Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Boşanmamızin sebebi beni defalarca aldattı. skaype siberalem vs. sanal seks yapmasi vacapda yazismalari bekarım evlenmek istiyorum demesi yanlız yaşiyorum falan yaziyo elektrik olursa evlenirim vs. hepsinin ispatı var bende hepsinin fotoğrafin çektim duruyo. Artık dayanamadim boşanma sürecindeyiz. inşAllah yakın zamanda biticek. Ama. Ondan hiç bi şey istemiyorum o kadar tiksindim ki ondan sadece arkama bile bakmadan koşmak istiyorum bı daha yüzünü bile görmek istemiyorum.
bunlara istinaden çekişmeli açın ve tazminat da isteyin.

Siz evlenirken hiç bir şey almadınız mı, fatura var mı herhangi bir şeyi ödediğinize dair? Eğer her şeyi eşiniz yaptıysa bu konuda eliniz zayıf. Aldatma kanıtlarınız sağlam mı? O ben değilim, işyerindeyken telefonumu alıp başkası yazmış falan diyebilir mi? Ben yerinizde olsam öfkeyle kalkıp zararla oturmak istemem. Bebekle kolay değil kapıyı çarpıp çıkmak. Aileniz de burada değilmiş. Karı koca ilişkiniz bitmiş zaten, ev arkadaşı gibi takılın bir süre. Temizlik çamaşır yemek vs ya birini bulun ödesin ya da herkes kendi işini kendi görsün. Kolay değil biliyorum ama dediği doğru. Vereceği nafaka anca kiranızı karşılar. Adamda vicdan olsa çocuğunu mağdur etmez, el kadar bebeği varken gidersen git demez haysiyetsiz.

Yurt dışına ailenizin yanına gitme ihtimaliniz yok mu?
Evlesigimizde yüzük falan vardı sadece. O da satıldı.evi de Evet daha sevgiliydik evlenmeden önce almıştı. Eşyalar hepsi onun. İstersen boşan kal diyo nafaka yetmiyorsa.
Sizce bosandib burdan kalmam doğru olurmu arkadaşlar bence olmaz ama ev kirası ni nasıl vericem sıkıntı çekmek istemiyorum. Ama çocğuna bakar da öyle adam değil sadece beni sevmedi hep başkalarıyla zaman geçirdi onlarla konuştu beni bı kadın gibi görmedi. Beğenmedi. Beni o kadınlara değişti o kadar kırgınım ki 😞 benim yaşadıklarımı yaşasın İnşAllah. Başka bi şey de demiyorum Neyseee.. çok şükür kurtuldum ama büyük darbe aldım toparlanmam çok zaman alicak biliyorum iyiki kızım var o bana güç veriyo ayakta durmaya çalışıyorum kızım için. Doose sendromu hastalığı nöbetler geciriyo ALLAH Büyük iyi olucam

Bunlara hiç halim yok gerçekten çok yoruldum üstelik yanımda arkamda duran Yok. Destek olan maddi vs .kimse yok yanlızım. Doose sendromu kızım var nöbetler geciriyo onu daha fazla yıpratmak istemiyorum nafaka yetmiyorsa boşan burda kal diyo. Bide
Düşman kavgalı olmak istemiyorum bı bebeğim var onu düşünüyorum vicdansız değilim bakicam tabiki diyo yardım edicem

Yanlızım. Bunları yapmam takib etmem için desteğim olması lazım hem maddi hem manevi . Ailem uzakta annem biliyo konuyu sadece. Öyle işte devlette çalışiyo memur kendisi. Ben. Lise bitirmiş hiç bı şeyden haberim Yok ne alıyo ne satiyo geliri ne vs. Hiç bı şey biliyorum. Beni adam yerine koyup söylemedi hiç bı zaman.

Bunlara hiç halim yok gerçekten çok yoruldum üstelik yanımda arkamda duran Yok. Destek olan maddi vs .kimse yok yanlızım. Doose sendromu kızım var nöbetler geciriyo onu daha fazla yıpratmak istemiyorum nafaka yetmiyorsa boşan burda kal diyo. Bide
Düşman kavgalı olmak istemiyorum bı bebeğim var onu düşünüyorum vicdansız değilim bakicam tabiki diyo yardım edicem
çok geçmiş olsun. Siz bilirsiniz bakacağım, yardım edeceğim vs. inanamayın derim.

