arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

20 gün sonra gecenin ikisinde tatlı rüyalar diye mesaj attı,sabah bende soru işareti yolladım.günaydın yazmış bende bana neden mesaj atıp duruyorsun dedim buda üzgünüm yazmış bende vicdan yapcak bişe yok rahat ol dedim oda rahatım sen olmadığın için üzgünüm yazdı..bende dersteyim dedim kolay gelsin dedi mesajlaşma böyle bitti.ertesi gün mesaj attım ne demek istediğini anlamadım diye.sonra konuştuk ben buna gecenin ikisinde bana mesaj atma hakkını kendinde nasıl buluyorsun dedim,beni uzakta olduğumuz için terkettin ,bir doluda laf saydın ne değişti aklımı neden karıştırmaya çalışıyorsun dedim buda ben öyle laflar etmedim demesinmi..dellendim bende alhezemiaer hastasımısın ne dediğini bilmeyen dengesizlerle uğraşamam dedim.sorumluluk almadan gene istediğinimi yapacaksın dedim bi yandanda gülüyor dalgamı geçiyosun sen benle dedim suratına kapattım
mesaj yazmış sana gülmedim arkadaşlara gülüyordum diye cevap vermedim sonra şöyle yazmış:seni özlediğim için mesaj atmıştım belkide hataydı neyse seni daha fazla rahatsız etmeyim diye
bende özlediğine memnun oldum yazdım,dalga geçtim aslında
ben özledim falan demedim.bunlar dün oldu daha sesi çıkmadı
ne yapmalıyım

Bir güzel seni yoklamış. Sen de yutmuşsun bunu.
Ona "ne demek istediğini anlamadım" gibi bir mesaj atarak uzattıkça uzatmışsın.
Onunla görüşmek istediğini göstermiş bu da.
Hiç değer mi? Kendince şimdi "hehehe beni hala seviyor" diyerek ego oyununu başarı ile sonlandırmış oldu.
Birazcık objektif olun lütfen. Böyle numaraları yemeyin.
"Dalga geçtim aslında" derken ve bunları burada yazarken bile hala ona aşık olduğunu belirtiyorsun aslında.
Bir de sana saygısızca hasta mısın sen gibi laflar etmiş.
Daha ne yapacaksın? Cevap verme. İnanma.
Hikaye bunlar.

Aklımı karıştırmaya çalışıyorsun falan denir mi hiç?
Hayretler içinde okuyorum. Terk edip giden birinden bir şey beklemeyin bir daha.
Oyuncak gibi oynamak için gelirler, mesaj atarlar, güzel laflar ederler ancak. :KK19:
Harcanan zamana yazık.

Son düzenleme:
Ben de şu döndüğü günü görsem Allahım yaaa :KK4:

Son düzenleme:
dönmedi dönmesin de zaten...
gerçekten sevse gitmezdi dönüosa çok sevdiginden değil daha iyisini bulamadığındandır bence

"NET"

gdetjj
yhghvbjknllk gdrtghıkj ftrd opık fcserjk hkşppçööm şlk kuıgtr jhkh drthj jkhy ljuıo l.kj lıyhlş ioı glkı zdrgz yrd uyuıyh lhjuı ıuooı hfdrt tyytrfb

Son düzenleme:
Sürekli dönüp duruyor sanki ben kürkçü dükkanıyım bu defa fena terslendi bir daha dönmez umarım :KK14:

Adam nisanlanmis ben hala bekliyorum..doner mi sizce :KK66: tabii gelin ata binmis ya nasip demis umut olmadan yasanmiyor..kendimizi kandirmak hosumuza mi yada hosuma mi gidiyo ne?? Dondugu gunu gorsem yaa allahim.. Donse keskeeee ;((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

3 sene önce bir erkek arkadaşım vardı,benden ayrıldı,sebep anlaşamıyormuşuz zaten ayrılcakmışız...çok ağladım o zmn aptal gibi 3ay sonra geri döndü kabul etmedim...bir kaç ay yazdı durdu barışalım diye,barıştık ama eskisi gibi olmayacağını ve artık ona o kadar değer vermediğimi anladım,yine baya tartıştık fln ben mesela yazdım cevap vermedi..bitti yani..1sene sonra tekrar yazdı bana,yüz vermedim,sonunda bi daha yazma diye mesaj attım engelledim...çocuk oyuncağımı bu canım?nefret ediyorum böyle tiplerden...tamam 1kere ayrılık olursun sevdiğini anlarsın dönmek istersin ama bi kaç kez ayrılıp dönmekte ne?oyun oynuyo resmen ciddi değil..şuan keşke hayatımda hiç öyle biri olmasaydı diyorum, iyiki bitmiş diyorum.
şuan karşıma daha iyi ciddi biri çıkmıştı gerçi olmadı ama..malesef..onun dönmesini isterdim ama döneceğini sanmıyorum...çünlü başka biri farklı oyun oynamıyor ..

