Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım bana akıl verin?

Arkadaşlar benim bir arkadaşım var normal arkadaşım. İyi arkadaş olduğum, sevdiğim birisi fakat bana yan yanayken pek de arkadaşmışız gibi davranmıyor. Flörtöz davranıyor. Düzenli bir yazışmamız yok, sadece sosyal medyadan video yolluyoruz düzenli olarak. Yazışsak bile arkadaşça oluyor. Bazen birbirimizi aradığımız bile oluyor. Bunlar da kesilecek bir süre sonra yavaş yavaş uzaklaşacağımızı tahmin edebiliyorum. Fakat onun sevgilisi var yurt dışında yabancı. Sadece 2 kez gelmiş arkadaşımın yanına ve üç yıldır berabermişler. Evlenmeyecek misiniz diye sormuştum hazır değilim daha dedi. En kötüsü ben de ondan etkileniyorum bana yakın davranışlarından. Ona çok alıştım. Hiç kopmak da istemiyorum koparsam çok üzülürüm. Yani baş başayken bana yaklaşıyor sevgili gibi davranıyor yani bizi gören sevgili sanır o derece. Ama öyle öpmek falan yok tabii yanlış anlaşılmasın. Hatta çevremizdekiler bile aranızda bir şey var ama söylemiyorsunuz deyip duruyor herkes bizim aramızda olanın bitenin farkında. Ve bana yakın olmaktan da çekinmiyor çevremizdekilerin yanında bile. Ben de ona yakın davranıyorum. Otururken bile birbirimize yapışık bir şekilde oturuyoruz. Aramızda bir şey yok diyoruz her ikimiz de birisi çok yakışıyorsunuz dediğinde o teşekkür ederim eyvallah dedi. Hiç böyle ayıp ediyorsunuz falan demedi. Bir keresinde dekoltemi kapattırdı sadece benimle birlikteyken açık olabilir ben göreyim gibisinden bir şey söyledi. Ben ona sürekli sevgilisi ile alakalı ima yapıyorum baş başayken her yapışımda ya elimi tutuyor bahaneyle ya da kolunu omuzuma atıyor falan. bana çok güzel bakıyor. Benden mesela gözlerini hiç ayırmıyor bazen saniyelerce birbirimizin gözlerine bakıyoruz hatta sessizce bile bakıştığımız oldu yan yana hiç konuşmadan. Sizce ne yapmalıyım, ne olur bana bir yol gösterin akıl verin. Ama beni ne olur eleştirmeyin acımasızca bir yorum istemiyorum lütfen . Beni de anlayın ne olur akıl verin bana kafayı yiyeceğim. Onunla konuşup resti çekmek istiyorum ya o ya ben diye ya da bana karşılık verdiği gibi karşılık vermek istiyorum umursamayıp.
Sevgilisini seninle aldatan,seni de başkasıyla aldatır.

Bana da şey diyor evliliğe hazır değilim daha diye ama daha kızın ülkesine bile gitmemiş kız gelmiş bunu görmeye. Şaşırdım yani nasıl gitmezsin diye ona da. O etkilendiğimin zaten farkında bence ve bir keresinde bir arkadaşla konuşuyordum hemen birden yanımda belirdi yani. Ona da alıştım böyle bilmiyorum herkes bizi böyle aramızda bir şey var sanıyor fotoğraf çekinmek istesem onunla çekiniyoruz fotolarda bile yakınız sevgili gibi. O kızla da evlenmeyecek gibi ve o kız da ona aynısını yapıyordur karşılıksız değildir bu bence diye düşünüyorum.
Ha bir ihtimal sevgilim var yalanıyla seni ölçüyor da olabilir günahını almak istemiyorum ama. Dediğim gibi açık açık konuşmalısın.

