Arkadaşlar yasin verebilir misiniz(okuyandan da okuayamayandan da Allah c.c razı olsun)

Selenofil

Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
12.489
13.624
Arkadaşlar bi takım ailevi sikintilardan ötürü yasin okuyoruz farklı nefeslerın hurmetine daha hızlı kabul olacağını düşünüyoruz sizlerden rica okuyan olur mu
Okuyandan da okumayan dan da Allahım razı olsun hepimizi sikintilarimizdan kurtarsin amin.

Allah ferahlık versin Hazalım , aldım bi tane ablacım okudum bil .
Arkadaşlar bi takım ailevi sikintilardan ötürü yasin okuyoruz farklı nefeslerın hurmetine daha hızlı kabul olacağını düşünüyoruz sizlerden rica okuyan olur mu
Okuyandan da okumayan dan da Allahım razı olsun hepimizi sikintilarimizdan kurtarsin amin.

QUOTE="Hazal, post: 54996739, member: 197853"]Canım ablam yine Hızır gibi yetistin bana :KK200:
Bu yasin dualamasinda sana ve ailenede duayı edilmiş bil ozel bi duan varsa gönder
Allah razı olsun :KK200:[/QUOTE]
Amin Hazalım Rabbim kimseyi darda bırakmasın inşAllah :KK200:

QUOTE="Hazal, post: 54996739, member: 197853"]Canım ablam yine Hızır gibi yetistin bana :KK200:
Bu yasin dualamasinda sana ve ailenede duayı edilmiş bil ozel bi duan varsa gönder
Allah razı olsun :KK200:
Amin Hazalım Rabbim kimseyi darda bırakmasın inşAllah :KK200:[/QUOTE]
Amin canım ablam Allah razı olsun senden :KK74:

2 tane aldim, rabbim es selam ismiyle selamete çıkarsın insallah.
Caniiiiim Allah razı olsun senden
İlk sayfada da 1 tane almistin toplam 3 tane mi almış oldun yoksa onunla toplam iki mi
Hani sayılı olduğu için (41) eksık veya fazla olmamasina dikkat ediyorum ondan sormak istedim
Kusura bakma :)

Allah ferahlık versin Hazalım , aldım bi tane ablacım okudum bil .

Yasin okuyamıyorum. Sizin için 20 Fatiha, 20 İhlas okudum. Allah tüm sıkıntılarınızı tez Zaman'da gidersin inşallah.

1 tane okuyacagim aksam. Rabbim sizi feraha cikarsin insallah

2 tane aldim, rabbim es selam ismiyle selamete çıkarsın insallah.

3 tane okudum ben. Eksik varsa eğer okuyabilirim yine.
Kızlar Alalh hepinizden razı olsun 6 martta dualadik sizede dua ettim Rabbim ne dileginiz varsa kabul etsin hayirlisiyla

X