Arkadaslar uzun ama lutfen okuyup fikir verin

Denizzzz159

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2020
209
-6
30
Merhaba can arkadaslarim.
Benim cok buyuk bir sıkıntım var eşimle 4 aydır evliyiz sürekli kavga sürekli hakaret küfür vurma.
Ve ailsiyle hep kavga ediyoruz aoleside aynı şekilde baba hep hakaret ediyor terbiyesiz seviuesiz insalar.
Neyse gecenlerde esimle yine buyuk bir kavga ettik ben anneme gittim . 15 gun gectikten sonra esim geldi barismak icin ben eve donerken ona sarrt kostum dedim ki eger gelirsem ne ailen bize gelebilir ne ben giderim daha fazla hakarte katlanamam bunlara haklari yok dedim.
Oda o anda senin istedigin olsun dedi aslinda cok ailce beni hice sayar daha ozamandan inanmamaliydim.
Neyse ben geldim 2 ay falan gevti kaynanam o aralarda imi kere falan geldk ben gorusmek istemiyorum sizinle dedim benim evimde bana hakarer ederek gitti her seferinde.
Daha sonra annenle kardesim covid oldular ve karantinaya girdiler karantinadan ciktiktan sonra birbirimizi ozledik diye bana geldiler onlar gitti ustune teyze geldo tesadufen biz zaten esimle kavgaliyiz kac gundur ayri yatiyoruz benim ailem gelince iyixe hirc yapip kudurdu ve anlasmamizi hice sayip bana dedi ki benim annem ve babam bu geve biz gelocek istersen durursun istemessen .. anani gidersin.
Ben blof yapiyo sandom bastan sonra baktim gtirmis ailesini.
Bende beni ezip gecti diye hic bisey servis etmedim ailseine esim beni mitfaga cagirdi ve servis hapmiyorum diye bana vurdu.zorla hizmet ettrmeye calsti.
Bende aglayaarak odaya kapandim.
Kaynanam kax kere geldi hakaretler etti sen nasil aileden geldin herkese seni rezil edicem odaya cikmisyosun burda agliyosun yarin annen evine gidiceksn bidaha buraya gelemiycejsin allah seni islah eylesin falan deyip bana tukurdu .
Ve esim hic biersey yapmadi.
Ben bu durumdan arrk bunalip babama yazdim ve babam esimde mesj atmis annene sahip cik cikamassan kizimi getir ezdiremeyiz artik kizimizi gibilerinden esimden teraddut ermeden bana esylarini topla annene gidiyosun dedi.
Bende topladm qma dun gece gotjrmedi bu gecede goturmedi.
Neyse bu gece konusalom dedik konusurken iyiydik sonra dan dedim ki bak annene gelmesin noldu goruyosun oda dedi annem bu eve gelixek dedi.
Anlasma falan hepsini ujuttu butun sozlerini yutty ve annem haklo sana oyle davranmakta dedi beni ezdide ezdirde simdi bende seni istemiyorum yarin gotur beni hic biseh umrunda degl dimi dedim tamam gotururm sen boyle oldugun surece evet umrumda degil dedi simdi soylermisinkz arkadaslar benim sucum burda ne hakarer kufr dayak yiyen benim akillanmasi gereken yine benmiyim mafettiler hayatkmi.

Son düzenleyen: Moderatör:
ister haklı ister haksız ol, hiçbir şey eşinin sana vurmasını haklı gösteremez. aranızdaki saygı bitmiş anladığım kadarıyla. son çare aile terapistine gitmelisiniz bence acilen, yine aynı davranışları görürsen yollarını ayır eşinden sen ayırmadıkça şiddetin boyutu da büyüyecek emin ol.

4 aylik evlilik hakaret, kufur, dayak...
Bu evlilikte devam etmeye deger birşey yok bence ama illa devam edecekseniz oyle senin annen bu eve giremez diyip kendi anneni kardeşini eve toplayamazsin.
Annesi size karşi kotu de olsa zoruna gider.

Eve O'nun ailesi gelmeyecekse sizinki de gelmeyecek, herkes kendi ailesiyle aile evinde gorusebilir bu daha uygun olur.

Ama şuda yanlış ki eşim beni ezip gecti diye buyuklerıme hizmet etmeme gıbi bı durum söz konusu olamazdı. Karsıdakı insanlar saygısız bıle olsalar ben bana dusenı yınede yapardım evıme gelmısler sonucta Hizmetimı yapar esımle tartısmamı sonra yapardım zaten sizinde aileniz gelıp gıdıyor onları istememek buyuk yanlis.... Ama şiddet var işte o olmamalıydı malesef. Ne olursa olsun şiddet aslaa.. Bu bıle sadece bosanmaya sebep. Hıc bır neden bu durumu haklı cıkaramaz.

Son düzenleme:
Canım haklısın ama hiç kimse ailesini silemez mutlaka görüşür. Bir daha gelip gitmesinler diye değil de, annen bana hakaret ederse beni savun, bana kötü söz söyletme diye anlaşabilirsin.

Anladığım kadarıyla eşinin ailesinde kavga, gürültü, hakaret, küfür çok normal şeyler. Bunlar alışmış ağır gelmiyor. Mesela eşim bana salak dese çok kırılırım, onuruma dokunur ama kimisine daha ağır küfürler hafif gelir. Seviyeleri bu demek ki.