İki seçenek var.
Sevgilisini sevmiyor ama çıka ilişkisi yaşıyor olabilir, Avrupa - amerika hayalleri. (bu arada evlenmek istemeyen kişi kızda olabilir bunu neden düşünmüyorsunuz?)
Sevgilisini erkek dilinde seviyor ama sizinle de vakit öldürüyor olabilir.
Sevmediği belli zaten benimle flört etmez arkadaş ayağı çekip. Dış ülkede yaşamak gibi bir düşüncem şu an yok ama ileride olursa fırsat çıkarsa yaşarım demişti iş bulursam falan diye. Kız bakımından bir şey demedi ama bu ikinci dediğiniz daha yakın bir ihtimal her ikisi de olabilir.

Evet var sanırım telinden gördüm kızın isminin yanına kalp koymuş. Ama aranızda saat farkı var diyorum biz ayarlıyoruz onu bir şekilde diyor bana.
O zaman kızla yaşayamadığı fiziksel şeyleri senle yaşamak istiyor. Senin de ilginin farkında olduğu için seni etrafında tutmak için adını koymadan yakın davranıyor ki uydusu gibi etrafından ayrılma
Malesef ben bunu lise zamanı arkadaşım dediğim birine yapıyordum. Uzak mesafeli ilişkim vardı ama bu bahsettiğim kişiyle de asla sevgili falan olmasam da bazı imalarım, sözlerim bu yönde oluyordu ve aramızda hiçbir şey olmasa da karşı taraf var gibi hissediyordu. Bunu sanırım sadece ilgisi hoşuma gittiği için yaptım. Sonuç olarak ben uzak mesafeli ilişkimi sürdürdüm o kişi de tarihin tozlu sayfalarına gitti

Sevmediği belli zaten benimle flört etmez arkadaş ayağı çekip. Dış ülkede yaşamak gibi bir düşüncem şu an yok ama ileride olursa fırsat çıkarsa yaşarım demişti iş bulursam falan diye. Kız bakımından bir şey demedi ama bu ikinci dediğiniz daha yakın bir ihtimal her ikisi de olabilir.
Ben sevgi ve sadakati ayrı konumlandıran insanlarım.
Karısını, sevgilisini köpek gibi sevip aldatmayı çok bir şey gömeyen insanlar var. Kızı seviyor olabilir ve seninle yaşadığı şeyleri aldatma olarak görmüyor olabilir ama kendini yetiştirememiş bir insandır. Böylesinden de kimseye hayır gelmez.
Bu arada kız için "sevmediği belli" diyeceğinize bu cümleyi kendiniz için düşünün derim. Siz sanırım sizi sevdiğinizi düşünüyorsunuz ama sizi sevse arasında 8 saat mesafe olan bir kızı çok rahat bırakır size yönelir.
Erkekler salak değil, sen ima ettiğini de yazmışsın buraya, rahatsız olduğunun farkında ana tepkin yok.
O da yediğim önünde yemediğim arkamda gibisinden yaşıyor.
Sevgilisi var, bir yandan flörtü var. Flörtü bu duruma bir şey demiyor, gel keyfim gel.

Cevaplarından çok saf birine benziyorsun daha gözün açılmamış gibi ama bu çocuk sana öyle bir şey yapar ki, aşkın sillesini yersin.

Kendini özel sanma yani, iki güzel söze, bakışa tav olma. Benden sana tavsiye. Çok üzülürsün

Ben sevgi ve sadakati ayrı konumlandıran insanlarım.
Karısını, sevgilisini köpek gibi sevip aldatmayı çok bir şey gömeyen insanlar var. Kızı seviyor olabilir ve seninle yaşadığı şeyleri aldatma olarak görmüyor olabilir ama kendini yetiştirememiş bir insandır. Böylesinden de kimseye hayır gelmez.
Bu arada kız için "sevmediği belli" diyeceğinize bu cümleyi kendiniz için düşünün derim. Siz sanırım sizi sevdiğinizi düşünüyorsunuz ama sizi sevse arasında 8 saat mesafe olan bir kızı çok rahat bırakır size yönelir.
Erkekler salak değil, sen ima ettiğini de yazmışsın buraya, rahatsız olduğunun farkında ana tepkin yok.
O da yediğim önünde yemediğim arkamda gibisinden yaşıyor.
Sevgilisi var, bir yandan flörtü var. Flörtü bu duruma bir şey demiyor, gel keyfim gel.

