Arkadaslar uzun ama lutfen okuyup fikir verin

Tutum m

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
39
18
36
Burada jonuşukacak bir şey kalmamış ki sen eşin seni dövüyor.daha ne olsun üstünede tuz biber maaa aile hakaret ilginç ne yapabilirsin acaba?

Cordeliaa

Bu hafta 2 Kg. verecegimmm. 💪💪 Gerçekçi olsun.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
9.908
26.019
B O Ş A N Lutfennnn. Kendi iyiliğin en için.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :93.1 Kg. Şimdiki Kilom :78.4 Kg.

Cordeliaa

Bu hafta 2 Kg. verecegimmm. 💪💪 Gerçekçi olsun.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
9.908
26.019
4 ayda çok yüz göz olmuşsunuz. Sekiz yılda ailesini hiç görmediniz mi.O zaman tavırları nasıldı..Evliliğinizi bitirmek istemiyorsanız fazla samimiyet kurmadan ailesi ile mesafelide olsa görüşeceğinizi bilerek davranın..Sonuçta o adamı o aile yetiştirdi..Ömür boyu onları hiç görmem diyé beklemeyin.İnatlaşmak üstün çıkmaya çalışmak , yok saymak yerine onları idare etmeye çalışın..Eşiniz ailesini silemez ama sizi gerektiğinde savunabilir..Siz saygılı davrandığınız halde onlar kötü davranıyorsa eşin bunu görecektir..Karşılıklı restleştiğinizde eşin taraf tutmak zorunda kalacak..inan erkekte olsa kadında olsa aile ile eş arasında kalmak çok zor .Daha evliliğe alışmamışken git gel lafları havada uçuşuyor...Düşün önce bu evliliğe bu şartlarda devam edebilirmiyim edemezmiyim..Edeceksen bunları göze alacaksın..Şimdiden aranıza soğukluk inatlaşma girerse sonra ailesiyle iyi olsanda eşinle ilk günki gibi olamazsın..Çünkü insan farkında olmadan içinde kin biriktiriyor.Artık herşey iyi olsa bile en ufak tartışmada bütün biriktirilenler ortaya dökülüyor....Sadece iyi düşün gerçrkten ayrılmak istiyorsan blöf yapma ayrıl..Devam etmek istiyorsan da değiştiririm diye değil ben onu gerçekten srviyorum ve zamanla herşey yoluna girer idare edebilirim diye düşünerek karar verin....Ne demişler "Ya bu deveyi güdersin, ya da bu diyardan gidersin".
Yazdıklarınıza kısmen katılıyorum. Ama tüm kırmızı çizgiler asılmış. Artık saygı kazanma vb. bir şansı yok. K.v. tükürmus hakaret etmiş. Eş dövmüş üstelik herjesin içinde. (Gerçi tek de olsa aynı) Siz konu sahibi boşanmayacaksa mantıklı yazmışsınız ama boşanmak zorunda. Yoksa coook dayak yer maalesef.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :93.1 Kg. Şimdiki Kilom :78.4 Kg.

Tartefille

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2015
251
486
Kufur dayak ne ararsan var. Ustune bir de tukuruk yemissin Covid zamani polise gitsen iceri alirlar. Yok sen hala ne hatam var filan . Hatalarin en buyugu sen de bir dakika durmaman gereken bir yerde gitmemek icin direniyorsun.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :52.5 Kg. Şimdiki Kilom :49 Kg.

Haydioradan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2015
581
484
Nasıl 4 aylık evlilik bu anlamadım
Baştan hiç mi görüşüp konusmadiniz
Benim de çocuklarım var Allah korusun boylesinden
Arkana bakmadan kaç ortada yuvamı var sanki neyi düşünüyorsun hala

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 522 gün geçti.

ShinSeGi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
17.941
25.457
Bütün sorunlar bir yana, dayak yediğin yerde ne işin var kaç kaç. Arkana bile bakma kaç git.

Merka etme tüm erkekler böyle değil, normal olan bu değil.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-05-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

rouges

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
2.188
1.805
İkiniz de sorunlusunuz.
bu nasıl bir ilişki ne kadar yüzgöz olmuşsunuz. aileler de dahil.
Akla ziyan bir durum.