Merhaba can arkadaslarim.
Benim cok buyuk bir sıkıntım var eşimle 4 aydır evliyiz sürekli kavga sürekli hakaret küfür vurma.
Ve ailsiyle hep kavga ediyoruz aoleside aynı şekilde baba hep hakaret ediyor terbiyesiz seviuesiz insalar.
Neyse gecenlerde esimle yine buyuk bir kavga ettik ben anneme gittim . 15 gun gectikten sonra esim geldi barismak icin ben eve donerken ona sarrt kostum dedim ki eger gelirsem ne ailen bize gelebilir ne ben giderim daha fazla hakarte katlanamam bunlara haklari yok dedim.
Oda o anda senin istedigin olsun dedi aslinda cok ailce beni hice sayar daha ozamandan inanmamaliydim.
Neyse ben geldim 2 ay falan gevti kaynanam o aralarda imi kere falan geldk ben gorusmek istemiyorum sizinle dedim benim evimde bana hakarer ederek gitti her seferinde.
Daha sonra annenle kardesim covid oldular ve karantinaya girdiler karantinadan ciktiktan sonra birbirimizi ozledik diye bana geldiler onlar gitti ustune teyze geldo tesadufen biz zaten esimle kavgaliyiz kac gundur ayri yatiyoruz benim ailem gelince iyixe hirc yapip kudurdu ve anlasmamizi hice sayip bana dedi ki benim annem ve babam bu geve biz gelocek istersen durursun istemessen siker anani gidersin.
Ben blof yapiyo sandom bastan sonra baktim gtirmis ailesini.
Bende beni ezip gecti diye hic bisey servis etmedim ailseine esim beni mitfaga cagirdi ve servis hapmiyorum diye bana vurdu.zorla hizmet ettrmeye calsti.
Bende aglayaarak odaya kapandim.
Kaynanam kax kere geldi hakaretler etti sen nasil aileden geldin herkese seni rezil edicem odaya cikmisyosun burda agliyosun yarin annen evine gidiceksn bidaha buraya gelemiycejsin allah seni islah eylesin falan deyip bana tukurdu .
Ve esim hic biersey yapmadi.
Ben bu durumdan arrk bunalip babama yazdim ve babam esimde mesj atmis annene sahip cik cikamassan kizimi getir ezdiremeyiz artik kizimizi gibilerinden esimden teraddut ermeden bana esylarini topla annene gidiyosun dedi.
Bende topladm qma dun gece gotjrmedi bu gecede goturmedi.
Neyse bu gece konusalom dedik konusurken iyiydik sonra dan dedim ki bak annene gelmesin noldu goruyosun oda dedi annem bu eve gelixek dedi.
Anlasma falan hepsini ujuttu butun sozlerini yutty ve annem haklo sana oyle davranmakta dedi beni ezdide ezdirde simdi bende seni istemiyorum yarin gotur beni hic biseh umrunda degl dimi dedim tamam gotururm sen boyle oldugun surece evet umrumda degil dedi simdi soylermisinkz arkadaslar benim sucum burda ne hakarer kufr dayak yiyen benim akillanmasi gereken yine benmiyim mafettiler hayatkmi.
Evet akıllanması gereken sensin dayak yediğin eve niye geri dönüyorsun Allah gerçekten akıl versin kardeşim sana

şiddet olan bir evde durma bile derim ben sana zaten bu tartışmaya dahi kapalıdır ama işin içine aileler girdi mi inada bindirmeyin, evliliğinize yazık oluyor. herkes yeterince saygı gösterse birbirine böyle olmaz. annen gelmesin hayır senin annen gelmesinle bir yere varamazsınız hiçbir zaman. ama vurmak zaten affedilir değil. düzeleceğini de sanmam, eşin seni götüreceğine kendin gidebilirsin mesela

4 aylik evlilik hakaret, kufur, dayak...
Bu evlilikte devam etmeye deger birşey yok bence ama illa devam edecekseniz oyle senin annen bu eve giremez diyip kendi anneni kardeşini eve toplayamazsin.
Annesi size karşi kotu de olsa zoruna gider.

Eve O'nun ailesi gelmeyecekse sizinki de gelmeyecek, herkes kendi ailesiyle aile evinde gorusebilir bu daha uygun olur.
Benim ailemle onun ailesi bir degil ama benin ailem ona hoc bi zaman boyle davrnmadi

Arkana bakmadan kaçççç 4 aylık evlilikte hiç normal değil olanlar boşan yol yakınken çoçuğun olunca dünyayı zehir ederler bunlar sana ilk boşanan SEn değilsin bunu unutma

Ama şuda yanlış ki eşim beni ezip gecti diye buyuklerıme hizmet etmeme gıbi bı durum söz konusu olamazdı. Karsıdakı insanlar saygısız bıle olsalar ben bana dusenı yınede yapardım evıme gelmısler sonucta Hizmetimı yapar esımle tartısmamı sonra yapardım zaten sizinde aileniz gelıp gıdıyor onları istememek buyuk yanlis.... Ama şiddet var işte o olmamalıydı malesef. Ne olursa olsun şiddet aslaa.. Bu bıle sadece bosanmaya sebep. Hıc bır neden bu durumu haklı cıkaramaz.
Valla bana oyle seyler yaptilar ki artik buyuk olmalari umrumda bile degil.ve benim ailem hic bizaman ona oyle davranmadi eger davransahdi oda sitemseydi ben onun givi yapmazdim madem gkzu goturmuycekti ozaman anlasirken sen annen evinde kal ben ailmi eve getiricem dicekti bende donmuycektim

X