Cevaplarından çok saf birine benziyorsun daha gözün açılmamış gibi ama bu çocuk sana öyle bir şey yapar ki, aşkın sillesini yersin.

Kendini özel sanma yani, iki güzel söze, bakışa tav olma. Benden sana tavsiye. Çok üzülürsün
Zaten benim çocukla yaşadığım bir şey yok aramızda da bir şey yok. Benimle flört ediyor evet ama aramızda bir ad olmadığı için bunu da aldatma olarak görmüyor. Zaten kanmam da, haddinden fazla yakınlaşacak olursa o zaman çekerim ben de resti. Ama bunu da yapamıyor tavrımdan dolayı. Ki kız da buna aynısını yapıyordur bence. Ama dediğin gibi saf birisiyim. Ona alıştım maalesef. Bu yüzden de sormak istedim.

Arkadaşlar benim bir arkadaşım var normal arkadaşım. İyi arkadaş olduğum, sevdiğim birisi fakat bana yan yanayken pek de arkadaşmışız gibi davranmıyor. Flörtöz davranıyor. Düzenli bir yazışmamız yok, sadece sosyal medyadan video yolluyoruz düzenli olarak. Yazışsak bile arkadaşça oluyor. Bazen birbirimizi aradığımız bile oluyor. Bunlar da kesilecek bir süre sonra yavaş yavaş uzaklaşacağımızı tahmin edebiliyorum. Fakat onun sevgilisi var yurt dışında yabancı. Sadece 2 kez gelmiş arkadaşımın yanına ve üç yıldır berabermişler. Evlenmeyecek misiniz diye sormuştum hazır değilim daha dedi. En kötüsü ben de ondan etkileniyorum bana yakın davranışlarından. Ona çok alıştım. Hiç kopmak da istemiyorum koparsam çok üzülürüm. Yani baş başayken bana yaklaşıyor sevgili gibi davranıyor yani bizi gören sevgili sanır o derece. Ama öyle öpmek falan yok tabii yanlış anlaşılmasın. Hatta çevremizdekiler bile aranızda bir şey var ama söylemiyorsunuz deyip duruyor herkes bizim aramızda olanın bitenin farkında. Ve bana yakın olmaktan da çekinmiyor çevremizdekilerin yanında bile. Ben de ona yakın davranıyorum. Otururken bile birbirimize yapışık bir şekilde oturuyoruz. Aramızda bir şey yok diyoruz her ikimiz de birisi çok yakışıyorsunuz dediğinde o teşekkür ederim eyvallah dedi. Hiç böyle ayıp ediyorsunuz falan demedi. Bir keresinde dekoltemi kapattırdı sadece benimle birlikteyken açık olabilir ben göreyim gibisinden bir şey söyledi. Ben ona sürekli sevgilisi ile alakalı ima yapıyorum baş başayken her yapışımda ya elimi tutuyor bahaneyle ya da kolunu omuzuma atıyor falan. bana çok güzel bakıyor. Benden mesela gözlerini hiç ayırmıyor bazen saniyelerce birbirimizin gözlerine bakıyoruz hatta sessizce bile bakıştığımız oldu yan yana hiç konuşmadan. Sizce ne yapmalıyım, ne olur bana bir yol gösterin akıl verin. Ama beni ne olur eleştirmeyin acımasızca bir yorum istemiyorum lütfen . Beni de anlayın ne olur akıl verin bana kafayı yiyeceğim. Onunla konuşup resti çekmek istiyorum ya o ya ben diye ya da bana karşılık verdiği gibi karşılık vermek istiyorum umursamayıp.
Al sana akıl o kızı senle aldatan seni başkasıyla aldatır değilmez kural budur kendini wattpad hikayelerinde sanma

