikam aliyorsa?? asil benim ondan intikam almam lazimken o benden intikam aliyor sacmaliga bencillige bakarmisin :KK43: tek istedigim geri dönmesi

Bu kadar şeyin ardından bile hala hayatında istediğine gerçekten emin misin canım ya? İnan bana yaşadığın şey benim de zamanında yaşadığım şey gibi; alışkanlığımız. Zamanı geldiğinde ondan daha fazla sevebileceğin, sana ondan daha fazla değer verebilecek biri girecek hayatına.. benimki 1-2 ay sonra döndü, okullar açılmaya yakın hep böyle oluyordu zaten :)) Diyelim ki barıştınız, sen bu olan biteni unutup ona yine sorunsuzca güvenebilecek misin? Intikam değil yani olan biten aslında şu anda, bırak bittiği yerde kalsın, ama kendini de çok fazla zorlama, birine güvenmem lazım diye.. Ve aynı şeyi yaşadığım için söylüyorum, 13 sene önce vefat etti babam ve şunu öğrendim bu hayattan; eşin olacabilecek kişiyi bulana kadar baba sıfatını asla bir erkeğe yükleme.. Hem bizi kandırmalarına, bize acılamalarına izin veriyoruz hem de canımız çok çok fazla yanıyo :KK43:

Kızlaaar gelişme var.Ayrılalı 20 gün oldu bizim.Faceden silmemiştim hala.Selam yazdı az önce bende selam dedim.İşin var mı dedi.Evet dedim.Tamam dedi.Ne oldu ki dedim.Bişey yok işin varmış zaten dedi.Bende tamam dedim.

Bütün konuşma bu kadar.Sizce amacı neydi ? Soğuk soğuk konuşiyim ki her istediğinde beni yanında bulamayacağını anlasın dedim.

Bu kadar şeyin ardından bile hala hayatında istediğine gerçekten emin misin canım ya? İnan bana yaşadığın şey benim de zamanında yaşadığım şey gibi; alışkanlığımız. Zamanı geldiğinde ondan daha fazla sevebileceğin, sana ondan daha fazla değer verebilecek biri girecek hayatına.. benimki 1-2 ay sonra döndü, okullar açılmaya yakın hep böyle oluyordu zaten :)) Diyelim ki barıştınız, sen bu olan biteni unutup ona yine sorunsuzca güvenebilecek misin? Intikam değil yani olan biten aslında şu anda, bırak bittiği yerde kalsın, ama kendini de çok fazla zorlama, birine güvenmem lazım diye.. Ve aynı şeyi yaşadığım için söylüyorum, 13 sene önce vefat etti babam ve şunu öğrendim bu hayattan; eşin olacabilecek kişiyi bulana kadar baba sıfatını asla bir erkeğe yükleme.. Hem bizi kandırmalarına, bize acılamalarına izin veriyoruz hem de canımız çok çok fazla yanıyo :KK43:

canim onu bikere asla affetmicem ve kabul etmicemde...ama asla unutmucam bu kazigi...oyuzden barisma gibi bi ihtimal yok.ama barisip onu aldatsammi diye dusunuyorum sorada terketsem cektigin aciyi oda ceksin istiyorum bisekilde..yada kabul etmeyince zaten koyar..bilemem ama belkide hic donmicek...ama bigun oda yasicak bunu insallah..eminim karsima ondan iyisi cikicak eminim