• Beğen
Reactions: Cac
Evlesigimizde yüzük falan vardı sadece. O da satıldı.evi de Evet daha sevgiliydik evlenmeden önce almıştı. Eşyalar hepsi onun. İstersen boşan kal diyo nafaka yetmiyorsa.
Sizce bosandib burdan kalmam doğru olurmu arkadaşlar bence olmaz ama ev kirası ni nasıl vericem sıkıntı çekmek istemiyorum. Ama çocğuna bakar da öyle adam değil sadece beni sevmedi hep başkalarıyla zaman geçirdi onlarla konuştu beni bı kadın gibi görmedi. Beğenmedi. Beni o kadınlara değişti o kadar kırgınım ki 😞 benim yaşadıklarımı yaşasın İnşAllah. Başka bi şey de demiyorum Neyseee.. çok şükür kurtuldum ama büyük darbe aldım toparlanmam çok zaman alicak biliyorum iyiki kızım var o bana güç veriyo ayakta durmaya çalışıyorum kızım için. Doose sendromu hastalığı nöbetler geciriyo ALLAH Büyük iyi olucam
Ee tamam evde kal diyormuş kalın. Niye uygun olmasın su an baska bir evde yaşama şansınız yokmuş çalışmıyorsunuz mecbur kalacaksınız. O gider siz oturursunuz

Yanlızım. Bunları yapmam takib etmem için desteğim olması lazım hem maddi hem manevi . Ailem uzakta annem biliyo konuyu sadece. Öyle işte sadece llllldevlette çalışiyo memur kendisi. Ben. Lise bitirmiş hiç bı şeyden haberim Yok ne alıyo ne satiyo geliri ne vs. Hiç bı şey biliyorum. Beni adam yerine koyup söylemedi hiç bı zaman.

Yanlızım. Bunları yapmam takib etmem için desteğim olması lazım hem maddi hem manevi . Ailem uzakta annem biliyo konuyu sadece. Öyle işte devlette çalışiyo memur kendisi. Ben. Lise bitirmiş hiç bı şeyden haberim Yok ne alıyo ne satiyo geliri ne vs. Hiç bı şey biliyorum. Beni adam yerine koyup söylemedi hiç bı zaman.
Boşanmayın çünkü çocuğunuz hastaymış. Karı koca değil de aynı evi paylaşan iki kişi gibi takılın. Evet zor hatta mide bulandırıcı ama özel ilgilenilmesi gereken bebeğiniz var ve aileniz yanınızda değil. Masrafı ilacı tedavisi gıdası... altından kalkamazsınız. En azından çocuğuna bakıyormuş. Tamam nafaka bağlanır vermek zorunda ama devede kulak kalır şu durumda. Sizi cezalandırmak için inlete inlete öder. Ben alamazsam yiyemezsem giyemezsem sorun değil ama çocuğuma yapamazsam kahrolurum.

Yerinizde olsam kızımla yalnız takılırım, biraz büyüyünce kreşe verir meslek edinme kurslarına giderdim. En azından uzun vadede çıkış planım olur. Yanlış bilmiyorsam aile konutu şerhi koydurursanız evi satamaz ve sizi çıkartamaz. Ailenizin yanına gitme şansınız yok mu?

Lütfen acele karar vermeyin ölçmeden biçmeden plan yapmadan hareket etmeyin.
Beni adam yerine koyup söylemedi hiç bı zaman.
Nasıl güvenip çocuk yaptınız peki?

Merhaba arkadaşlar. Ben bosanıyorum bı tane kızım var anlaşmalı bosanıyoruz. Nafaka Alıcam bide oturduğumuz evi kocam benden önce almış 3. Buçuk yıl oldu belki ama hala Kredisini ödüyo. Bana da düşmüyormu bu evden? Ben söyledim evin yarısı benim sat evi o da nereye satayım daha. Kredisi var dedi nasıl oluyo bu konularda hiç bilgim yok. Bosanma dilekçemde ne yazmam gerekiyor kızlar?
Ev evlenmeden önce alındığı için hakkınız yok, kredi ödemesine sizin yaptığınız bir katkıda yok anladigim kadarıyla o yüzden evden hak alamazsınız.

seni kandırmaya çalışıyor. kanma
Hayır kandirmiyor aslinda ev evlenmeden önce alındığı için konu sahibi ortak değil resmiyette hiçbir hakkı yok ev üzerinde.

