Arkadaşlar yaşadığım olayda sadece haklı olup olmadığımı sizden de duymak istiyorum?

Bırak gitsin gitmiş zaten.Soracağın bişey yok aramamasından belli zaten ilişki böyle yaşanmaz. İçin rahat olsun ararsa da görüşmemelisin bu devirde araşmamak nedir...Erkekler yapar böyle. Eşimin arkadaşı anlattı bi gün ben hiç ayrılmam dedi.Soğuk davranırım aramam bişey yok derim ben böyleyim derim finalde kız ayrılır ben de sorumluluk almamış olurum arada barışmaya bile onlar arar bi kere beni bıraktın sana güvenemem derim dedi. Ben şok.Sinsiler. :63:
bu bence büyük şerefsizlik ya. bi de bu tip erkekler özgüvenliyim diye gezer, daha bi ilişkinin sorumluluğunu alamayacak kadar özgüvensizlerdir.

sevgilimi genelde ben arar mesaj atarım, inanın bu durumdan şikayetçi olduğumuyansıtmazdım. ama rahatsız oldum. günde bir kez arıyodum o akşam , isteksizce konuştuğunu fark ettim. sonra dedim bırak o arasın artık. bir kaç gün aramadı sonra aradı beş dakika konuştuk uyayacam ben de şimdi dedi kapadık. ben aramamaya devam ettim zateen dakikam bitti faturamı ödeyemediğimden. ne aradı ne sordu. bir hafta geçti. sonra faturamı ödedim ben de artık açık açık konuşayım dedim bu durumu. ayrıca bir arkadaşlık sitesine girmiş sahur vakitleri. bunu da görünce sinirlerim tepeme çıktı. mesaj attım artık aramamanın nedenini öğrenmek istiyorum diye. arkadaşından aradı, niye aramadın diyorumm sen niye aramadın diyo. dakika yoktu diyorum bende de yoktu diyo. faceden yazsaydın dedim kaldırdım dedi. teli bozukmuş da kaldırmış da. o arkadaşlık sitesini kaldırmıyorsun orda takılıyosun ama dedim. evet girdim öylsine dedi. tabi sinirlendi de. allah allaah diye sabır çekiyo beyimiz. neyse kapadık akşam konuşuruz diye dışardaydı çünkü. aradım tel direk meşgule atıyo. saat gece bir oldu yine aynı ciidden delirdim arkadaşlar. artık bitsin seni istemiyom dese bitiricem en azından duymuş olup kabullenecem. mesaj attım açık açık konuşalım artık diye. neyse ulaşabildim ben sonunda beyimize. derdin ne anlat dedi , ben de umursamıyosun dedim. aramamak umursamamak mı oluyo dedi. kaç gün geçti haberi yok beyefendinin en azından öldünmü kaldın mı arkadaşından mesaj at, yurtta kalıyo sonuçta. o arkadaşlık sitesine neden girme gereği duyuyosun dedim. sonra bu anlatıyodu ben hızımı alamadım söyleniyodum. amacım orda onun sözünü kesmek değildi sadece sinirliydim. sus da anlatalım dedi sesini yükseltti bir de arkadaşları da yanında. ben de kibar ol biraz dedim. bunu diyince daha da sinirlendi. anlatmıyorum lan dedi. girdim oldumu dedi. ben de gir beni de arama daha dedim kapadımtelefonu. eğer telefonu yüzüne kapamasaydım hüngür hüngür ağlayacaktım , ağlayıpda totosunu kalksın istemedim. km haklı?eğer ben haklıysam içim rahat rahat yoluma bakacağım arkadaşlar.ayrıca belirtmek isterim beni asla aramaz daha arar diye beklemiyorum. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)
Haklısın böyle ilişki olmaz bas totosuna tekmeyi.
Paşama bak sen ben arayacam beyefendi aramayacak cok bile beklemissin

Ayrıca belirtmek isterim beni asla aramaz daha arar diye beklemiyorum.

Yani bacım daha neyi bekliyorsun ki kendin diyorsun zaten aramaz diye. Adam bir hafta aramamış seni sohbet sitelerinde takılmış bide. Sende arama bundan sana hayır gelmez yoluna bak bence. Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın

Yine iyi dayanmışsın. Bizimki biraz aşırı olabilir ama sevgilim evdeyken bile 1 saat iletişimimiz olmasa merak ederim, o da aynı şekilde öyle alışmışız. Bu kadar umursamazlık fazla. Bi de arkadaşlık siteleri falan acaba sen girmiş olsan onun tepkisi ne olurdu? Altta kalmasaydın sende ayrılmak için böyle yollara başvurmama gerek yok adam gibi söyleseydin anlayabilecek kapasiteye sahibim deseydin.

Baska konuya da yazdim size de yaziyorum. Olmayani oldurmaya ugrasmayin olani ile beraber olun. Omur 1 kez bunuda ogretmenlikle gecirmeyin. Hamur degil bu. Isteğe gore sekil almaz. Alsada annesi babasi gecmisten birisi bi dakika konusur sizin 10 yillik degistirdiginiz huy eski haline doner

O aradı ben aradim muhabbetin okuyunca gerisini okumadım bile bu dünyada ne dertler var bir bilseniz :/
kesinlikle , kimse büyük dertlerle başa çıkmak zorunda kalmasın inşallah. ben sadece buraya ilişki tavsiyeleri yazılıyor diye ben de tavsiye almak istedim. yoksa böyle bir derdin büyük olduğunu asla düşünmüyorum.gelip geçici. Allah büyük dertler vermesin hiçbirimize.

