Arkadaşlar pek bilgili değilim yorum atarsanız çok sevinirimmm ❣️❣️

nurkaya06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
11
6
20
Arkadaşlar merhaba 6 aydır evliyim evlendik evleneli hiç korunmadık eşimle beraber olduktan sonra kalçama yastık koydum sabaha kadar hiç kalkmadım sabah kalktığımda altıma isedim sandım su gibi bişey geldi sperm gibi beyaz dğil şimdi de adetime 2,3 gün var hep ağrısı olurdu belimde kasıklarımda hissederdim adet olacağımı şimdi sadece kasıklarım ağrıyor belime de arada vuruyor ayaklarımda yanma var ayaklarım sıcacık sürekli soğuk yerlere koyuyorum hamile olabilir miyim acaba?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba 6 aydır hamileyim evlendik evleneli hiç korunmadık eşimle beraber olduktan sonra kalçama yastık koydum sabaha kadar hiç kalkmadım sabah kalktığımda altıma isedim sandım su gibi bişey geldi sperm gibi beyaz dğil şimdi de adetime 2,3 gün var hep ağrısı olurdu belimde kasıklarımda hissederdim adet olacağımı şimdi sadece kasıklarım ağrıyor belime de arada vuruyor ayaklarımda yanma var ayaklarım sıcacık sürekli soğuk yerlere koyuyorum hamile olabilir miyim acaba?
Mesajında hata var galiba düzelt istersen.

Arkadaşlar merhaba 6 aydır hamileyim evlendik evleneli hiç korunmadık eşimle beraber olduktan sonra kalçama yastık koydum sabaha kadar hiç kalkmadım sabah kalktığımda altıma isedim sandım su gibi bişey geldi sperm gibi beyaz dğil şimdi de adetime 2,3 gün var hep ağrısı olurdu belimde kasıklarımda hissederdim adet olacağımı şimdi sadece kasıklarım ağrıyor belime de arada vuruyor ayaklarımda yanma var ayaklarım sıcacık sürekli soğuk yerlere koyuyorum hamile olabilir miyim acaba?
6 aydir hamileyseniz, hamilesinizdir zaten :KK57: Yok 6 aydir evliyim demek istediyseniz de, altiniza isemediginizi, o sivinin meni oldugunu soyleyebilirim

X