Kredili ev evet satılır ama eşi vermek istemezse vermez hakkı olmadıgi için.

Peki maddi yönden nasıl ayakta kalmayı düşünüyorsunuz? Bence siz o evden çıkmayın ya bilemedim hani ailenizin yanında falan mı kalicaksiniz? Veya bosanacaksaniz iyi bir nafaka alin

Ev evlenmeden önce alındığı için hakkınız yok, kredi ödemesine sizin yaptığınız bir katkıda yok anladigim kadarıyla o yüzden evden hak alamazsınız.
Peki ya kızıma? Düşmüyormu ev? O nafaka dışında bı talebim yokmu? Çünkü benim hiç bı yerden gelirim Yok işim yok maddi dururmum şimdi evli olduğum için iyi ama boşandıktan sonra olmuycak. Nafaka bebeğe yetiyo her şey pahalı para. En azından evim olsaydı kira derdim olmazdı.

Evlilik öncesi edinilen malın yarısını alamazsınız. Ancak evli olduğunuz sürece ödenen kredi taksitlerinin bir miktarını alabilirsiniz. Onda da dişli bir avukat lazım.
Peki kadın evliyken hiç çalışmamışsa yine alabiliyor mu? Eğer kadın krediye destek olmuşsa alabiliyor diye biliyordum.

Peki maddi yönden nasıl ayakta kalmayı düşünüyorsunuz? Bence siz o evden çıkmayın ya bilemedim hani ailenizin yanında falan mı kalicaksiniz? Veya bosanacaksaniz iyi bir nafaka alin
Ne kada
Hayır kandirmiyor aslinda ev evlenmeden önce alındığı için konu sahibi ortak değil resmiyette hiçbir hakkı yok ev üzerinde.

Kredili ev evet satılır ama eşi vermek istemezse vermez hakkı olmadıgi içi

Bana diyo nafaka yetmiyosa kal burda. Ama ben ondan uzaklaşmak istiyorum gözümün önünde kadınlarla mesajlaşmalira dayanmıyorum ben bir anneyim kızımı düşünmek zorundayım onun için piskoljimi duzeltmem lazım evet bosanıyorum ama içinde her şey öyle istediğin anda bitmiyo hayla onu kıskanıyorum. Hiç bı şeye değmeyen biri olduğunu da biliyorum nefret ediyorum Boşansam bile. Ama belli etmiyorum. Boşandıktan sonra gidib yazı annemlerde kalayım bir unutuyum bana iyi gelir belki Allah kimseye böyle bir koca nasib etmesin düşmanım dahil. Ben 3 sene evli kaldım o da benim isteğimle hep affettim Altan aldım her gece ağladım. Kendim kendime çektirdim. Bı tek Allah biliyo neler yaşadığımı.

aileniz yurt disinda nerede? siz türk müsünüz bu arada?

evden bir hak alabileceğinizi sanmıyorum. kızınıza da ancak kocanız öldükten sonra hak düşer, şu anda ona da düşmez. dün gece ekşide boşanma ile ilgili bir entry okumuştum, bir şekilde avukatla bir ortak yol bulabilirsiniz. evden ümidi kesip ona göre atacağınız adımları planlayın. eve güvenip boşanacağım diyorsunuz ama ev size verilmeyince ve siz nafaka ile hiç bir şeye yetemeyince sıtmaya razı olursunuz geri. bebeğiniz de olduğu için girip bir yerde çalışıp kendinizi idame ettirmeniz pek mümkün gözükmüyor

Peki ya kızıma? Düşmüyormu ev? O nafaka dışında bı talebim yokmu? Çünkü benim hiç bı yerden gelirim Yok işim yok maddi dururmum şimdi evli olduğum için iyi ama boşandıktan sonra olmuycak. Nafaka bebeğe yetiyo her şey pahalı para. En azından evim olsaydı kira derdim olmazdı.
Hayır kızının da hakkı yok suan, ancak babası vefat ettikten sonra hakkı var çocuğun miras olarak.