Bir zaman sonra birbirimizden kopacağız zaten onu da gerçekten sevmiyor ki sevse

Yaşadıkların bana hiç yabancı gelmedi, çok benzer durumu bende yaşamıştım. Erkek milleti bu inanma sevgilisinin yokluğunda seni kullanıyor. Kendini bir şekilde tatmin etme ihtiyacı duyuyor işte. Bence tavrını
Kaç yaşındasın merak ettim.
Ahh üni yıllarım aklıma geldi benimde :d
Bana karşı hislerinin olduğundan bahsetmişti.
Üçümüz aynı ünideydik. Sevgilisinin yokluğunda soluğu hemen yanımda alırdı. Bizim tam 4 yılımız böyle geçti. Bir keresinde ona madem böyle düşünüyorsun o zaman ayrıl sevgilinden bana gel demiştim.(asla ona gitme niyetim yoktu, sadece söylediklerinin doğruluğunu ölçmeye çalışmıştım.)
O ayrılmadı ama bendende vazgeçemediii . Mezun olduk ve evlendiler. Ben onun için sadece heyecandım. Kendisinin Allah inancı yoktu, bende aksine tesettürlü namaz kılan biriydim. Tek amacı beni elde etmekti. Ama başaramadı . The End..
Dün bu yazdığım yazıdan sonra 3 yıl sonra ilk kez aklıma gelmişti. Sabah beni aradı büyük bir şokla telefonu açtım. Aramızda farklı bir bağ olduğuna inandım. Bu sabah ansızın onun aklına düşmüşüm. Neyse neeeee zaten evliydi , kanmıyoruz, yolumuza devammmmmm:)

şimdi ya o ya ben dersen kendini bir seçenek konumuna sokmuş olursun
yani ya onu seç yada beni anlamına geliyor
sen bir seçenek misin ?
ayrıca adam şuan sevgilisini aldatıyor yani
bugün onu aldatan yarın senide aldatır , hiç şaşmaz
adam gibi adam olsaydı o kızı bırakır sana da gelir duygularını açardı insan gibi

Valla panpa bariz kullanılıyorsun. Adam başkasıyla birlikte ama senin ilginden de hoşlanıyor, egosunu körüklüyor. Bu adaı konmamış ilişki türü her zaman sakıncalıdır, günün sonunda adama nedne böyle yaptın bile diyemezsin ben başkasıyla sevgiliyim kzıım deli misin aramızda bir şey yok der geçer sen de kalırsın öylece. Konuya geleyim adamın uzakta, görüşemediği biriyle olmasından hiçbir mantık yok duygusall boşluğunu yakındaki insanlarla doldurmaya çalışıyor. O kııza da yazık saçma sapan bir tip için çuvalla uçak parası harcıyor. Yapacağın şey belli, yan yana gelme, normal arkadaş gibi davran sınırını çiz hatta bana kalırsa asla yanına gitme. Uzakllaş yani kendini kullandırma.

Asıl sevgilisi varken o bana yürümesin neden bunu düşünen kişi ben olayım ki? Sevgilisi varken birisine yürümemeyi o düşünsün.

Kendi aklin yok mu? Kullansan mi biraz? Bana da böyle davranan biri vardi. Sonra ne mi oldu? Gidip kizla evlendi. Iki cocuklari var simdi. Ben yüz versem sadece utancimla kalirdim. Benim sorumlulugum mu diye kendini kandirma

Tabi kız uzaktan sevgilisi görmüyor diye arkasından çok güzel işler çevriliyor kızın da haberi yok garibim sevgilim sadık diye düşünüyor. Siz de sevgilisi olduğunu bile bile hala adamın size karşı olan samimi davranışlarına müsade ediyorsunuz. Doğru aldatmak bakışmayla veya samimi davranmakla olmuyor ancak ikiniz de vicdanınızı bu şekilde rahatlatırsınız. Üzüldüğüm tek kişi varsa oda 3 yıldır uzaktan ilişki yürüttüğü o kız. İnşallah sizin bu samimiyetinizi öğrenir de ayrılır bu çöp insandan sizde daha rahat samimi olursunuz 👏🏻 mideniz alırsa tabi

X