Kendi kendine mi yasicaktin ilişkiyi bak agzinla soyluosun hicbi kosulda takmiomus seni. Vardir onun da kucuk zavalli bi dunyasi birak kendi habitatinda yasasin. Kiz bulmam icin o aptal sitelere dustugune gore tipsizin de tekidir. Bu tarz tipler hayatina duzgyn biri girdiginde degerini anlaman icin gelip girio insanin hayatina zaten bence.
Evet öyle çok tipli biri değildi :) ama sevince bilirsiniz sanki o en yakışıklı erkekmiş gibi gelir ve kahretsin aşkı sonuna kadar sömüre sömüre yaşıyorum.karşımdakine çok değr veriyorum.değmeyince de böyle oluyor ama uğraşıyorum adam gibi anlmadan değer vermeyeceğim kimseye. sonra cidden üzücü oluyor bu durum gibi :)

Haklı haksız olayında değilimde garibime giden ilişkiniz. Ben mi sadece böyle düşünüyorum bilmiyorum da aramayı geç mesajda mı atılmaz bi ilişkide? Günlerce aramadı sormadı yazından sonrasını çok zaten okumadım. İlişki olarak görmedim çünkü bunu. Bi insan sevdiğinden haber almadan nasıl durabilir ki. Ben günlerceyi geç bi kaç saat habersiz kalsam kafayı yerdim. Çok coolmuş ilişkiniz.

Günlerce konuşmadan ilişki mi olur ya?
Haklısın arayıp sorması lazım. Hele ki her zaman arayan sensen günlerce aramadığın zaman merak Edip araması lazım. Dk yoktu falan hikaye.
Sakın arkana bakma hiç yolun açık olsun.

Tabiiki de haklısın.
Yol yakınken dön çünkü sana değer vermediği çok belli oluyor maalesef.
O neymiş, bulunmayan hint kumaşı mı acaba?
Sen kendini önemse, onu da dikkate alma artık. Sohbetlerde gezinsin dursun, zaten amaç o.
Bitir uzatma hiç, ilerisi iyi olmaz çünkü.
Balık baştan kokar derler.
Canını da sıkma. Arada ciddiyet yokken gördün gerçek yüzünü.
İnşallah kıymet bilen birisi çıkar karşına.

Sucuyu bile insan 3 4 gunde bir ariyorsa sevgiliyi 1 hafta boyunca aramamasi zaten sana yol vermis oldugunun gostergesidir. Buna ragmen inatla neden siteye girdin diye sormak manasiz.. bu konuda haksizsin.. bu cocuktan ayril ondam bekleme.

Sana bay bay demiş de sen güle güle diyememişsin. Haklı haksız aranacak birşey Yok bitmiş ilişki var.

sevgilimi genelde ben arar mesaj atarım, inanın bu durumdan şikayetçi olduğumuyansıtmazdım. ama rahatsız oldum. günde bir kez arıyodum o akşam , isteksizce konuştuğunu fark ettim. sonra dedim bırak o arasın artık. bir kaç gün aramadı sonra aradı beş dakika konuştuk uyayacam ben de şimdi dedi kapadık. ben aramamaya devam ettim zateen dakikam bitti faturamı ödeyemediğimden. ne aradı ne sordu. bir hafta geçti. sonra faturamı ödedim ben de artık açık açık konuşayım dedim bu durumu. ayrıca bir arkadaşlık sitesine girmiş sahur vakitleri. bunu da görünce sinirlerim tepeme çıktı. mesaj attım artık aramamanın nedenini öğrenmek istiyorum diye. arkadaşından aradı, niye aramadın diyorumm sen niye aramadın diyo. dakika yoktu diyorum bende de yoktu diyo. faceden yazsaydın dedim kaldırdım dedi. teli bozukmuş da kaldırmış da. o arkadaşlık sitesini kaldırmıyorsun orda takılıyosun ama dedim. evet girdim öylsine dedi. tabi sinirlendi de. allah allaah diye sabır çekiyo beyimiz. neyse kapadık akşam konuşuruz diye dışardaydı çünkü. aradım tel direk meşgule atıyo. saat gece bir oldu yine aynı ciidden delirdim arkadaşlar. artık bitsin seni istemiyom dese bitiricem en azından duymuş olup kabullenecem. mesaj attım açık açık konuşalım artık diye. neyse ulaşabildim ben sonunda beyimize. derdin ne anlat dedi , ben de umursamıyosun dedim. aramamak umursamamak mı oluyo dedi. kaç gün geçti haberi yok beyefendinin en azından öldünmü kaldın mı arkadaşından mesaj at, yurtta kalıyo sonuçta. o arkadaşlık sitesine neden girme gereği duyuyosun dedim. sonra bu anlatıyodu ben hızımı alamadım söyleniyodum. amacım orda onun sözünü kesmek değildi sadece sinirliydim. sus da anlatalım dedi sesini yükseltti bir de arkadaşları da yanında. ben de kibar ol biraz dedim. bunu diyince daha da sinirlendi. anlatmıyorum lan dedi. girdim oldumu dedi. ben de gir beni de arama daha dedim kapadımtelefonu. eğer telefonu yüzüne kapamasaydım hüngür hüngür ağlayacaktım , ağlayıpda totosunu kalksın istemedim. km haklı?eğer ben haklıysam içim rahat rahat yoluma bakacağım arkadaşlar.ayrıca belirtmek isterim beni asla aramaz daha arar diye beklemiyorum. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)
Bitsin sen de noktayı sen koy bir hafta aramayan adama selam verilmez

X