bulunduğunuz şehrin barosuna giderek avukat talep edin. burada danışarak karara bağlanabilecek bir durum değil bu

Ne kada

Bana diyo nafaka yetmiyosa kal burda. Ama ben ondan uzaklaşmak istiyorum gözümün önünde kadınlarla mesajlaşmalira dayanmıyorum ben bir anneyim kızımı düşünmek zorundayım onun için piskoljimi duzeltmem lazım evet bosanıyorum ama içinde her şey öyle istediğin anda bitmiyo hayla onu kıskanıyorum. Hiç bı şeye değmeyen biri olduğunu da biliyorum nefret ediyorum Boşansam bile. Ama belli etmiyorum. Boşandıktan sonra gidib yazı annemlerde kalayım bir unutuyum bana iyi gelir belki Allah kimseye böyle bir koca nasib etmesin düşmanım dahil. Ben 3 sene evli kaldım o da benim isteğimle hep affettim Altan aldım her gece ağladım. Kendim kendime çektirdim. Bı tek Allah biliyo neler yaşadığımı.
Kızınıza düşmüyor, kaç kişi yazdı. İsterse bugün satar parasını yer miras falan da bırakmaz. Evi versin ben evde oturayım üstüne masraflarımızı da ödesin, olmuyor işte öyle. Evlenirken hedefiniz ev miydi? Boşansak da evi var nasıl olsa yarısını alırım diye plan mı yaptınız? Lise mezunu, eğitim yok, meslek yok, iş-güç gelir hiç bir şey yok. 3 senedir her şeyi affedip üstüne çocuk yapmışsınız. Niye ilk ihanetinde ayrılmadınız? Memur, maaşı garanti, evi var diye mi ses çıkarmadınız? Kendi kaderinize çaresizliğinize küçük bebeği de ortak etmişsiniz. Lütfen biraz da kendi hatalarınızı görün de yüzleşin. Hala neyini kıskanıyorsunuz, oturun da çocuğunuza odaklanın.

Benim çocuğumun hastalığı olacak nöbetler geçirip tedavi görecek ve ben hala beni defalarca aldatmış adamı kıskanacağım, yok artık ya. Adamı iliğine kadar kurutur varını yoğunu çocuğun tedavisine harcatırım. Siz evi versin oturalım diyorsunuz yanımda kadınlarla mesajlaşıyor kıskanıyorum diyorsunuz.

Çocuğunuzun durumuyla ilgili de konu üstüne konu açtınız. Hemen doktora götürün yazmamışız gibi devamlı aynı şeyleri sordunuz. Çok sabit fikirlisiniz, anlamı olsun olmasın bir konuya saplanıp kalıyorsunuz.

Kızınıza düşmüyor, kaç kişi yazdı. İsterse bugün satar parasını yer miras falan da bırakmaz. Evi versin ben evde oturayım üstüne masraflarımızı da ödesin, olmuyor işte öyle. Evlenirken hedefiniz ev miydi? Boşansak da evi var nasıl olsa yarısını alırım diye plan mı yaptınız? Lise mezunu, eğitim yok, meslek yok, iş-güç gelir hiç bir şey yok. 3 senedir her şeyi affedip üstüne çocuk yapmışsınız. Niye ilk ihanetinde ayrılmadınız? Memur, maaşı garanti, evi var diye mi ses çıkarmadınız? Kendi kaderinize çaresizliğinize küçük bebeği de ortak etmişsiniz. Lütfen biraz da kendi hatalarınızı görün de yüzleşin. Hala neyini kıskanıyorsunuz, oturun da çocuğunuza odaklanın.

Benim çocuğumun hastalığı olacak nöbetler geçirip tedavi görecek ve ben hala beni defalarca aldatmış adamı kıskanacağım, yok artık ya. Adamı iliğine kadar kurutur varını yoğunu çocuğun tedavisine harcatırım. Siz evi versin oturalım diyorsunuz yanımda kadınlarla mesajlaşıyor kıskanıyorum diyorsunuz.

Çocuğunuzun durumuyla ilgili de konu üstüne konu açtınız. Hemen doktora götürün yazmamışız gibi devamlı aynı şeyleri sordunuz. Çok sabit fikirlisiniz, anlamı olsun olmasın bir konuya saplanıp kalıyorsunuz.
Beni anlamıyorsunuz.

X