Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım bana akıl verin?

Benim 26 onun 28 ama annem bile liseli gibi davranıyorsunuz dedi😂
Ahahahssshshshahaha 28 yaşına gelmiş bir adam daha ne istediğini bilmiyor, o olgunluk gelmemiş, bundan olmaz. Boşver birinin hayatındaki 2. Kadın rolünü oynama. Her zaman zirvedeki ol:) annenin yorumuna çok güldüm. Bazen duygulara yenik düştük mü böyle çocuksu tavırlar ortaya çıkabilir:d güldük geçti

Ahahahssshshshahaha 28 yaşına gelmiş bir adam daha ne istediğini bilmiyor, o olgunluk gelmemiş, bundan olmaz. Boşver birinin hayatındaki 2. Kadın rolünü oynama. Her zaman zirvedeki ol:) annenin yorumuna çok güldüm. Bazen duygulara yenik düştük mü böyle çocuksu tavırlar ortaya çıkabilir:d güldük geçti
Bir zaman sonra birbirimizden kopacağız zaten onu da gerçekten sevmiyor ki sevse benimle flört etmez zaten

Yorumlarınız için teşekkür ederim, aklımdan geçti çoğu şey ama onun etkisinden gözüm kör olmuş gibiydi. Belki gönlü bana kayar bana aşık olur diye düşünüyorum ama ona yaptığı şeyi bana da yapacaktır.

Sizce ne yapmalıyım diye başlık açmışsın ama kafanda zaten belli kendi yolun fikrin. Boşuna yazarız ne yazsak da kendini inandırmışsın. Bu ergen kafalının ilerdeki evli hali de metresine şey diyo ; zaten ayrı yatıyoruz ya , çocuklar için birlikteyim boşanıcam 🤣

Arkadaşlar benim bir arkadaşım var normal arkadaşım. İyi arkadaş olduğum, sevdiğim birisi fakat bana yan yanayken pek de arkadaşmışız gibi davranmıyor. Flörtöz davranıyor. Düzenli bir yazışmamız yok, sadece sosyal medyadan video yolluyoruz düzenli olarak. Yazışsak bile arkadaşça oluyor. Bazen birbirimizi aradığımız bile oluyor. Bunlar da kesilecek bir süre sonra yavaş yavaş uzaklaşacağımızı tahmin edebiliyorum. Fakat onun sevgilisi var yurt dışında yabancı. Sadece 2 kez gelmiş arkadaşımın yanına ve üç yıldır berabermişler. Evlenmeyecek misiniz diye sormuştum hazır değilim daha dedi. En kötüsü ben de ondan etkileniyorum bana yakın davranışlarından. Ona çok alıştım. Hiç kopmak da istemiyorum koparsam çok üzülürüm. Yani baş başayken bana yaklaşıyor sevgili gibi davranıyor yani bizi gören sevgili sanır o derece. Ama öyle öpmek falan yok tabii yanlış anlaşılmasın. Hatta çevremizdekiler bile aranızda bir şey var ama söylemiyorsunuz deyip duruyor herkes bizim aramızda olanın bitenin farkında. Ve bana yakın olmaktan da çekinmiyor çevremizdekilerin yanında bile. Ben de ona yakın davranıyorum. Otururken bile birbirimize yapışık bir şekilde oturuyoruz. Aramızda bir şey yok diyoruz her ikimiz de birisi çok yakışıyorsunuz dediğinde o teşekkür ederim eyvallah dedi. Hiç böyle ayıp ediyorsunuz falan demedi. Bir keresinde dekoltemi kapattırdı sadece benimle birlikteyken açık olabilir ben göreyim gibisinden bir şey söyledi. Ben ona sürekli sevgilisi ile alakalı ima yapıyorum baş başayken her yapışımda ya elimi tutuyor bahaneyle ya da kolunu omuzuma atıyor falan. bana çok güzel bakıyor. Benden mesela gözlerini hiç ayırmıyor bazen saniyelerce birbirimizin gözlerine bakıyoruz hatta sessizce bile bakıştığımız oldu yan yana hiç konuşmadan. Sizce ne yapmalıyım, ne olur bana bir yol gösterin akıl verin. Ama beni ne olur eleştirmeyin acımasızca bir yorum istemiyorum lütfen . Beni de anlayın ne olur akıl verin bana kafayı yiyeceğim. Onunla konuşup resti çekmek istiyorum ya o ya ben diye ya da bana karşılık verdiği gibi karşılık vermek istiyorum umursamayıp.
Benzer bişey yaşadım seni üzmek istemem ama kendini kaptırmasan iyi edersin.. Sınırını koy bence.