Yellowpepper

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
1.543
1.855
Maalesef kocanız size saygı duymuyor, ama siz hala anlaşmaya uysa kalacaksınız o evde. Birinin sizi götürmesine ihtiyacınız yok bence, kendiniz gidebilirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cokguzelolsun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
3.166
10.690
daha turkçe yi bile öğrenemeden evlenmişsin.
kocan sana vurmakta hatalı,kaynanan tukurmekte hatalı amenna, kabul edilebilir bir yanlış değil.
ama senin ailen eve gelmeyecek diyip kendi aileni çoluk çombalak toplayıp da "ama benim ailem benim kocama bişe yapmadıkieee" demek olmaz, onunki gelemezse seninki de gelemez. adamın asabı bozulur bu konuya, sinirlenmekte haklı, bir de içeri kapanıp ağlamalar falan hulya koçyiğit filmi gibi nedir öyle.
saçma saçma yaşlarda evleniyorsunuz, herşey evcilik gibi olacak sanıyosunuz sonra 4 ayda boşanma, dua et de çocuğun olmamış, yoksa şu saçmalığın içine bir de yanlış yetiştirilmek uzere bir yavru gelecekti.

Denizzzz159

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
50
3
27
Ne bicim konusuyosun ya dalga gecer gbi ! Esim bana
daha turkçe yi bile öğrenemeden evlenmişsin.
kocan sana vurmakta hatalı,kaynanan tukurmekte hatalı amenna, kabul edilebilir bir yanlış değil.
ama senin ailen eve gelmeyecek diyip kendi aileni çoluk çombalak toplayıp da "ama benim ailem benim kocama bişe yapmadıkieee" demek olmaz, onunki gelemezse seninki de gelemez. adamın asabı bozulur bu konuya, sinirlenmekte haklı, bir de içeri kapanıp ağlamalar falan hulya koçyiğit filmi gibi nedir öyle.
saçma saçma yaşlarda evleniyorsunuz, herşey evcilik gibi olacak sanıyosunuz sonra 4 ayda boşanma, dua et de çocuğun olmamış, yoksa şu saçmalığın içine bir de yanlış yetiştirilmek uzere bir yavru gelecekti.
Vurdu diyorum oyuzden odaya kapandim dkyorum sen hala film gib deyip dalga geciyosun ve dun geve ben sinirden yanlis yazmisim yazdiklarim insallah basina gelmezde ozaman hulya kocyigt turkan soray gibimi odaha kpaniyosun gorursun bu birinci ikinicde biz bastan konustuk diyorum oda kabul etti ozaman en basindan diyecekti kabul etmiyorum diye iyice okumadan vicsansizca ve dalga gecercesine yorum yapkcaksan hic yapma.

cokguzelolsun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
3.166
10.690
Ne bicim konusuyosun ya dalga gecer gbi ! Esim bana

Vurdu diyorum oyuzden odaya kapandim dkyorum sen hala film gib deyip dalga geciyosun ve dun geve ben sinirden yanlis yazmisim yazdiklarim insallah basina gelmezde ozaman hulya kocyigt turkan soray gibimi odaha kpaniyosun gorursun bu birinci ikinicde biz bastan konustuk diyorum oda kabul etti ozaman en basindan diyecekti kabul etmiyorum diye iyice okumadan vicsansizca ve dalga gecercesine yorum yapkcaksan hic yapma.

eşinin yerinde ben olsam ailem ne yapmış olursa olsun onlar gelmiyorsa senin ailen de gelemezdi, gözune sokar gibi adamın aileni eve almışsın, ben olsam ben de bozulurdum, herkesin ailesi kendisine tatlı.
vurmak affedilemez orası ayrı.

Denizzzz159

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
50
3
27
eşinin yerinde ben olsam ailem ne yapmış olursa olsun onlar gelmiyorsa senin ailen de gelemezdi, gözune sokar gibi adamın aileni eve almışsın, ben olsam ben de bozulurdum, herkesin ailesi kendisine tatlı.
vurmak affedilemez orası ayrı.
Tabi canim kolayini bulsan iyi olmus vurmus diceksin . Hemcinsis sozde .
Sen olsan kabul etmezdin ama o bastan kabul etti ve ben durup dururken gelemezlee dememistim bana hakaret ettikleri icin gelemezler dimistim boyle seyler olcagini bilmdigim icin keske hersey karsidan konusmak kadar kolay olsa