Arkadaşlar ovitiralla iğne yapıldım 25 Mart ta benimle aynı yapanlar süreci birlikte takip edelim

14. Gün negatif vs kuruma çizgili günlerim olmuştu 10Günden itibaren o yüzden hiç inanmadım ki eşiniz sperm verdi mi nasıl çıktı aklınız da mı acaba
Verdi doktorlara gösterdim bi sıkıntı yok değerler iyi dediler. Geçen ayıda değerlendirememiştim maalesef iğneden önceki gün değerlendirebilmiştim sadece.

Geç çatladığını sanmıyorum çünkü 36. Saatte ağrım oldu benim. Bu sefer bende solda 2 tane 20-21 mm yumurta gördü sağa bakmadan iğneyi yazdı inşallah tutar

Sizde kasıklarda ağrı oldu mu bence sızlama gibi ağrı yaptı üçüncü günden sonra bir iki gün sürdü kesildi
Bende de yaptı ama geçti iğneden sonra birde dün mü ne belim ağırdı geçti bende bunları geçen ay yaşadığım için hiç önemsemedim çünkü geçen ay gerçekten iğne beni çok etkilemişti bu ay etkilemedi hatta işe mi yaramadı acaba diyorum :) bişey diyeceğim eşinizin test görüntüsü var mo atar mısınız babada iyi dediler ama burada mi kaç bişey baktım normal yani anlamadım ki doktor daha iyi bilir sonuçta ya rabbim bu ay hayırlısıyla nasip eder inşallah gerçekten 2.5 sene oldu

Geç çatladığını sanmıyorum çünkü 36. Saatte ağrım oldu benim. Bu sefer bende solda 2 tane 20-21 mm yumurta gördü sağa bakmadan iğneyi yazdı inşallah tutar
Sağda yoktur canım onlar bakıyor oynatırken hemen anlıyorlar çok küçük olunca hiç ilgilenmemiştir benimde sağda yoktu bu sefer vardı da olgunlaşmamıştı ben şunu merak ediyorum benim 5 yumurtam vardı ya 2 tanesi çok güzeldi diğer 3 ü belirli bi boyuta gelip çatlamıyor mu acaba anlamadım yani

Bendede geçen ay çok bi etki yapmamıştı yumurta tekti ondan mı bilmiyorum. Tahlil olarak bu var

Yok sağ tarafa hiç bakmadılar. Belli bi boya ulaşması lazım çatlaması için ama iğnede hcg var ya onların tekrar büyümesini engelliyorda olabilir bende iğneden sonrada yumurtlama akıntısı gibi akıntı geldi doktora sorarım gittiğimde bende merak ediyorum

Bendede geçen ay çok bi etki yapmamıştı yumurta tekti ondan mı bilmiyorum. Tahlil olarak bu var
Lökosit bizimde yüksek çıkmıştı ürolojiye gözük demişlerdi yinede ama 2 defa sora aldık işten yetişemedi eşim ama sıkıntı yokmuş bilmiyorum ki ya hayırlısı olsun ama değerler çok güzel maşallah

Özelde Kadın doğumdaki doktorlarada sormuştum oda değerleri iyi dedi sadece takviye vermişti. Bişey olsa yönlendirirdi mutlaka

Burda bir kaç kişi 3 4 yumurtam bardı 1 tanesi iyiydi iğne oldum o diğer yumurtam büyümüş catlamıs onla hamile kaldım gibi şeyler yazmış tabi ki rabbim nasip ederse olacak ama acaba çok mu okuyorum ki keşke okumasam ama okuyorum tek güzel şey bu ay iğneyi ne zaman yapmışım kaç gün olmuş bakmadım bayram geliyor zaten normal regl tarihini alırsam 8 gün var sanırım iğne sonrasını alırsam 5 falan mı bilmiyorum li

Tutsunda sonradan gelen yumurtadan tutsun hiç problem olmaz İğne sonrası pazartesi 14. Gün oluyor sizin. O yüzden dedim az kalmış iyi sabretmişsiniz ben buralardan çıkamıyorum vakit geçmiyo kafayı yemek üzereyim

Ya ben 1.5 senedir tam olarak buralardayım ve 2. İğnem bu sıkıldığımı fark ettim ve özellikle geçen ay kesin dedim oldu dedim olmadı çok üzüldüm ağladım zırladım depresyon vs sonra dedim ki rabbim verecek hayırlısını versin yeter ki sağlıklı sıhhatli inançlı olsun dedim sonra temizlikçi geldi uyku saatim değişti bunlarla uğramadım ama iğne sonrası ilk ilişkide de çok stres yaptım tutmadı sandığım için önemsemiyorum hayal kırıklığı çok ama çok oluyor yorulduğumu hissettim artık gerçekten yoruldum

Kızlar size kaçıncı gün iğne yaptılar ? Benim dün ilaç bitti 5 gün kullandım. Bugün bekleyip yarın kontrole gidicem regl başından itibaren 10. Güne randevu verdi

Gerçekten psikolojik olarak çok yıpratıyor süreç inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla olur

Kızlar size kaçıncı gün iğne yaptılar ? Benim dün ilaç bitti 5 gün kullandım. Bugün bekleyip yarın kontrole gidicem regl başından itibaren 10. Güne randevu verdi
Benim 13. Gün oldu iğnem ilk kontrole denk geldi. Geçen ayda büyümediği için tekrar çağırmıştı kontrole 18. Günde olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…