Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum çok dardayım bir çıkmazın içine düştüm çıkamıyorum beni anlayan kimsem yok

Annenle aranda bir sorun mu var seni evden yollayım da nasıl olur giderse gitsin gibi bir tutum sergiliyor
Annem rahatsız 7 senedir evin tüm sorumluluğu bende evi ben yönetiyorum annem sadece uyuyor geziyor falan yani herkes bana imreniyor ama annem nedense ısrarla torun istiyor evlen diyor bana

Annem rahatsız 7 senedir evin tüm sorumluluğu bende evi ben yönetiyorum annem sadece uyuyor geziyor falan yani herkes bana imreniyor ama annem nedense ısrarla torun istiyor evlen diyor bana
Annenin demesiyle evlencek değilsin illaki birileri yanında olur baban veya kardeşin

ay bu ne ya çok tuhaf. benim annem gayet reel hayatta tanıştığım işi gücü yerinde ailesi evi barkı olan iyi huylu sevgilime bile şüpheyle yaklaşıyordu bana bir zarar verir diye. anneniz resmen toksik şu an sizin için. bence kaçın kurtulun. önce adamdan sonra annenizden. bu hikayenin sonu ana haber bülteninde bitmesin

Böyle sacma bisey ne gördum ne duydum. Annenize neymiş de elin pislik herifinin ustune bu kadar düsüyor. Hic kimseye seviyorum falan demiceksiniz ben ayrildım bitti diceksiniz her yerden engelleyeceksiniz. Annenizede hala onla konuşursan yaygara cıkarırım diceksiniz. Babanıza annem ben ayrıldigim halde eski sevgilimle konusuyor diceksiniz. Artik hayatınizın kontrolünu elinize alma zamanı gelmis de geciyor bile. Bazen bazı seylerin yoluna girmesi için büyuk bir fırtına çikması gerekir. Annenize karşı fırtınayı çıkarın.

ilk yaptigim sey instami kapatip numarami degistirmek oldu tabii ki durmadi annemi kardeslerimi tum arkadaslarimi aradi iki hafta boyunca ya yalvardi ya da tehdit etti inan zor oldu en son ben anne babasini aradim tamam kizim bi daha aramaz dediler aradi tehdit etti bende tahrik edip ses kaydi aldim seni oldururumler asla vazgecmem yanina gelirimler hepsi kayitli hala bende mesajalrinda ekran goruntulerini aldim instadan fake hesap acip ona ulastim bi daha birine ulasip beni tehdit edersen polise gidecek bunlar dedim yalvardi bi ton onca sey yasatti sanki hic olmamis gibi davrandi sadece sevdigi icinmis olmaz olsun boyle sevgi her annemin telefonu caldiginda diken ustundeyim ama gecer zamanla geciyor simdide hesabima bir lira atip yalvariyor aklima geldikce sadece midem bulaniyor nasil tahammul ettim diyorum onca aldatma hakaret bi soz vardi
Kadınlar; aşık olana dek en iyi psikiyatristirler. Aşık olduktan sonra en iyi hasta olurlar.
copy paste yaptim ama. cok dogru geciyor zamanla kuzum hastalikli bir takinti sadece

Bu ne saçma iştir ya. Adamın sizin evinizde ne işi var niye kalıyor yani

Anneniz konuşsun dursun bariz saçmalıyor. Çok beğendiyse evlat edinsin.
Uzak durun adamdan.

Anneniz bahsettiğiniz şahsın maaş durumundan ötürü böyle yapıyor olabilir mi ?

Anneniz bahsettiğiniz şahsın maaş durumundan ötürü böyle yapıyor olabilir mi ?
Ama askerliği bırakacak başka işe girecek istemiyor korkuyor adamın maddi durumu iyi değil sadece zamanında ben ona aşırı aşıktım zamanla geçti tabi araya 1 sene girdi bize geldi ya bazı hareketleri hoşuma gitmedi soğuttu beni ondan anneme bunu anlatamıyorum sen seviyorsun diyor

Anneniz konuşsun dursun bariz saçmalıyor. Çok beğendiyse evlat edinsin.
Uzak durun adamdan.
İnan bunu dedim çok sevdiysen al senin oğlun olsun dedim bu ne saplantı ya benimde erkek kardeşim var mesela annem bizi hiç öpmez sarılmaz ama bu bize geldi ya annemi öpüyor sarılıyor neşe saçıyor iyiyken çok neşeli annemin bunlar hoşuna gitti ama kötüysen de hele morali bozuksa ne arar sorar hep ağzı bozuk olur stresini sende atar

Sizin yerinizde olsam annenize hiç ağzımı yormaz duymazdım kendimi de açıklamazdım. Size özelden bişey yazacağım

Boşver arkadaşım sen.
Kimseyi ikna etmek zorunda değilsin annen bile olsa.
Adam manyak belli sen önüne bak

Ayyy bende kurtulurum inşallah içim rahatladı okuyunca rabbim kurtarmış sizi benide kurtarır insallah ben bir erkek tarafından öldürülmek istemiyorum ya ben hergün üzülmek istemiyorum

Ayyy bende kurtulurum inşallah içim rahatladı okuyunca rabbim kurtarmış sizi benide kurtarır insallah ben bir erkek tarafından öldürülmek istemiyorum ya ben hergün üzülmek istemiyorum
insallah canim benim sen kararli
ol yeter asla supheye dusme asla cevap verme yuz buluyor sonra allah korusun oyle olum falan deme vazgecer emin ol benimki bittiyse emin ol hepsi biter aglamadigim gun yoktu inan ama geciyor aslinda pandemi varya cikip baskalariyla tanisamiyorlar ondan bu takinti yoksa iki gune unuturlar

Annenin telefonundan adamı engelle ve annenin rehberindeki numarayı olmayan bir numarayla değiştir, iletişimlerini kes. Anne elin şerefsizini nasıl kızından ayrılmasın dşye ikna eder ya

Ayrıl ve kmsenin lafına bakma annende olsa yanlış konuşuyo sonuçta. Ayrıl ve sakın dönme bu adam psikopat ve karaktersizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…