Arkadaşlar ovitiralla iğne yapıldım 25 Mart ta benimle aynı yapanlar süreci birlikte takip edelim

can tanem02

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
82
16
24
Mrb arkadaşlar benim 2 ci kez ovitiralla iğne yapılma sürecim bu serinin ilikini malasef iyi sonuç alamadım bu sefer tekrar dedik ve 25 Mart ta çatlatma iğnesi yapıldım ve bugün 8 inci günüme girdim benimle aynı tarihi yaşayan arkadaşla bu süreci birlikte takip etmek istiyorum inşallah rabbim bu sefer hayırlı bir şekilde evlat mucdesiyle sevindirir bizi

Merhaba , amin inşallah ben de 21 martta yaptım şuan adet ağrıları gibi ağrılarım var adetime de 3 gün sanırım olmadı adet olacam

Bende 28inde vuruldum iğneyi. Allah isteyen herkese versin inşallah. Benimde ikinci iğnem ama bu iğnede üçüncü günün akşamından beri alt karnım ve kasıklarım sızlıyor sizlerdede var mı acaba

Bende 28inde vuruldum iğneyi. Allah isteyen herkese versin inşallah. Benimde ikinci iğnem ama bu iğnede üçüncü günün akşamından beri alt karnım ve kasıklarım sızlıyor sizlerdede var mı acaba
Kramp cekildemi yoksa normal hafif hafif sancılar mi

Sancı şeklinde ya ani hareket ettiğimde vsde oluyor
Sancı şeklinde ya ani hareket ettiğimde vsde oluyor
Hakkında hayırlı si olsun inşallah bende öyle oldum kis oluşmuştu birde adet olduğumda ilk defa bu şekilde kanamam olmuştu doğum yaptığımız zaman bile böyle kanama görmedim hayatım da inşallah seninki boşa düşmez

Bende çikolata kisti var 2 cm ilk çatlatma iğne deneyimim çatlatma iğnesi sonrası doktor sizlere de duphaston verdi mi acaba

Aaa bende 25 martta olmuşum bu 2. Denemem hiç dikkate almamışım takmamışım şimdi baktım tarihe hiç bir belirtimde yok ara ara kaşık batması oldu sizin kaç yumurta vardı kaç mm di

Ama bugün sokakta bir koku vardı akşam dışarı çıkarken eşim fark etmedi biri yemek yapmıştı kusacaktım öğürmeye başladım iğnedendir ya da koku kötüydü dedim

Merhaba kaç tane folikülünüz oluşmuş

Aaa bende 25 martta olmuşum bu 2. Denemem hiç dikkate almamışım takmamışım şimdi baktım tarihe hiç bir belirtimde yok ara ara kaşık batması oldu sizin kaç yumurta vardı kaç mm di
Ay ne güzel sizin az kalmış test için. Hiç yaptınız mı iğne etkisi geçmiş mi

Ay ne güzel sizin az kalmış test için. Hiç yaptınız mı iğne etkisi geçmiş mi
Hiç yapmadım iğneyi bile ne zaman yaptırdığımı az önce düşündüm tarih olarak bile aklımde değildi ne kadar kalmış ki ben geçen sefer iğneden sonra 20. Gün mü ne regl oldum inanmıyorum öyle 14. 15. Gün olaylarına

Bende geçen yaptırdığım iğnede 17. Gün regl olmuştum. İğneyi takip etmiştim 10. Günden sonra negatifti benim. Olunca 14. Gün testte çıkıyor diyorlar ya

Bende geçen yaptırdığım iğnede 17. Gün regl olmuştum. İğneyi takip etmiştim 10. Günden sonra negatifti benim. Olunca 14. Gün testte çıkıyor diyorlar ya
14. Gün negatif vs kuruma çizgili günlerim olmuştu 10Günden itibaren o yüzden hiç inanmadım ki eşiniz sperm verdi mi nasıl çıktı aklınız da mı acaba

Eklentiler

• IMG_0680.jpeg
    136,8 KB · Görüntüleme: 24
Ya acaba ilk yaptırdığımız iğnede geç mi çatladı 36. Saat değilmiydi neden geç hastalandık ki ben doktora sorduğumda normal demişti ilk hormonlar vs 5 yumurtam vardı 2. Tanesi çok güzeldi bu sefer mm hatırlamıyorum inşallah tutmuştur amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…