evet bu dediğin doğru ben de bunu düşündüm ama sevgilisinin yurt dışında olmasının etkisinin olduğunu düşünüyorum bana yakın olmasının nedenini biraz da oraya yoruyorum
Bu düşünce yanlış değil mi? Evlilikte/sevgililikte hep dip dibe olmadığınız zamanlar olabilir. Bir sürü konu açılıyor eşimle bilmem kac aydır ayrı şehirdeyiz, atama olmadı ayrıyız vs diye. Oyle bir durumda adam sizi aldatabilir yani öyle mi? Yanında değilsiniz sonuçta...

Adam etrafa sevgiliniz imajı çiziyor farkında mısınız?

Bu düşünce yanlış değil mi? Evlilikte/sevgililikte hep dip dibe olmadığınız zamanlar olabilir. Bir sürü konu açılıyor eşimle bilmem kac aydır ayrı şehirdeyiz, atama olmadı ayrıyız vs diye. Oyle bir durumda adam sizi aldatabilir yani öyle mi? Yanında değilsiniz sonuçta...

Adam etrafa sevgiliniz imajı çiziyor farkında mısınız?
Çiziyor ama soranlara aramızda bir şey yok diyor ben de aynısını diyorum o dediği için

Sizinki nasıldı bahsedebileceğiniz bir şeyse? Ben de ona göre soğukkanlı olurum .
Aynı şeyleri yaşadım herkes bizi sevgili sanıyordu bende arkadaşlığımızı çok sevdiğim için kaybetmek istemediğim için sesimi çıkarmadım. Onun da uzun ilişkisi vardı. Sürekli kafam karışık olmaz onla falan diyordu. Beni kıskanıyordu her şeyime karışıyordu beraber çok da eğleniyorduk ama bir gün evleniyorum dedi ve malum son 🙂 Erkekler basit kafalıdır seviyorsa seviyorum der. Bizim gibi 40 kere düşünmezler. Böyle arkadaş ayakları kendilerini tatmin etmek yada iyi hissetmek için. Kaliteli vakit geçirmek için. Zamanını boşa harcama. Belki onun yüzünden kendi nasibini kaçırıyorsun. Etkileniyorsan da söyle. Adam gibi yanında duracaksa tutacaksa elinden amenna. Lakin kem küm ederse geçmiş olsun.

Aynı şeyleri yaşadım herkes bizi sevgili sanıyordu bende arkadaşlığımızı çok sevdiğim için kaybetmek istemediğim için sesimi çıkarmadım. Onun da uzun ilişkisi vardı. Sürekli kafam karışık olmaz onla falan diyordu. Beni kıskanıyordu her şeyime karışıyordu beraber çok da eğleniyorduk ama bir gün evleniyorum dedi ve malum son 🙂 Erkekler basit kafalıdır seviyorsa seviyorum der. Bizim gibi 40 kere düşünmezler. Böyle arkadaş ayakları kendilerini tatmin etmek yada iyi hissetmek için. Kaliteli vakit geçirmek için. Zamanını boşa harcama. Belki onun yüzünden kendi nasibini kaçırıyorsun. Etkileniyorsan da söyle. Adam gibi yanında duracaksa tutacaksa elinden amenna. Lakin kem küm ederse geçmiş olsun.
Bana da şey diyor evliliğe hazır değilim daha diye ama daha kızın ülkesine bile gitmemiş kız gelmiş bunu görmeye. Şaşırdım yani nasıl gitmezsin diye ona da. O etkilendiğimin zaten farkında bence ve bir keresinde bir arkadaşla konuşuyordum hemen birden yanımda belirdi yani. Ona da alıştım böyle bilmiyorum herkes bizi böyle aramızda bir şey var sanıyor fotoğraf çekinmek istesem onunla çekiniyoruz fotolarda bile yakınız sevgili gibi. O kızla da evlenmeyecek gibi ve o kız da ona aynısını yapıyordur karşılıksız değildir bu bence diye düşünüyorum.

X