benimde 3 senelik bir ilişkim vardı.. çok sevdik çok çektik çok mücadele verdik ilk 2 sene..önümüzde engeller vardı ve aşması gereken oydu lakin zaman kaybeden ben hayatına bi şekilde devam eden ise o..geleceğimiz için birşeyler yapmamız gerekiyodu ben aşk konusunda zayıf ve ayrılığı kaldıramayan bi karakterim onu kaybetmemek adına çok fekadarlık yaptım o ise beni her daim elinin altında tutmanın rahatlığıyla yaşadı.. tek başıma bi karar veremicektim insanın böyle zamanda akıl verecek gerçekten dostlara ihtiyacı oluyo bende bu destekle ona 3 seçenek sundum oda 3.seçenekten yana kullandı ve çık hayatımdan dedi çıktı ÇIKTIM.. severek içim kan ağlayarak.. yolun açık olsun dedim oda bi daha hiç bi şekilde çıkmam karşına dedi gitti.. aramadım aramadı.. 7/24 elimden telefon düşmezken büyük bir boşluğa düşmüştüm ama çık hayatımdan diyen bi insan vardı karşımda bundan güç aldım aramadım sormadım.. çık hayatımdan göya benim iyiliğim için verilmiş bi kararmış :86: 1 hafta geçti aradan adres sormak için aradı bahaneye bakın komikti yani :KK34: kapattım telefonu sesin iyi geldi 2 dakika arayla 5-6 kez aradı sonunda benim mağrur olduğumu görünce aramıcam seni ayakların yere sağlam basıyo dedi 1 hafta geçti geçmedi gene aradı 1 hafta sonra gene..bu aramaların sonu çok şiddetli kavgalara dönüşmeye başladı küfür hakaret tehdite varacak boyuta..aramıyorum arıyo kavga ediyo yoruluyorum laf anlatamıyorum biz bittik beni bu şekilde araman doğru değil dedim bi kaç gün sonra ben kaza geçirdim diye bi msj attı aramadım geçmiş olsun dedim sadece acayip bozulmuş sonra ben önümdeki engelleri aştım (kavuşmamız için bir adımdı bu) lakin eski sevgilimle görüşmeye başladım dedi.. kız 5 sene önceki sevgilisi neler yaşadıklarını biliyorum en başından bunun hayatını ve geleceğini mahfeden insan onu nefretle anarken lanet ederken onunla görüşmeye başlamış.. bunu kaldıramadım işte! şimdi o kaçar durumda ben ise kovalayan olmuştum egosu tatmin oluyo tabi hem benden yana hem eski kız arkadaşından dolayı.. neyse yaptıkları için küfürleri için özür diledi ve yumuşadı tekrardan benimle msjlaşmaya aramaya başladı.. sevgili gibi değiliz öyle bi umut vermedim beklentimde yok ama hem benimle görüşüp hem eski sevgiliyle görüşmesini kabullenemedim ve kestim gene.. o zamana kadar işte biz imkansızıs 2 cihan bir araya gelse biz olamayız (eski sevgili gazı) diyen insan bu sefer herşeyi unutup benimle yeniden varmısın dedi bana ona güvenemedim birazda burnu sürtsün istedim hayır dedim.. senmisin hayır diyen eski kız arkadaşı yurt dışında 10 ağustosta türkiyeye gelicekti belki görmicektim belki bi çay içip göndercektim ama madem ki sen hayır dedin onu türkiyeye çağırıyorum dedi ve vaktinden 2 hafta önce kızı türkiyeye yanına getirtti ama o yanındayken bile beni aramaya devam etti kıza telefon numaramı verdi 3 hafta türkiyedeydi 3 hafta boyunca o kızın msjlarına maruz kaldım oda ayrı bi mevzu onun yanındayken bile yanına geleyim yüz yüze konuşalımmı dedi bana cevabım gene hayır oldu..o süre içinde telefonumu kapattım iletişimi kestim sonra o kız için şehir değiştirdiğini dükkanını kapatıp başka bi yerde işe girdiğini öğrendim kendisinden kız yurt dışına geri döndü benim ki gene beni arıyacak şey buluyo yok sana şu diziyi anlatayımmı yok burda bu var biliyomusun yok siyaset yok spor illa konuşacak bişe buluyodu.. bi gün o hayatındaysa eğer bana yazma arama dedim madem sen kendine bi yol çizdin bırak bende çizeyim dedim işte o senin yüzünden varda sen bana kucak açmadın ben sana sığınmak istedim sen bana sırt döndün ve tabiyetini bildiğim için bu siniri küfre kadar gidiyodu kapat telefonunu açma bi daha bana yazma dedi cevap bile vermedim her gun msj attı her gun aradı kılımı bile kıpırdatmadım 1 haftanın sonunda sana bişey sorabilirmiyim dedi beni konuşturdu sonu gene şiddetli bi kavga artık sana yazma bile demicem dedim sustum bu olayın gecesinde işte karnında eline bi kitle geliyomuş acaba kötü bişe olabilirmiymiş benim merhametimi ve hassasiyetimi biliyo nerden ne desemde bu kızın kafasını karıştırsam diyo bunun üzerine sana son kez bişe sorcam benimle herşeye yeniden başlayıp 3 ay öncesine dönermisin dedi 1 gun boyunca bunun sonucunda ne olur ne olmaz ona anlatmaya çalıştım ve hayır dedim onu seviyorum ama bana çok yaptı ona güvenemiyorum düzelmesini istiyorum ama onun içinmi kendim içinmi bilmiyorum pişman olucaksın dedi bana ne bugun ne yarın ne 1 sene sonra bana bunca şey yapı özür bile dilemeyen bir insan için pişman olmayacam dedim. 1 ay sonra beni aradığında telefonu bi başkası açarsa şaşırma dedi aramıcam dedim. ve kestim... 1 hafta içinde bi nette gördüm msne çağırdı telefonumu iptal ettirdim dedi sevdim iyi yapmışsın bende iptal ettim dedim. bi yarım saat filan konuştuk benim haklı olduğum hoşuna gitmeyen şeyler söyleyince bozuldu ve çıktı netten bende msnde engelledim facemede zaten yoktu ama facemide kapattım 2 hattım vardı yeni hat aldım onlarıda kapadım sadece bi mail yazdım o kadar.. 3-4 gun önce kapattım dediği hattından benim kapalı olan telefonumu aramış telefonumu açtığımda kim aramış diye msj geldi ama geri dönüş yapmadım..sonra ona yazdığım maili gördmüş ve ama iyice tacizci oldun demiş cevap vermedim. 2 gun önce beni aradığını unuttu galiba.. velhasıl böyle..
epey uzun yazmışım kafanızı şişirdim kusura bakmayın ama içimi dökmeye ihtiyacım vardı :26: erkek dediğiniz şey kendide ayrılsa arıyo bunun bi zamanı yok ama arıyo o beni gene arıcak bunuda biliyorum ama ben aramadığım için bulunduğu durumun nispetini yapmak için arıcak daha önce aradığında ben intikam için olduğunu düşünmüştüm o ise yeri geldi özledim dedi yeri geldi canım sıkıldı vakit geçsin diye aradım dedi.. sebep ne olursa olsun mutlaka arıyolar işte..

kızlar bayram mesajı attı napayım cevap atayımmı ya hıc beklemedgm bırseydı atmayayım dıodum ama arkadaşlarm at dıyor yarası olan gocunur muhabbetne cevırır dıyor ne diyorsunuz?

X