Bana da şöyle oldu biz ayrılalı 2 ay oldu geçen gün bi parti vardı ve biz ayrılmadan önce bi erkekte ne renk yakışır falan diye moda muhabbeti yapmışık:KK37: o parti günü benim sevdiğim rengi giymişti ve ben onu eski flörtü ile gördüm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: beni terketme sebebi buymuş demekki ozaman neden okadar çok peşimden koştu ve sonra bırakıp gitti:KK25::KK25::KK25: sizce geri döner mi???

var mı acaba yeni bir dönüş hikayesi :KK59:

özellikle ayrılığın üzerinden iki sene geçmiş, ama bu süre boyunca zaman zaman aramış( ama dönmemiş), en son konuşmasında size ilk defa "seni sevmiyorum artık, hayatımda başka biri var beni bir daha arama" demiş ve köpek gibi davranmış ve o günden sonra iletişim kurmadığınız biri varsa ve daha sonradan döndüyse, bunu paylaşan arkadaşlara minnettar olucam:KK59:

özellikle ayrılığın üzerinden iki sene geçmiş, ama bu süre boyunca zaman zaman aramış( ama dönmemiş), en son konuşmasında size ilk defa "seni sevmiyorum artık, hayatımda başka biri var beni bir daha arama" demiş ve köpek gibi davranmış ve o günden sonra iletişim kurmadığınız biri varsa ve daha sonradan döndüyse, bunu paylaşan arkadaşlara minnettar olucam:KK59:

Böyle birinin dönmesini istiyor musun gerçekten black ://

Cnm beni anlattin resmennn ben bundan 4,5 yil once biriyle nisanlandin we cok sewdik birbirimizi cok asik olduk we nisanlandik hemen nazarami geldik gozemi bilmem birden ayrildik cok agladim asla barismayiz bitti dedik yani yuzukleri gonderdik filan ama ben hala unutamadim fikan derken aradan 1,5 yil gecti cok pisman olmus cok yalvardi ee bende unutamamistim uzun uzun konustuk tekrar nisanlandik simdi 2,5 yillik ewliyiz 6 aylik oglumuz war

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Böyle birinin dönmesini istiyor musun gerçekten black ://

sadece kırılan gururumu bir parça olsun onarabilmek için.. sadece pişmanlığını görmek için.. yoksa onunla olmam artık imkansız. beni binlerce parçaya ayırdı, hiçbir şeyin telafisi yok asla. bana 2 sene umut verdi verdi sonra bir gece beni uçurumdan aşağı bıraktı..arkasına bile bakmadı beni orda öldürdü ve gitti. sadece pişmanım desin..çok pişmanım seni geri istiyorum desin. sadece bu iki cümleyi duymak istiyorum. tek isteğim bu.

Cnm beni anlattin resmennn ben bundan 4,5 yil once biriyle nisanlandin we cok sewdik birbirimizi cok asik olduk we nisanlandik hemen nazarami geldik gozemi bilmem birden ayrildik cok agladim asla barismayiz bitti dedik yani yuzukleri gonderdik filan ama ben hala unutamadim fikan derken aradan 1,5 yil gecti cok pisman olmus cok yalvardi ee bende unutamamistim uzun uzun konustuk tekrar nisanlandik simdi 2,5 yillik ewliyiz 6 aylik oglumuz war

senin adına çok sevindim allah hiç ayırmasın..:nazar:

ama benim artık onunla olmam imkansız. araya öyle mutsuzluklar girdi öyle derin yaralar açtı ki bende, hayat boyu çabalasa yine tamiri mümkün değil. hele ki son konuşmamız insanlığa sığacak gibi değildi. o kadar yaraladı ki giderken bile.. hatırlamak istemiyorum. benim tek isteğim ona dair, pişmanlıkla dönmesi. sadece bunu istiyorum ben. ciğerlerine kadar pişman olarak dönmesi..

senin adına çok sevindim allah hiç ayırmasın..:nazar:

ama benim artık onunla olmam imkansız. araya öyle mutsuzluklar girdi öyle derin yaralar açtı ki bende, hayat boyu çabalasa yine tamiri mümkün değil. hele ki son konuşmamız insanlığa sığacak gibi değildi. o kadar yaraladı ki giderken bile.. hatırlamak istemiyorum. benim tek isteğim ona dair, pişmanlıkla dönmesi. sadece bunu istiyorum ben. ciğerlerine kadar pişman olarak dönmesi..

Cnn oyle yuzeysel anlattim bizde cok kotu olduk inanilmaz derecede kawgalar laflar olu hatta annemle kawga ettiler agiz kawgasi yani asla olmycak biseydi ama iste kismette warsa oluyo suan annemle can ciger kuzu sarmasi ciceklerle ozurlerle kazandi kalbini onunda benimde yani ne laflar oldu ne kawgalar asla donulmez olayini yasadim ama KİSMETTE WARSA OLURRRR

bunu eşim yapmıştı 2010 yılında ve sevgiliydik. 1 saat sürmeden barışmıştık... sayılr mı :KK70:

Cnn oyle yuzeysel anlattim bizde cok kotu olduk inanilmaz derecede kawgalar laflar olu hatta annemle kawga ettiler agiz kawgasi yani asla olmycak biseydi ama iste kismette warsa oluyo suan annemle can ciger kuzu sarmasi ciceklerle ozurlerle kazandi kalbini onunda benimde yani ne laflar oldu ne kawgalar asla donulmez olayini yasadim ama KİSMETTE WARSA OLURRRR

ama sen sevdik çok aşıktık dedin. o bana aşık değildi. bunu biliyordum hep hissettim. asla içi titremedi bana. ayrıldığımızda bile ciğeri yanmadı. çünkü onun ciğeri benden önce başkasına yanmıştı fazlasıyla..bana kırıntılar kaldı yani, anlıyor musun..allahın dediği olur tabii..ama ne kadar da imkansız bazı şeyler..:KK50:

X